14 14
raxivan94

Kodiranje instrument table golf 4

Recommended Posts

Ili ipak pokušati napraviti od bakrenog vijka kako je lik gore radio ali ne znam da li se tako fini vrh može dobiti i da li bi izdržao temperaturu kada se zagrije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako mislis te siljaste vrhove za ledice, mislim da to nece ici, ledica se drzi sa sirokim lemom, pa je za njih najbolji plosnati vrh sirine postolja ledice..

Share this post


Link to post
Share on other sites

U originalu dolaze dva i jedan je plosnat pa možda se može iskoristiti za ledice ali svejedno sam i ovog uzeo jer trebam zamjenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj kad već pričate o tablama sa Full FIS ekranom da i ja pitam.

Koliko se može nabaviti ovakva tabla i da je immo3, VD0?

6f3c24e06b05eed528e4a3368e839d87.jpg

 

I da li mogu upariti i modifikovati tablu sa Vag Com i Vag Tachom sa Ebaya, koji koštaju 30e?

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Pošto sam bio pogriješio temu, evo sad izbacih na pravo mjesto.

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Edited by mur3633

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze se nabaviti ali te su table preko 200 eura.

Edited by VWTDI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar toliko. Neisplativo.

 

Može li se iskombinovati nešto sa običnom tablom sa Full FISom? Znam da bi lagao brznomjer, ali sam čuo da se može i to napraviti nekako.

 

Gledao sam na eBay VagTacho i VagCom za po 30e,kineski klonovi. Može li se s njima odraditi uparivanje i ova modifikacija?

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cijene novih na koje sam naisao ali za modele do '99. bez Can Busa su bile od 150-250 eura tako da bi za ove sa Can Busom mozda bili jos skuplji ali na njih jos naisao nisam. Gledao sam i na ebayu i tamo ima svakakvih cijena pa i iznad 300 eura ali posto ne znam koji mi pase za sada samo parim oci jer nemam vremena za istrazivanje a uzet cu ga svakako.

 

Ovo sto pitas za kodiranje imas na prethodnim stranicama linkove pa malo prelistaj a imas i hrpu tutorijala na internetu pa treba malo truda i vremena za polovit, tako da se moze ali treba i znat kako, ujedno namjestit kilometre nakon izmjene sata i da nije immo off neko kako treba napravit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš gledam a nije ni skup koliko vidim 1365 kn ili 182 eura što je prihvatljiva cijena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da oko 1300 kn i nije sa obzirom koliko su na Ebayu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stigao vrh za parkside PLS 48W B1 lemnu stanicu, paše samo tako i dulji je za 5mm.

dsc_00168oldi.jpg

dsc_0020s2bp4.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj vrh na ovoj stanici možemo zaboraviti, osim da ih sami napravimo uz onaj tutorijal koji si stavio. Sanjin kaže treba plosnati vrh a vidio sam da postoje baš lemilice za SMD ali evo jednog samozatajnog majstora koji dobro radi, lijepo lemi. :)

zmfpxjfyu1i.jpg

20zvjsxwouak.jpg

16gbi1d5buoq.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je, sad vidim koliko pratis druge projekte, slabo, slabo pa ni moj, cak me trznes da ti kazem gdje se sto nalazi. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj vrh na ovoj stanici možemo zaboraviti, osim da ih sami napravimo uz onaj tutorijal koji si stavio. Sanjin kaže treba plosnati vrh a vidio sam da postoje baš lemilice za SMD ali evo jednog samozatajnog majstora koji dobro radi, lijepo lemi. :)

 

zmfpxjfyu1i.jpg

 

20zvjsxwouak.jpg

 

16gbi1d5buoq.jpg

Koja je jacina ovih ledica?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam pojma, kad se majstor javi pitaj ga ali koliko vidim potrefio je. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se tiče ledica kod golf 4 nije to neka drama, može proći i neki standardni vrh, naravno ne predebel. Treba strpljenja i mirna ruka.

Stavim koju sliku navečer ako ih nađem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je, sad vidim koliko pratis druge projekte, slabo, slabo pa ni moj, cak me trznes da ti kazem gdje se sto nalazi. :)

Istina :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel moj gore prolazi?

Ne mogu procjeniti po slici ali rekao bih da to ide. :)

 

Sent from my SM-G900W8 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ja se konacno odlučio mjenjati smd,sama procedura nije ništa specijalno samo pazit na + i - i mirna ruka i ide to....ovako to izgleda mada to slika sa mob nemože dočarati,lemio sam lemilom sa aliexpresa od 8 dolara uz njega sam dobio 6 vrhova.....

 

3bbc470bf1495f3b62c92d96b1ab2d24.jpg91ad5d4a2a83da4de52c72666206ab0c.jpg

 

Poslano sa mog MI 5 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam pitanje jedno zaminio bi sat kod passata b5 96g. 1.9tdi

Problem je taj sto mi je kazaljka ispod nule. I laze okretaje za nekih cc 200o/min

Dali ga mogu promini plug end play bez ikakva kodiranja ista .

Hvala

Lp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ja se konacno odlučio mjenjati smd,sama procedura nije ništa specijalno samo pazit na + i - i mirna ruka i ide to....ovako to izgleda mada to slika sa mob nemože dočarati,lemio sam lemilom sa aliexpresa od 8 dolara uz njega sam dobio 6 vrhova.....

 

3bbc470bf1495f3b62c92d96b1ab2d24.jpg91ad5d4a2a83da4de52c72666206ab0c.jpg

 

Poslano sa mog MI 5 koristeći Tapatalk

Koje su jacine ledice?

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 14