2 2
said

LED COB sijalice iskustva?

Recommended Posts

Sve ovisi koji set, tih led h4, h7 sijalica ima tona. Ima onih koje svijetle duplo jace od xenona ali isto tako i na sve strane do onih koji su ko svijecica neka, cisto za pokazivanje na autoshow-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam lecu, jel bi to bio problem? Nije mi sila za te ledice, samo se informiram ak je moguce.

Mate ja imam h1 led i probao sam ih staviti u g4 look far na trici i nema sanse, fizicki nema mjesta da sijalica uopce sjedne unutra tako da mozguce da ne ide ni u far od g4

Mozda da prvo probas od nekog dal to uopce ide unutra da ne kupujes bzvz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno samo moras skinut staklo sa fara da ju ubacis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izabrao sam sigurniju opciju , preporuka od kolege dokija, narucene zarulje nightbreaker unlimited pa bumo vidli.
Svejedno hvala na pomoci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

oce li ti s ventilatorom stat u far od golfa 6 ili ce biti isto problem s poklopcem

Share this post


Link to post
Share on other sites

oce li ti s ventilatorom stat u far od golfa 6 ili ce biti isto problem s poklopcem

Uzmi radije sa vlaknastim heatsinkovima koje možeš rastezati nego sa ventilatorom jer dosta brzo krepaju ventilatori ( 12,000 radnih sat prosjek po njima,ali rekao bi upola kraće ) i bez problema stanu ovi sa heatsinkovima + imaš voltage regulator što je nekakva varalica ajmo reći za komp.

 

I previse ce to bljestati i smetati nadolazecem prometu,radije uzmi xenon sijalicu za halogeni far,H7R ili koja vec zarulja ide.

 

Evo kako izgleda to u faru sa lecom :

 

IMG_20170809_214443.jpg

 

 

IMG_20170809_223532_01.jpg

 

 

IMG_20170809_223543.jpg

Edited by vw_dokii

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam jednu Mazdu 3 2010.g. dosla iz Njemacke sa tim LED kratkim svijetlima s ventilatorom bez poglopaca i lijepo sviejtle a sad me muci ovo a poklopcima ako uzmem sa trakicama i zatvorim poklopce ako se to toliko grije hmm da nece topiti far hmm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam jednu Mazdu 3 2010.g. dosla iz Njemacke sa tim LED kratkim svijetlima s ventilatorom bez poglopaca i lijepo sviejtle a sad me muci ovo a poklopcima ako uzmem sa trakicama i zatvorim poklopce ako se to toliko grije hmm da nece topiti far hmm

Neće,meni nije topilo na +40 celzijusa,nemaš brige da vlaknastim ovim.

 

Poslano sa mog Redmi Note 4 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni ove kineske pocele krepavat...pocele treperit tako da sam se vratio na halogenke neki dan

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2