14 14
raxivan94

Kodiranje instrument table golf 4

Recommended Posts

1 hour ago, dr.restaurator said:

uuu onda je zajebano baš
prvi put čujem za ovo, bar ima još godina dana ? , a wish i watch lista mi je sve veća ?

Nije to nikakav novitet, već se to naveliko priča a eto sad znaš, i moja je lista poduža. :) Kad god su bile promjene nikad nije išlo na bolje, poznato mi iz iskustva, tako će vjerujem i sada biti a čim ima dodatnih troškova povoljna cijena pada u vodu i više se neće isplatiti kupovati. Baš unazad mjesec dana sam dosta naručio i evo sad mi polako stiže, uglavnom nešto sitnica koje vučem već dosta dugo a trebaju mi pa da ih maknem sa liste. Imam još neki spisak i to ću slijedeće i tako do kraja godine a poslije kako bude. Još je to sve u proceduri pa se ne znaju točni detalji, uglavnom okvirno pa ako te zanima baci pogled...

- D.E.U. br. 17/020
-
Mišljenje Odbora za financije i državni proračun o Stajalištu Republike Hrvatske o zakonodavnom paketu o PDV-u za e-trgovinu (D.E.U. br. 17/020)
- LOŠE VIJESTI ZA KUPCE NA INTERNETU Zbogom jeftinoj robi: Uvodi se PDV i na pošiljke iz Kine i SAD-a

Edited by <TDI>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam pitanje u svezi VAG Tacho ver 3.01 koju planiram uzeti na aliju dok nam ne počnu oporezivat :)a u napomeni piše preporuka da se instalira na Win XP. Nemam niti želim na neki lap instalirati XP pa me zanima da li radi na Win 7 i 10?

2018 Professional USB Vag Tacho 3.01+ for Opel Immo Airbag VAG OBD2 Diagnostic Tool EEPROM IMMO PIN Mileage Correction
Laptop: please choose Windows XP system

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato što kod tebe nije radio a Leo mi je dao preporuku za VAG Tacho i njemu radi pa bih radije nekako njega uzeo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

[quote post=924135" timestamp="1577955631" name="" userid="359169] Imam pitanje u svezi VAG Tacho ver 3.01 koju planiram uzeti na aliju dok nam ne počnu oporezivat a u napomeni piše preporuka da se instalira na Win XP. Nemam niti želim na neki lap instalirati XP pa me zanima da li radi na Win 7 i 10?

 

2018 Professional USB Vag Tacho 3.01+ for Opel Immo Airbag VAG OBD2 Diagnostic Tool EEPROM IMMO PIN Mileage Correction

Laptop: please choose Windows XP system

Meni normalno radi na win7 al 32bit. Verzija 3.01.

 

Poslano sa mog Mi MIX 3 koristeći Tapatalk

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 minutes ago, mur3633 said:

V3 izgleda da radi, a V5 je problematičam.

Da, ti si s tom ver. 5  imao problema.

13 minutes ago, Leo-st said:

Meni normalno radi na win7 al 32bit. Verzija 3.01.

Poslano sa mog Mi MIX 3 koristeći Tapatalk
 

Imam dva laptopa sa 32bit pa ću onda na njih instalirati, fala. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da pitam u svezi ovih kineskih VAG Tacho, da li se i njemu mora blokirati pristup internetu ili kod njega nije kao kod ovih kineskih VCDS kopija da se nakon što se spoji na internet može se baciti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam sa svojim bio na internetu i radi,mada se to moze u windows defenderu blokirat određeni program da nema pristup internetu i onda možeš surfat bez problema...

Poslano sa mog Mi MIX 3 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može sa VAG Tacho 3.01 ili VAG Commander.

 

Isprati samo da je tabla Immo3, tj. 2001+

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledaj da uzmeš Immo3 VD0 tablu i nemaš problema. Motometer izbjegni, pa taman ga dobio džabe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teže se nalazi pin i nema mogućnost km do dna, svijetlećih kazaljki, welcome na full fisu i skačuće kazaljke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugari izvinjavam se mozds sam omasio temu ali je slicna ovoj,
Naime a3 8l 1.8t facelift, hocu da ubacim to jest kupio sam s3 8l sat, rucicu borda i tempomata, je li ko radio pakovanje s3 sata u obicni a3 da napomenem moj a3 nema bord a s3 ima veliki i kako to sve spojiti. S3 ima 3 dzeka moj ima dva. Oba su facelift modeli.

Poslano sa mog SM-A505F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav zanima me jel iko proba jel pase pribacit full fis sa g5 na g4. Iman tablu od g5 engleza sa dvoja vrata a moj g4 je 4 vrata pa me zanima jel pase to ikako ako ko zna.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pozz ljudi evo napokon je na red dosao i novi kilometar sat i sve je sredjeno ali mi ostaje pitanje koje me muci. Posto je sad sat bez boarda a mislim stavit sat s boardom i novu rucicu brisaca, jel moram dodatnu instalaciju provodit ili je rucica plug and play?
Zavisi ti od auta,možda već ima pripremu a možda nema,ako nemaš automatsku klimu i vanjski senzor temp onda ćeš sve morat nanovo provlačiti...

Poslano sa mog POCOPHONE F1 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sama ručica ti ima nekoliko žica,neke idu u sat neke u komp motora,ugl ništa eksta strašno,najgore u svemu je skidanje komplet poluga brisača da si max olakšaš posao...

Poslano sa mog POCOPHONE F1 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoraš ništa mjenjat

Poslano sa mog POCOPHONE F1 koristeći Tapatalk

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Gogs4431 said:

Nemam auto klimu i vanjski senzor no to mi je najmanji problem za provuc, vise me brine ocu moc odma upravljat boardom ili moram i za to provlacit zice

Ako ti je auto 2001. godiste i navise mislim da imas senzor spoljne temperature, samo skini deflektor vode ispod sofersajbne i pogledaj sa desne strane elektro kutije (desna strana, kod levog vozacevog krila) 

Jos jedna bitna stvar, novi kilometar sat mora da ti bude iste marke kao prethodni (primer, ako je Bosch, onda novi mora Bosch) i jos jedno poklapanje mora da ima, sa brojem obrtaja (zato satovi sa dizela ne mogu na benzince) 

Edited by Golfic

Share this post


Link to post
Share on other sites
Trenutno je motometer ali mislio sam staviti VDO jer navodno VDO puno puno bolji km sat... zasto bi morao staviti isti? 
Mozes stavit vdo bez problema,moj je bio motometer pa sam stavio ful fis vdo

Poslano sa mog POCOPHONE F1 koristeći Tapatalk

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uz tešku muku sam ga našao

Poslano sa mog POCOPHONE F1 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 14