2 2
said

LED COB sijalice iskustva?

Recommended Posts

8000 i 10000 lumena? Pa to je sto, 2-3 jace od ksenona? Pazljivo s time jer to stvarno dobro treba postelati.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa imaju dosta svjetla...kad izvadis sijalicu ne mozes gledat u nju hahaha...

Ma stelao sam lijevo-desno snop ne u visinu...jer mi je bacalo nekud u jarak sa strane

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.ebay.com/itm/222456033854?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Evo al sacekaj da vidim sta ce rec prodavac jer u naslovu pise 55w i 10000 lumena a poslao mi je 36w i 8000 lumena

Reci mi samo jos nesto,jesu to canbus error free LED,u opisu mu pise,na kojim autima si probao,koja godista ?

Nije ti izbacivao bulb out warning na konzoli ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

E to ne znam

Samo na golfu 3 sam probao...rekao je kolega drazen991 da ce doci da i on isproba na svojem pa cemo znat dal je canbus...

Ali ako imate plasticne poklopce na farovima mislim da ovo ne stane u far bas...mozda bi bilo bolje uzet one sto imaju pletene heat sinkove

Share this post


Link to post
Share on other sites

E to ne znam

Samo na golfu 3 sam probao...rekao je kolega drazen991 da ce doci da i on isproba na svojem pa cemo znat dal je canbus...

Ali ako imate plasticne poklopce na farovima mislim da ovo ne stane u far bas...mozda bi bilo bolje uzet one sto imaju pletene heat sinkove

Tocno te i planiram uzeti,sutra narucujem od 60w pa cemo vidjeti,nadam se da ce biti bolje od ksenona.

 

Poslano sa mog SUPER koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo mi je to lumena po sijalici

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo mi je to lumena po sijalici

Koliko W uopce uzeti,pitao one Erfog LED na fejsu,njihove su za kratka svjetla 25 ili 30W,ja gledam 60W i koliko idealno lumena po sijalici ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kak imam osjecaj da ce nekom farovi goriti ;)

Nece,zato pitam prije nego narucim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam htio 55w vise ne bi jer se vjerojatno i vise griju a dobio sam 36w i 8000lm...sto vise lumena trebalo bi biti i vise svjetla

Projektilski...ne bi trebali goriti ipak se halogene jos vise griju...ove moje se griju dosta al ne toliko da ne mozes ruku drzat na njima...

Doki pripazi na brojke, u naslovu vecinom pise koliko su obe zajedno wata i lumena

Edited by said

Share this post


Link to post
Share on other sites

Halogene se griju prema naprijed, kod stakla a LED dolje kod elektronike bas oko grla i to dosta, pa sami vidite kakve to hladnjake imaju. Znate vi sto je 8000 ili 10000 lumena? Xenon zarulja daje oko 3000L a ovo je 3x vise?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ove sa ventilatorom do 90 stupnjeva idu temp...sto je nsita za far...one sa pletenim heat sinkovima do 180 navodno...i jos imas fore za far...ne bi trbalo biti nista

Iako ja jos nisam primjetio da su se ugrijale toliko da ih se ne moze dirat...doduse kod mene nisu zatvorene u faru pa su zato vjerojatno i hladnije...al opet ne vjerujem da ce bas samo tako istopiti far

E i na samom grlu imaju gumice za dihtung...tako da vjerujem da ne bi te gumice bile tu da se to bas toliko grije

Edited by said

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadajmo se da je tako, ja samo upozoravam sto bi se moglo desiti. Sto se tice lumena, mislim da je to ili fejk na tim stranicama ili strasno strasno jako, mozda i prejako za promet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno ,razumijem sta pricas

A sad za lumene jbg ne znam ima raznih cifri sad koliko su koje tocne ne znam

Bilo bi dobro usporediti neke sa manje i ove sa vise lumena da se vidi sta je istina zapravo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vuku malo...trose dosta znam po zvuku motora kad ih upalim zeru ih osjeti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda narucujem te,ako ne budu valjale prodati cu ih tako da,valjda cu biti zadovoljan,losije od halogenih ne moze...

 

Poslano sa mog SUPER koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stiglo pa cemo vidjeti tokom dana...a85484090691dd7782f6edd9603f7bda.jpg73a408436b8c7a8af00350d3b54d5e32.jpg

 

Poslano sa mog SUPER koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislis tokom noci :) :)

Da,ali tokom dana montirati,ne znam samo jel pametno stavljati dust cover ili ostaviti bez dust cover radi zagrijavanja ? Ove imaju voltage regulator pa se nadam da nece biti dashboard bob errora.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2