5 5
Marijan-97

Diskovi/Pakne

Recommended Posts

Ja isto uzeo kao @Mouse-RI, pločice ATE i ZImmerman Coat Z...

 

Nisam možda tak puno km napravio, ali su dobre. Ništa ne cvili, ni po mokrome isto. Odmah grizu :P

Kaj god da je mislim da fakat nećeš fulati sa kombinacijama kaj dečki ovdje predlože *thumbsup

Share this post


Link to post
Share on other sites

spominja sam već

ima tu još i TRW

ako se dobro sićam on je preuzeja Lucas a sad je pod ZF grupom(ZF, SACHS, LEMFÖRDER, TRW, BOGE)

 

oni dolaze i u originalu i više nego Ate

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni definitivno ATE diskovi u kombinaciji ATE ceramic pločicama. Ne dime uopće, dugotrajnije su i koče fenomenalno. ALI tko uzme ceramic mora se pripremiti da će cviliti prvih par kočenja svaki put. Tj trebaju se malo zagrijati a naročito po zimi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam sebi stavio sad tu kombinaciju,valjda ce bit ok

 

Poslano sa mog HTC Desire 630 dual sim koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo, ja uzeo textar diskove i plocice i mogu rec da nista ne cvili, koci ko top...

Share this post


Link to post
Share on other sites

baš sam u kupnji diskova i pločica za šesticu.

kod tokića imaju pločice ferodo 279kn, ate 355kn i valeo 238kn po setu bez popusta.

diskove trw 429kn/kom i još neke ali nisam zapisao proizvođača.

 

kakvi su trw diskovi, da li ih je ko uzimao???

Share this post


Link to post
Share on other sites

cudi me da u tokicnu nisu ponudili ferodo-zimermann kombinaciju....

trw je isto prva klasa al ako imas trw disk onda zasto ne i trw plocice..tako i za ate....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam upravo stavio ATE sva 4 diska i plocice sve + novo ulje 1400kn,za 2.0

 

Poslano sa mog HTC Desire 630 dual sim koristeći Tapatalk

Edited by markol5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam na autu trw sve komplet i cini mi se da se diskovi trose vise nego plocice...iako koci sve super

Za zadnje sam uzeo textar diskove i plocice al nisam jos montirao sve

A na bratov auto neki dan stavili swag diskove i textar plocice...skuplje plocice nego diskovi...al dobro koci samo sto skripe malo za sad...mozda prestane...i swag diskovi mi se cine jako teski....stare diskove koje sam skinuo(ne znam koja marka) su bili 4,6kg a novi swag 6 kila ravno...stari jesu bili potroseni al nekako mi elika razlika u tezini

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene zanimaju diskovi i plocice ABE za golf 6 tdi 77kw ,prednje obzirom da nisam bas pri novcu ali da se nebi ubio isplati li se to stavljat na auto?

 

Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni definitivno ATE diskovi u kombinaciji ATE ceramic pločicama. Ne dime uopće, dugotrajnije su i koče fenomenalno. ALI tko uzme ceramic mora se pripremiti da će cviliti prvih par kočenja svaki put. Tj trebaju se malo zagrijati a naročito po zimi.

Imam tu kombinaciju samo sa ATE Power diskovima već tri godine i ni "c" od cviljenja, zadovoljan od prvog dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I sam muku mučim sa pločicama na mk6 jer cvile baš grozno a oem su pločice...

Uzeo bih Ate ceramic ali nisu baš jeftine pa da opet cvile nisam ništa napravio mislim nije problem tih 420 kn nego ako cvile kao da ih ni nisam izmjenio...

Baš ima različitih povratnih informacija nekomu cvile nekomu ne....

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

A eto, moju povratnu imaš i u Power kombinaciji nema nikakvog cviljenja, više je bilo pitanje da li će zujat kod kiočenja zbog navedenih utora ali ni to ne čujem, tako je kod mene od prvog dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja u zadnje vrijeme na 3 auta textar i nikakvih problema super su plocice

Na dva trw diskovi i na jednom su bili neki jeftini i ne sjecam se imena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene zanimaju diskovi i plocice ABE za golf 6 tdi 77kw ,prednje obzirom da nisam bas pri novcu ali da se nebi ubio isplati li se to stavljat na auto?

 

Hvala!

Za te novce koliko dodju su ok. Jedino plocice znaju malo skripiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam imao na passatu kombinaciju ATE diskova i textar plocica...prvih misec dana sve super nakon toga pocelo skripat,skinio plocice covjece ka da su od kamena,cine mi se presirove i tvrde,stavio nakon toga i ate plocice,nema skripanja,ali se istrose malo brze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je netko imao ABE diskove i pakne ? Neznam da li se isplati to stavljat jako su mi lose kocnice nevozim se puno =!

 

Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stavi ferodo i ok bude.. a nije nesto haj cijena.... Te čunga lunga nebih ni riskirao stavljat jer da se neodbije od glavu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I Textar je odličan. Ni ja ne bih te šnj marke stavljao.

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

EEE, ovo je dobra tema da pitam nekaj.

 

Svi diskovi na obodima i dosjedu s vremenom prohrdjaju. Da li bi se isplatilo da sada potpuno nove diskove zastitim i posprejam sa duplicolor sprejom za metal, otporan do 300C?

Evo tu su mi u kutiji komplet novi set, pa da ih mozda pripremim prije ugradnje...

Edited by projektilski

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 5