1 1
vwIBM

Passat par problema

Recommended Posts

Imam Passata '97. 1.9 TDI 110 KS. I imam par problema koji me muče, a volio bi znat o čemu se radi prije nego što otiđem do mehaničara.

 

Prvo. Kad je motor vruć, zagrijan teže pali i vibrira trese u leru. Znači vozim se autoputom ili otvorenom cestom stanem, trese se mjenjač i cijeli auto vibrira. Ali čim dodam gas u leru, podignem okretaje za 50-100 rpm prestane tresti. Sad čitao sam da može biti kao plivajući zamajac, ali ništa mi ne poskakuje kad krećem ili tako nešto, jedino što se čuje jest lupkanje kod promjene brzine pogotovo iz druge u treću, moraš bit toliko nježan da se ne čuje, ili jačeg puštanja kvačila kao da je nosač motora otišao. Sad ne znam je li to sve povezano.

 

I još sam pročitao da može biti do senzora bregaste, temperature motora ili tako nešto. Auto mi ne podiže radnu temperaturu od 90 nikako. Neki dan na autoputu 180-190 km/h, bez problema uhvati, temperatura se podigne na 90, čim ga spustim na 130 km/h temperatura padne skoro do kraja, stoji na 20-30 stupnjeva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U vezi ovoga sa temperaturom meni je bila ista stvar i termostat je bio otvoren non stop..u mjestu ili na semaforima dok stojim zagrije se na 90° a kad krenem pocne temperatura opadat na nekih 40-50°..usto da je po hladnijem vremenu bilo problema i sa treskanjem kao kod tebe i isto bi dao malo gasa da dode sebe..mislim da je to zbog pothladenosti motora bilo jer nakon stavljanja drugog termostata se sve vratilo u normalu..

 

Poslano sa mog SM-G903F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da tako je i meni. Dosegne temperaturu u leru na 90* samo kad je bas vruće čim krenem počinje opadat. Znaci morat cu taj termostat promijenit.

 

i sad otiđem u tokića pitam za termostat kaže 60 kn. zar je tako jeftino? a za zadnji ležaj kotača mi reče 580 kn sa popustom . :rofl

Edited by vwIBM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene je za passata izasao oko 80 kn ako se sjecam..ali sam preko Andelka narucio jer covjek daje i preporucuje kvalitetnije dijelove..

 

Poslano sa mog SM-G903F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da tako je i meni. Dosegne temperaturu u leru na 90* samo kad je bas vruće čim krenem počinje opadat. Znaci morat cu taj termostat promijenit.

 

i sad otiđem u tokića pitam za termostat kaže 60 kn. zar je tako jeftino? a za zadnji ležaj kotača mi reče 580 kn sa popustom . :rofl

Je ako je Topran.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a da li može to tako, samo ležaj zamijeniti ili se mora čitava glavčina? Danas sam ga stavio na dizalicu i oba zadnja kotača opasno stružu i škripe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav je to lezaj CX?

dajem samo za primjer zato sta je napisa da mu je reka da je 580 s popustom

Share this post


Link to post
Share on other sites

a da li može to tako, samo ležaj zamijeniti ili se mora čitava glavčina? Danas sam ga stavio na dizalicu i oba zadnja kotača opasno stružu i škripe.

Pa samo ležaj

http://prntscr.com/ew1acy

Share this post


Link to post
Share on other sites

dajem samo za primjer zato sta je napisa da mu je reka da je 580 s popustom

Od lezajeva samo SKF i FAG.

SKF je 580kn na silux

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma to je ta cijena, behr, vernet, svi su 60-ak kn...

sve pet

ali uvalit ce mu topran termostat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je lezaj odavna u banani onda se pregrijava i tako deformira glavcinu... na x komada sam imao slucak da covjek uzme lezah napokon i kad ga se mece na glavcinu lezaj se stavi rukom bez presanja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

prvo koji je ovo passat? može biti i onaj "međulinija" a i 3B

ako je 3B onda je ležaj s glavčinom(za zadnje govorim) i to je onda još i dobra cijena,al samo skf il fag kao šta su ti rekli (ima sam situaciju sa SNR da je otiša za 2 miseca)

 

a ovo lupkanje itd. može biti nešto s kvačilom

jednom na 3B pasatu 97.g isto nešto lupalo nije klasično kao kod zamajca,getriba doli kad ono otpala tarna površina sa korpe (raspunktalo se sa zakovica onaj komad željeza) :gleda

Edited by dr.restaurator

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro to sad za lupkanje mi nije neki prioritet. Više mi je ovo za ležaj ako je uopće do ležaja a vjerovatno jest. Danas sam ga podigao i okrenuo kotač čuje se struganje. Imam video evo pa poslušajte kako zvuči, nije ugodno za čut hehehe. Isto kao da disk struže. I tako na obje strane nazad. Na lijevoj se slabije čuje nego na desnoj ali isto ima isti zvuk struganja. I nema lufta.

 

https://www.youtube.com/watch?v=EpfmW8Rbw9E

Edited by vwIBM

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1