5 5
Marijan-97

Diskovi/Pakne

Recommended Posts

Pozdrav

Molio bih savjete koje diskove i pakne najbolje da stavim na golfa 7??

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ate Trw Ferodo

 

Javi se Anđelku "LagerOs" na forumu... Neces falit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je...te 3 su odlicne

Ja prosli tjedan uzeo bosch za golfa 4..made in china..al na svu srecu ne cvile kod kocenja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne otvaram novu temu...zanima me ima li G6 senzore potrošenosti na pločicama? Koje pločice su prva ugradnja? ATE?

Edited by Mirage

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napred lijevo da... Prva ugradnja eh... bude svega... trw ate ferodo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na zadnjima nema? Bezveze...

Zadnje su mi pri kraju zato pitam. Gdje bi mogao u Zg napraviti reparaciju zadnjih čeljusti? Ima tko preporuku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema straga... a jel bezveze pa vjerovatno jest...

Celjusti repariram kod puksovog frenda u Zaprešiću....

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Passat: mogu li dovesti auto da oni odrade sve ili moram sam skinuti i donijeti čeljusti?

 

@Autofreak: po meni stvarno je...mogli su staviti bar jedan straga desno onda...
Može neki kontakt od čovjeka? Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je relativno noviji topic kaj se tiče diskova, kočnica, etc... Pa ću pitati ovdje...

 

Vidim svi uzimaju i preporučuju ATE Power i ATE pločice uz to... Dolazim do zaključka da ih i ja zemem isto :grrr

A jel se meni to isplati uzimati? Jel postoji neka drastična razlika u cijeni između Power diskova i "običnih"?

Pričamo znači o totalno stock autu, ne znam za vaše pa ste možda uzimali zbog performansi jer imate preinake na svojima i sl.

Također spominjete malo "agresivniju" vožnju(jača kočenja, i slične gluposti), ja se također volim popeljati pa su tu uzastopna jača kočenja, više kočenja za redom i tak to(naravno tamo di mogu i situacija dozvoli, ne mislim na av. dubrava u 1600h četvrtkom).. Pa bih mi i to bio razlog više :)

 

 

EDIT: Pitam također i zbog same veličine diskova

Edited by M4rheeo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Javi se anđelku.... http://www.lageros.hr/

 

objasni ti sastav pojedinih diskova pa i onaj wow brembo koji se krivio.... Ok cijene i vrhunski savjeti i ojasnjenja....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anđelko na godisnjem :ne

firma uredno radi.... ;) Za koji dan opet idu dva kartona ulja u narudjbu i sve ide bez problema...

Share this post


Link to post
Share on other sites

firma uredno radi.... ;) Za koji dan opet idu dva kartona ulja u narudjbu i sve ide bez problema...

Firma radi, ali je Đelko jedini koji hendla auto dijelove. Nisam imao tu radost da dobijem free shipping to vrata kao inace pa sam morao u VG po dio za duju posto ga nema :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne možeš se uvijek švercat, moraš malo i potegnut za dio koji ti treba. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

firma uredno radi.... ;) Za koji dan opet idu dva kartona ulja u narudjbu i sve ide bez problema...

Evo dobio odgovor na upit. Anđelko je na GO i vraca se 17.7. Tad mogu dobit odgovor jer on, kako ste rekli vodi autoprogram.

A do tad nemrem cekat nazalost jer mi je rega 15og :(

 

Bum vidio sa Renekom, ako nista drugo onda bum zel od TASa.

Oni su odgovorili sa

Zimmerman coat z - 118kn komad

ATE(nije powerdisc) - 135kn kom

 

Plocice

Ate 339kn set

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

 

 

Edit: pogledat cu jos u auto kreso. Jer oni imaju sad neku akciju 30posto na dijelove. Pa cu usporediti cijene, ako ste za napisem ovdje...

Edited by M4rheeo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav!

Zanimaju me vaše preporuke za diskove i pločice. Radi se o passatu b7 2.0 TDI 2011 i mijenjao bi diskove i pločice komplet.

Mislio sam uzet oem ATE, al mi jedni vele da se ne isplati da placas samo ime, a da ima i drugih proizvođaca i toj klasi za jeftinije. npr textar.

Citam po forumima i vidim da se ljudi zale na textar da jako cvile i nezadovoljni su, a drugi opet to kazu za ate. Ja sam svakako prije za ATE, ali me zanimaju vasa iskustva i preporuke

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odi na ATE Power disk kombinaciju. Sa tim neces pogrijesiti.

Svatko ima svoje misljenje. Nekome cvili, netko se zali na to da ne grizu dok su hladne, netko ovo netko oni tako da su podijeljena misljenja. Uzmi kvalitetno jer su kocnice u pitanju. ATE je jedan od naj boljih proizvodaca.

Za dijelove se javis andelku iz lagerosa 0989814921

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Delphi diskovi u kombinaciji sa OEM pločicama meni se pokazali odlični.

Ostao sam začuđen da su duplo jeftiniji od ATE ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ate, Textar, Zimmerman, sa niti jednim neces fulat...

 

Trenutno ti je u Tokicu akcija na Ate od 25% pa uzmi i to u obzir.

 

Ja sam neki dan stavio Ate plocice i Zimerman diskove i to sljaka bez cviljenja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

kod lagerosa je ate opet jeftiniji od tokica na akciji..u mom slucaju diskovi 256mm kod tokica 300kn sa popustom, kod lagerosa 250

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu se vide cijene bez popusta za Polo 1.4 TDI 2007.

 

Diskovi Zimmerman - 618 kn

Plocice Ate - 355 kn

 

Sa mojim popustom sve skupa me izaslo 685 kn :)

 

 

 

 

 

IMG_2326.jpg​

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 5