1 1
vwpassat35i

Auto izbacuje antifriz ugasen

Recommended Posts

ma znam, bit ce sranje taman, samo me strah da nije i glava dobila po repu, jel netko radio slicno mozda da mi otprilike cijeli proces i cijenu objasni, vremenski popravak i koliko je pametno voziti se tako

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja radio sebi prije neki dan, ugl vozio sam se skoro godinu dana sa tim "problemom". Mene je termostat zajebao, nekoliko puta sam vozio malo zivlje i valjda se motor pregrijavao, a termostat ostao zaglavljen nije otvarao i eto tu sam ga sprzio.

A sta je potrebno zamijeniti? Koji je motor u pitanju? Ravnanje glave, dihtung, sarafi glave to je pod obavezno. Najbolje sav potrosni materijal zamijeni kad vec otvaras motor, ali ako nisi sa parama dobar zamijeni ono osnovno i jebaji ga.

Ali prvo uradi CO2 test da utvrdis da li ima gasova u rashladnoj tekucini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.9 tdi afn oznaka, gle auto je super i ako je do brtve napravio bi sve da bude ok sad 200do300 kn gore dole da se napravi tip top. Kolega kaže danas da posao odprilike 500 plus djelovi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo link zalijepi u post ako si ga stavio na YT.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nisam kad neznam. Ako imaš link ajd mi pošalji

Share this post


Link to post
Share on other sites

How To Properly Upload Videos To YouTube

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaže mi kolega majstor da je to uredu i da samo probam razbusiti malo rupu gdje se natice crijevo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I opet ce se stvorit pritisak i ima da ti izbija voda na tu rupicu kad je probusis, i nece vise bit rupica nego ce se napravit rupa veća.

I ja sam na sve nacine pokusavao nesto izmajmunisat, al ne ide jednostavno kad dihtung progori i pocne mijesat co2 dzaba ti je sve pokusavat..

Komplikujes bzvz, opet cu ti reci uradi Co2 test svaki bolji mehanicar to ima, i znat ces do cega je..

Share this post


Link to post
Share on other sites

I opet ce se stvorit pritisak i ima da ti izbija voda na tu rupicu kad je probusis, i nece vise bit rupica nego ce se napravit rupa veća.

I ja sam na sve nacine pokusavao nesto izmajmunisat, al ne ide jednostavno kad dihtung progori i pocne mijesat co2 dzaba ti je sve pokusavat..

Komplikujes bzvz, opet cu ti reci uradi Co2 test svaki bolji mehanicar to ima, i znat ces do cega je..

ma sve pet napravit cu to svakako, jedino mi kolega kaze da zna da je to za benzinca da nezna kako to reagira na dizela.

a on mi je predlozio da razbusim malo tu cijev gdje se natice gumena cijev povrata.

">http://ekspanzion.jpg

ovaj dio gdje prsti jesu, unutarnji ulaz u bocu

Edited by jooka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako se ne varam unutra je metalna cijevcica unutar tog di drzis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemaš šta tu bušiti

procackaj i vidi dali je prohodno.

ako je posuda skinuta ubaci unutra 2 žlice sode

i ulij alkoholni ocat zacepi, promuckaj i isperi sa vodom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako će i biti, sutra će me kolega zvati da napravimo taj co2 test ako stigne pa ćemo vidjeti. Evo vozim se svaki dan posao i natrag plus ako treba nekuda i na tim malim relacijama od max 20 km stoji sve kao da se nita nije dogodilo i da se događa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav, bio kod kolege i dobio ovo

">http://unnametht.jpg

divota, kaze kolega bilo bi pozeljno to sto prije raditi

Edited by jooka

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1