2 2
Maverick25

Golf 7 - proklizavanje kvačila na DSG-u?

Recommended Posts

Pozdrav,

kako izgleda kada kvačilo počne proklizavati na DSG-u? Zapravo, otkad sam napravio update softwarea DSG-a, počeo sam nešto primjećivati, a danas sam uspješno izolirao kako to uvijek dobijem.

Dakle, kad usporim, npr. ležeći policajac do jedno 7-9km/h, on mi prebaci skroz u drugu (dakle, najniža je druga) i ja normalno krenem dodavati gas a auto mi onako zavibrira cijeli...kao da su okretaji premali (kao pred crkavanje) i to traje dok još malkice ne ubrzam i onda ništa. U ostalim brzinama, to uopće ne primjećujem. Također, kad krećem s mjesta (dakle prva, pa druga), to podrhtavanje se nikako ili jedva osjeti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti imaš toliko problema sa tim DSG-om za ne povjerovati. Baš šteta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa osim onog kvara, nemam. Za ovo sam našao da je stvar u tome da je isprogramiran da rano prebaci u drugu, što je stvarno istina, pa su drugoj okretaji jako niski pa otud vibracija. Kad ručno prebacujem, toga uopće nema. Navodno oni koji imaju modove vožnje, kad prebace u sportski, isto toga nema. Svašta.

 

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja svog po gradu cesto vozim u S modu bas zbog tih niskih okretaja i saltanja 100 puta u par km. U S modu manje salta, i ne "muci" ga na tako niskim okretajima. Po otvorenoj cesti ga uglavnom saltam na lopatice iza volana.

Ne volim kad se auto muci u drugoj na 1100 okretaja i slicno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da ne postoji, nego nemas kao na starijim da ubacis iz d u s nego kad si u d desno ti je +/- a kad povuces na iza rucica klikne i vrati se nazad ali je u sportu. Tako meni frend kaze nema S, ja reko nemoguce i onda isao vidjeti i drugacije je napravljeno ali ima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isao sam gledat slike iz tvoje teme, kaj mislis kaj ti ovaj S znaci kraj onog D? :D

 

23kxug.jpg

 

To je ovo

 

2015_gti_3927.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čekaj, jel vi mene jebete ili šta? :D :D :D

 

Ja sam mislio da pitate za one modove vožnje, što ima tipka s desne strane mjenjača. Uopće nisam mislio na ovo.

Ali sad kad kažete, da, imam to. Ja sam glupi konj koji je bio uvjeren da to znači automatski mod ili ručni. Ne znam kako je moj debilni mozak "S" povezao s ručnim modom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo čitam po manualu i doslovno se čudim da mi je, meni koji sam pretjerana sitničava picajzla, ovo uspjelo promaknuti.

Znači, samo tapnem dolje i u sport modu sam. Ludnica. Kreten sam.

 

P.S. Kad ugasim auto, morat ću ponovo to tapnit, jel tako? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, samo do kraja dole i to je to. Na ekranu bi ti trebalo pisat S isto kao sto ti pise D kad je u D + brzina u kojoj si.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam na passatu b6 sa dsg mjenjacom radio servis u porscheu i napravili update mjenjaca, od tada mi se kao i tebi dogada da prebaci u 2 i treba mu vise gasa da krene a ako dam naglo gas onda cukne. Koliko se sjecam to prije nije radio. Takoder ako stojim na semaforu a imam ukljicen hill holder da ne drzim rucnu isto moram polako dodavati gas ili cukne. Ocito neki puta update nije dobro napraviti

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel se na njima mora radit prilagodba mjenjaca?

 

Recimo na Bmw ima tocan postupak kako prilagodit automatski mjenjac nakon update-a ili reseta...

 

Mozda ima tako nesto i za Vw...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel se na njima mora radit prilagodba mjenjaca?

 

Recimo na Bmw ima tocan postupak kako prilagodit automatski mjenjac nakon update-a ili reseta...

 

Mozda ima tako nesto i za Vw...

Ima neka shema meni je majstor radio nesto, reko je kao da ga uci saltat. Nesto je gledao sa vcds-om a sta tocno neznam Edited by Leic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maverick, kako ti se sada ponasa u S modu, kad ides tako lagano preko lezecih i to, te situacije gdje ti se tresao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maverick, kako ti se sada ponasa u S modu, kad ides tako lagano preko lezecih i to, te situacije gdje ti se tresao...

Još istražujem, ali čini mi se da ne trese.

 

Taj sportski mod mi je malo too much za svakodnevnu vožnju, bilo bi super kad bi mogao kalibrirati. :)

 

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg onda koristi + / - ili prodaj auto i kupi drugi s rucnim mjenjacem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa tim DSG-om treba imat više sreće nego pameti, neki dan bas gledam u servisu Polo sa DSG-om, kvar od 12k kn :) ( a vlasnik sretan ko mala beba jer će platit samo 700kn pošto mu je VW odobrio kulancu-a samo zato jer je redovito servisiran u ovlaštenom. ) Pa onda servisiraj u garaži kod kuma, ko voli nek izvoli.....

Počeli su u VW servisima naveliko slagat DSG, a donedavno ga nisu smjeli taknut, a sad imaju dozvolu da ga rastave na proste faktore ako treba . :D

Edited by kostolomac_cro

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2