2 2
VWTDI

Kupovina Golfa IV R32 4motion DSG da ili ne?

Recommended Posts

Izgleda brutalno!!

Može li se znat koja je cifra u pitanju?

Edited by luka93

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj molim te pojasni malo svoje pitanje, ja npr ne kuzim svrhu ovog pitanja

 

Niti si naveo cijenu, kilometre, opcenite informacije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije bajan u vozljivosti u svojoj gruoi ali ima karmu i svakako bude nekretnina... pa ja sam ZA

Daj br sasije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shvrha pitanja da li valja auto kako se pokazao jer nisam nikad posjedovao R32 najace u cemu sam se vozio je bio od kolege VR6 2.8L

Cjena 15,500

Kilometraza 167.000km

Euro 4

241 PS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da li se isplati, no mogu se kladiti da ga neces kupiti

 

 

Previse fantaziranja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shvrha pitanja da li valja auto kako se pokazao jer nisam nikad posjedovao R32 najace u cemu sam se vozio je bio od kolege VR6 2.8L

Cjena 15,500

Kilometraza 167.000km

Euro 4

241 PS

Auto je vrh, ali svi ti motori znaju imat problema sa lancem pogotovo ako je longlife sranje sipano i mjenjano na 20tkm ili vise. Obavezno provjeri mjerne blokove 208 i 209 na vcds.

Takoder je dsg boljka na g4.

Kocnice skupe ukoliko dodu na red.

ALI

Ako imas novce kupi r32,jer pogotovo cetvorka je pre pre mocno Auto, taj feeling i gust ne pruza mnogo auta.

A ako odes na probnu voznju kupit ces ga, ukoliko ne budes razmisljao glavom i ako budes slusao srce :)

 

P. S. Vidim sad oglas, tj da je odradjen lanac, kocnice, ulje u dsg-u

 

Kupi i gustaj

Edited by josip_gtitdi

Share this post


Link to post
Share on other sites

A otkud znas da necu kupiti.

To me brine sa lancem a i DSG ako je uredno servisirano trebalo bi biti sve uredu na ljeto idem za Austriju pa ako se auto ne proda uzimam ga danas sam kontaktirao prodavaca pa cekam odgovor link od auta:

 

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=241084144&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&scopeId=C&fuels=PETROL&minPrice=13000&maxPrice=30000&minFirstRegistrationDate=2000-01-01&maxFirstRegistrationDate=2004-12-31&makeModelVariant1.makeId=25200&makeModelVariant1.modelId=14&pageNumber=1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima se love a sada mi ide rodjendan pa cale oces da me casti sa novim autom


Ako ga ne proda do ljeta njega cu uzeti ako ode drugog cu traziti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam jos vidjet cu ovih dana malo cu se raspitati jer sam ozbiljno zagrijan za R32

Hehehe bice bice samo polako moram naci pravi primjerak ako ode ovaj do ljeta i ako ne nadjem slicnog ovome mozda prednjem na Golf 4 GTI 25 Jahre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto nisi uzeo onog g7 Cup u autosalonu Gugic,osobno znam vlasnika i znam da su mu auta ok?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predomislio sam se a vise sam za nesto rijetko na nasim prostorima nego da svako drugo na ulici je golf 7 a i volim golfa 4,nije mi izgledom privlacan golf 7 kao golf 4.

Sve pohvale za autosalon Gugic,auta su im uvjek odlicna,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja to nebi nikad kupio. Pa to trosi 20 litara.

 

Glupost

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ozbiljan kupac s novcima koji bas zeli taj/takav auto bi vec bio gore i auto bi poslijepodne bio u Hr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro kaže i Veda i Mouse-RI.. Uz uvoz i sve to moglo bi biti poprilicno velik trošak.. a ako si toliko zapeo za njega i imaš novaca sigurno nebih rekao da ako se proda do ljeta uzet cu ga. ili ga uzimas jer si veliki fan ili ga uzimaš jer je lijep. poprilicno sam siguran u ovo drugo, bez zamjerke ;) veselio bih se kad bi jos jedna R32-ka bila na našim regama :) uostalom takav primjerak nikako ne ide pod Daily car :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
2 2