14 14
raxivan94

Kodiranje instrument table golf 4

Recommended Posts

jedno pitanje da li ce sta da se poremeti skidanje instrument table mislim na kilometrazu,da ocistim je od prasine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skidaj slobodno, neće ništa
Samo nemoj da čupaš sa staklo, jer puca kao ludo

Imaš pozadi sa strana dva mala torexa i okolo plastične zube.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne iskopčavam akumulator, samo povučem ključ iz brave.

A ti za svaki slučaj skini kleme, ne košta te ništa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Evo i od mene mali update,prošli tjedan sam od jednog mađara naručio modul za sat,sa njim se aktivira gornji dio full fisa i dobije se malo više opcija na putnom računalu,jedini problem je da ako se ima org radio koji daje informacije na satu on neće radit,znači ili radio ili modul,evo par slika da vidite o čemu se radi
81d3d47c8a8dc155b07d5a78fc9046e9.jpg9adf545e8af674d62efabb1a3cd1cdd8.jpgc6103d28ac4af7c414a2e1c73eb1c8d8.jpg9362887754f490234b0733f29cc7b67f.jpg4c91731bfea57a64797efd5438de6ff1.jpg076bc01a8e36b02d2c2746a10a161512.jpg48d0dd9273b588a9ec7f0219b0957c37.jpg305f3497db43c6efbd7fb617dd84230e.jpg

Poslano sa mog MI 8 SE koristeći Tapatalk


Evo ugradija sam isti modul ko i Leo. Dobra stvar skroz.
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel bilo problema sa spajanjem?

Poslano sa mog MI 8 SE koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jel bilo problema sa spajanjem?

 

Poslano sa mog MI 8 SE koristeći Tapatalk

 

 

Ništa, sve kako si mi reka. Sve žice su pripremljene za ugradnju.

Jedina razlika je šta kod mene modul prikazuje welcome poruku uz VW logo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da meni je tu nešto zeznuo ili bi ja trebao eeprom vratit u orginalno stanje jer sam ja po njemu puno izmjena radio

Poslano sa mog MI 8 SE koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radna nedija i danas,još jedan sat vraćen u život sa novim lcd
9aea5e245f033560c9f4281192a0efe6.jpg70b742c8e818d6fb876bc97cd0357cd4.jpgf3624009ecc629d42d0a596c7ee529fe.jpg

Poslano sa mog MI 8 SE koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

[quote post=922989" timestamp="1572197886" name="" userid="359169] Jel kineskim LCD-om.
Dašta je,ko će dati nešto bolje....

Poslano sa mog MI 8 SE koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaju na ebayu par iz austrije i njemačke po 30-40dolara ali sam skeptičan,kad sam jednog pitao za kvalitetu naspram kineskih on mi je odgovorio da su kod njega dijelovi iz kine ali da je i iphone isto iz kine pa se niko ne žali,a nema recenzija od kupaca kao na aliexpresu pa im nevjerujem...

 

Poslano sa mog MI 8 SE koristeći Tapatalk

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ako nekoga zanima,našao sam u slovačkoj čovjeka koji ima orginalne lcd za full fis sat,cijena je malo veća ali je ipak orginal i nema problema sa kontrastom kao na kineskim od 10dolara,ja sam naručio jedan a koliko sam skužio nema ih još par komada,pa kad stigne stavit ću ovdje koju sliku da se vidi...

Poslano sa mog Mi MIX 3 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odličan poslić, vidi se razlika kinez i OEM a i naspram ovih starijih LCD-a koji potamne sa vremenom i ne svijetle više jednako. Može li kontakt od čovjeka za LCD a i slika onog modula ne bi škodila što ih mađar radi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

mene samo zanima kako i čim lemiš ove sitne kontakte ?

jednom pokuša zamijeniti konektor na eksternom hard disku(otprilike takvi kotakti), pa nije uspjelo, na kraju naručija kućište sa ebay i prebacija disk ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovu strujnu letvu sam radio na LCD-u za jedan američki satelitski pozicioner, malo je bilo akrobatike ali je išlo i to sa Parkside stanicom za lemljenje i dosta velikim vrhom. Sad mi je u planu nabaviti nešto manje, da je lakše u ruci namijenjeno za male i uske pinove, da nemam malj u ruci. :)

01_dsc_0040ezknt.jpg

02_dsc_00014gjgv.jpg

04_dsc_0008vtk73.jpg

07_dsc_0005e5jc0.jpg

09__dsc_0031mjju5.jpg

220v110vweldingsoldery2k40.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovakvom lemilicom sve radim,imam 4,5 nastavaka,za smd normalne,velike vrhove za veće stvari i tanke vrhove za ovakve sitnice,ide to jednostavno bitna je priprema znači kontakti dobro očišćeni i tanka žica za lemljenje npr za ove sitne stvari koristim 0,5 žicu i ide dobro sa njom.Lik je iz slovačke našao sam ga na fb budem ti poslao link njegovog profila,a modul sam zaboravio slikat,veličine je kutije od šibica debilje 3,4mm
https://www.facebook.com/martin.kutny.9
Poslano sa mog MI 8 SE koristeći Tapatalk

Edited by Leo-st

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako si ju planiraš uzeti onda uzmi ovaj dolje set ali ovu od 80W, isto ima sve u kompletu sa vrhovima i lem daje uz nju a cijenom je još jeftiniji, feedback dobar, prodao ih preko 9000 komada. Ja ću si ju uzeti jer mi treba jedna manja za preciznije lemljenje koja mi dobro stoji u ruci a nije neka pretjerana cijena.  80W Electric soldering iron temperature adjustable 220V 110V Welding Solder iron rework station soldering iron accessories

solderingtool_80wvkjyo.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ništa, ne planiram ni ja ali već početkom slijedeće moram jer od siječnja 2021. uvodi se posebni carinski režim tako da će se sve pošiljke cariniti, pa zato ne čekaj previše. :)  Bye, bye jednostavnoj kupovini...

"Od 01.01.2021. se ukida izuzeće od carinjenja pošiljaka do 22 eur. Od 1.1.2021. će se automatizmom cariniti SVE pošiljke koje dolaze izvan EU neovisno o veličini paketa ili vrijednosti. Isti postupak će biti za sve članice EU. Znači, vrijednost paketa + trošak dostave pa na sve zajedno ide PDV i onda na tu cijenu carina po carinskoj tarifi. Plus onda fiksni troškovi carinjenja. Trenutno se još radi na pronalaženju nekog pojednostavljenog postupka i samim time i manjim fiksnim iznosom postupka carinjenja. (sad je oko 70kn). "

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 14