0
Antonio1338

VW Golf MK4 1.9TDI 90ks

Recommended Posts

Dobio ga prije mjesec dana sa 182 tisuca km na satu,2000.g oprema je Editon ako se ne varam tako barem pise na pragovima od vrata:

ESP,Grijani plavi retrovizori,klimatronic...

Auto je bio na poliranju prije nekih godinu dana i nova turbina stavljena isto prije godinu dana.Ja sam ga uzeo od svog djeda koji je u osam godina kolko ga je imo napravio 50 000km,uvijek bio na suhom u garazi.Ja sam super zadovoljan i nadam se da ce me sluzit jos puno godina.Od kada sam ga dobio stavio sam LED svijetla u kabinu i tablice,daljinsko zakljucavanje ugradio sam jer nazalost nije dosao sa njim.U planu mi je jos stavit iza OEM zvucnika koji mi fale i vjerovatno zatamnit stakla zadnja i to bi uglavnom bilo to pa evo par slika:

LozAPn1.jpg

lDsBOkn.jpg2LthW4K.jpg7U0DPAU.jpgMFrWixY.jpg0DyYZVS.jpgJB4t3G0.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poceo sam sa skidanjem soft toucha na ruckama od vrata i na ostalim stvarima...Skuzio sam da je najbolje uzet nitro razjredivac i umocit plastiku u to i uzet cetkicu ili cetku mekanu i trljanem ide dosta dobro.Kada se zamaze prebrise se cetka krpom i ponovo ispocetka i nakraju uzmem vodobrusni papir 2000 i pod vodom lijepo brusim dok ne osjetim da vise nema otpora.Sprej za plastiku sam kupio happycollor crni i sa njim 2 do 3 sloja po potrebi.Pa evo i par slika:

 

UbPxn5p.jpg

f2QzgSr.jpg

q3ZUi4v.jpg

Slikano bljeskalicom pa nije bas neka slika

komentari:http://www.vwclubcroatia.com/forum/index.php?/topic/92996-vw-golf-mk4-19tdi-90ks/

Edited by Antonio1338

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fora buba

O1u6PSS.jpg

 

ABFaFEo.jpg

 

Skinuo sam srednju konzolu i permetalom skidao gumeni sloj i kupio sprej za plastiku i pospricao

uwfiHEs.jpg

 

5feYaqa.jpg

 

Kupio tepihe za nekih 100 kn i svidaju mi se za tu cijenu a i nisu prelosi

zkURr2J.jpg

 

 

xjG6vG5.jpg

Edited by Antonio1338

Share this post


Link to post
Share on other sites
0