4 4
leozjeee

Golf 4 1.9 TDI ispuh

Recommended Posts

GLI spojler lepo izgleda ali zbog ovih zazora sa strane ne moze bas najbolje da se uklopi u dizajn... screenshot_20211009_1g8k75.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 hours ago, Golfic said:

Da li moze neka slika kombinacije Jubi-VR6 spojlera?
Posto planiram da tako i ja odradim, vec imam kupljen VR6 prednji, u dolasku je VR6 zadnji (zbog PDC senzora) i u potrazi sam za Jubi prednjim spojlerom (ako uskoro ne naidje OEM narucicu SRS-TEC, pa me i tu interesuje da li ima razlike ali otom potom) 

Ovu mi je Igor poslao i na slici se vidi da je prednji Jubi dublji, a stražnji V6 plići lip, zato baš nije neka kombinacija. Meni je samo bila interesantna zbog PDC senzora jer lip ima OEM držače pa sam mislio da bi moglo proći ali sad vidim da bi to bio zez, ili V6 ili Jubi u kompletu sve ostalo po meni nije nešto.

832dae38e2e4762e8061648a70a31a3a.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 06. 10. 2021. at 18:18, Igor_vw said:

... Nasao sam sliku gdje sam ispisao sve o nastavcima Milltek auspuha za Golf 4 pa tu mozes vidjet kataloske i za downpipe, srednji lonac, cijev i zadnji lonac. Cijev je fi63, a nastavci za uspuh su fi76 sto je po meni idealno jer bude identicno rastojanje izmedju cijevi i sa strana izmedju cijevi i lipa pa mi bude mnogo ljepse nego fabricki V6. Okacicu sliku gdje se to vidi, a na mom autu to nije tako jer mi majstor nije dobro to izvario pa je malo zaokrenuo cijevi i previse ih spojio...

c0cce295568f7b29d4312ab553ff3ad7.jpg

Igore,
ovaj razmak koji je majstor zeznuo na nastavcima od ispuha može srediti sa bocama za autogeno zavarivanje, samo se zagrije cijev i razmakne po potrebi. Nema puno posla, a da se srediti da ti razmak bude kako je tvornički zamišljeno. Imam male boce sa preciznim diznama za fino zavarivanje, rijetko ih koristim ali kad mi zatrebaju uvijek su spremne.

dsc_0019jas0g.jpg

dsc_0027byskr.jpg

dsc_00233dsht.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, <TDI> said:

Ovu mi je Igor poslao i na slici se vidi da je prednji Jubi dublji, a stražnji V6 plići lip, zato baš nije neka kombinacija. Meni je samo bila interesantna zbog PDC senzora jer lip ima OEM držače pa sam mislio da bi moglo proći ali sad vidim da bi to bio zez, ili V6 ili Jubi u kompletu sve ostalo po meni nije nešto.

832dae38e2e4762e8061648a70a31a3a.jpg

Hvala Vam za sliku. 

Vidi se bas razlika. Zadnji ne prati liniju koju je zadao prednji spojler. Meni je takodje VR6 zadnji interesantan zbog PDC, ne znam da li bi "suknjice" na pragovima malo ublazile razliku (u sebi se potajno nadam da slika ne docarava bas realno, tesim se :D). Svakako u utorak stize VR6 zadnji spojler. A za prednji ne znam da li uzimati SRS-Tec Jubi (vec imam VR6 prednji), volim OEM, ali su bas bas retki tako da se premisljam da li da prebrinem to na taj nacin... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ništa, i meni je dobro došla da vidim razliku, vjerujem da je uživo još primjetnije, nisam uopće mislio na dubinu lipa.

Tako sam i ja mislio na prvu, možda bi moglo proći pa sam se tješio. :).

Ne znam, možda bi se kaširalo štogod, a možda bi razlika bila još uočljivija,  po meni ili jedno ili drugo, ostalo je kemijanje.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 4