0
Pegaz

Golf 6 R20 Branik

Recommended Posts

Imam golf 6 sa parking senzorima i park asistom.

Ako kupujem novi branik od golf 6 R20, pitanje je može li se normalno montirati na senzore?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jel se uz R20 nisu mogli naručiti senzori? Ako jesu onda uzmi takav branik i svoje senzore uglavi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaki bfanik koji nema senzore ima pripremu di treba busiti. Frend neki dan khpio branik bez i stavio senzore bez problema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na r20 braniku senzori su na plastikama, ne na samom braniku.

Dva su kod led dioda s unutarnje strane i dva na srednjoj rešetki, tako da bi trebalo uzimati plastike sa rupama za senzore naručiti ae812ba167e2fcbebcac5bc7dbefc105.jpg

 

 

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

Tu se vidi dobro svecddb249f0616c414d0cde1b284b13678.jpg

 

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

Edited by master

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicna cijena za kompletan set...

 

Bacio oko na bmw, a ono 3x skuplje :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sebi isto ovako sa ebaya kupio prednji i zadnji branik, kad sam uzeo da montiram ne mozes pripasat da si kruh, kurcu nalik, a masno sam platio jos mi covjek nece novce da vrati. Jos je pisalo OEM...

Tako da moj savjet ako zelis ove branike, u ovlastenom jeste skuplje ali makar znas kad budes montirao da neces imat zajebancije, bolje dodaj jos koju kintu da te poslije ne "boli" glava...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sebi isto ovako sa ebaya kupio prednji i zadnji branik, kad sam uzeo da montiram ne mozes pripasat da si kruh, kurcu nalik, a masno sam platio jos mi covjek nece novce da vrati. Jos je pisalo OEM...

Tako da moj savjet ako zelis ove branike, u ovlastenom jeste skuplje ali makar znas kad budes montirao da neces imat zajebancije, bolje dodaj jos koju kintu da te poslije ne "boli" glava...

Ebay je jako susretljiv i uvijek se prikloni vise kupcu nego prodavacu ako imas jako dobar razlog. Meni su za figaro od 100 vratili novce i nisu trazili ga nazad jer me nesto zajebavao ( mama narucila figaro ), jedino ako nisi na ebayu kupio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sebi isto ovako sa ebaya kupio prednji i zadnji branik, kad sam uzeo da montiram ne mozes pripasat da si kruh, kurcu nalik, a masno sam platio jos mi covjek nece novce da vrati. Jos je pisalo OEM...

Tako da moj savjet ako zelis ove branike, u ovlastenom jeste skuplje ali makar znas kad budes montirao da neces imat zajebancije, bolje dodaj jos koju kintu da te poslije ne "boli" glava...

A za koji auto?od kakvog selera si uzeo? Uvijek je dobro uzet od sto boljega kao sto je ovaj gore s linka

Share this post


Link to post
Share on other sites

A za koji auto?od kakvog selera si uzeo? Uvijek je dobro uzet od sto boljega kao sto je ovaj gore s linka

Za golfa 4 R-line branici. Selera ne znam ugl nije ovaj sa linka gore. Moji su na slikama izgledali uredno i jos je bilo slika montiranih na autu. Nije sad problem u lovi spusio sam i jebaji ga, al inace kazem ja da kupujem sebi ponovo branike samo bi OEM iz ovlastenog kupovao.

Share this post


Link to post
Share on other sites
0