14 14
raxivan94

Kodiranje instrument table golf 4

Recommended Posts

Imam pitanje jedno zaminio bi sat kod passata b5 96g. 1.9tdi

Problem je taj sto mi je kazaljka ispod nule. I laze okretaje za nekih cc 200o/min

Dali ga mogu promini plug end play bez ikakva kodiranja ista .

Hvala

Lp

Ništa bez kodiranja...

 

Poslano sa mog MI 5 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fuck

 

Tko bi kad uzmem moga u blizini napravit

Mogu ja nije problem

 

Poslano sa mog MI 5 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

To si ove dvije crvene ledice sa strane lemio, a slova su ostala crna? Da li bi se recimo sa nekog sata od Audija mogle uzeti ta dva mala lcda za datum i kilometre jer oni ih u originalu imaju takve i samo zamijeniti, ne znam ona kombinacija da se folija skida i okrene te zalijepi sa trenutnim mi nekako mi nekako ne drži vodu a nešto drugo nisam našao.

3bbc470bf1495f3b62c9278p3m.jpg

Ovo je ono što mene zanima da se dobije sa crvenim ledicama podloga i brojevi ali da je u tonu sa fisom
2298_2ajp0r.jpg

23053erkq.jpg

Koje su jacine ledice?


Mislim da bi trebale biti do 50mcd ali još istražujem jer nigdje naći info koje crvene ledice uzimaju za podlogu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene nisu dvi sa strane nego na sredini obične po 3kom po satu,neznam za audi ali folija igra jer sam to vec sebi radio na duji sa satom od trice,skine se folija i samo se okrene i dobiješ efekt kao na srednjem lcd-u

 

Poslano sa mog MI 5 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li si tu foliju lijepio nakon okretanja i koje su jačine ove ledice i gdje si ih uzeo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li si tu foliju lijepio nakon okretanja i koje su jačine ove ledice i gdje si ih uzeo?

Na duji nisa lijepio ali bi trebalo zalijepit da bude po ps,a za zalipit treba uv ljepilo kojim se spajaju lcd na mob,samo treba nabavit uv lampu neku,ledice su 400mcd sa aliexpresa,malo su jače ali se malo smanji i bude ok

 

Poslano sa mog MI 5 koristeći Tapatalk

Ja cu okrenuti foliju pa cu experimentirati,imam jedan stari sat pa cu s njega skidati ledice ako bude potrebno jer mi se ne kupuje sat od audia samo zbog toga,sad me vise zanima koja je procedura za promjenit boju na climatronicu jer je on jadnik ostao sam u plavoj boji....

Edited by Leo-st

Share this post


Link to post
Share on other sites

E to da, to lijepilo već ide nekako i ono je uvijek fleksibilno dok je trenutno tvrdo kada se stisne, pogotovo ako se mjehurić zavuče, katastrofa, nema s njim zezanja i ako se ne zalijepi kako treba ode lcd. Da, vidim da su malo jače, no dobro znači trebale bi onda cca. do 300mcd a možda i 250mcd uzet pa vidjet.

Ako imaš volju samo daj, da imam jedan viška isto bih isprobavao a ovako samo gledam, tražim informacije dok ne dođe vrijeme i za njega. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da trebalo bi 250 al ko ce ih naci,jako tesko,ljepilo bi trebalo ovo 4 in1 LOCA UV glue 5ml uv Glue Remover 20g cutting wire 50m and road for LCD touch screen repair FREE SHIPPING

http://s.aliexpress.com/NFzaYNvU

(from AliExpress Android) i lampa New Arrival 21 LED UV Glue Curing Invisible Ink Marker Flashlight Ultraviolet Lamps Portable Uv Machine Light

http://s.aliexpress.com/BZbi6jIz

(from AliExpress Android) ima puno videa na youtube kako radit sa njim

 

Poslano sa mog MI 5 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

A uz tebe bude se nešto našlo, jel. :)
Trebao bi te crvene ledice Conrad imati ali nemam malo više vremena provesti na kompu i potražiti jer spominju na jednom Njemačkom forumu baš te ledice ali svi briju na bijele pa nikako da naletim na crvene ali valjda će nešto naletit. Ovo je sasvim prihvatljivo i ako se to uzme onda je to posao a ne sa trenutnim ljepilom kemijat a do tada čekam da vidim kako će uspijet ovo sa folijom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači ovako,pokušaj da se lijevi i desni lcd napravi da budu isti kao i središnji mfa lcd,treba odvojit foliju sa samog lcd i očistit ga od njegovog ljepila,prevrnuti i ponovo zaljepiti,ljepilo trnutno nemam ali sam naručio uv ljepilo za ekrane mobitela,trebalo bi da posluži svrsi,trenutno sam u fazi čišćenja folije i lcd,sreca pa supruga lakira nokte pa ima acetona a inače čitao sam da najbolje čisti 100%alkohol koji se kupi u ljekarnoj.1b180eb20bb8b99acef7fc049fb779fa.jpgb3323f512b72c186906ed9f881aef060.jpg751628309686160aa6e5fa86faf42757.jpg34d608da82b66b831660209b609a8e7e.jpg7806de47afe746cc5dfdeb6ae31ebc07.jpg

 

Poslano sa mog MI 5 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako bi izgledalo na plavom osvjetljenju poslije okretanja folije?

Je li ko probao?

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Edited by mur3633

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa mozes i ostavit kako je u originalu osvjetljenje samo ova dva u crveno odraditi a tako i planiram.

 

Odlicno Leo, cekam krajnji rez da vidim kako na kraju izgleda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možeš,plave ledice su ti već ispod lcd,ja sam stavio crvene,probat ću ovako bez ljepljenja čisto da vidim rezultat

 

Poslano sa mog MI 5 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas me zanima, nadam se da ce dobro ispast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja se nadam mada mislim da će diode biti prejake ali to ću lako riješiti

 

Poslano sa mog MI 5 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ako su one od 400mcd bit ce prejake ali to mozes kasnije zamijenit za slabije samo da nadjemo neke od 250mcd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ako treba odlemit ću koju crvenu sa ovog starog sata,on mi i služi za experimentiranje,probat ću sad njega uštekat da vidimo kako će biti sa orginalnim plavim osvjetljenjem lcdae48f1a031ef4ad17ef9b2916081887f9.jpg

 

Poslano sa mog MI 5 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako to izgleda sa orginalnim plavim osvjetljenjem lcda,sad kad vidim ovo nešto me vuče da uzmem i napravim na sva tri lcda da bude crno-bijelo ko na g6,na ove male okrenut foliju i stavit bijele smd a na veliki samo bijele smd i ništa više60dadcb8002d3dc3c196508e37d05330.jpg

 

Poslano sa mog MI 5 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni ovo jako dobro izgleda, bitno da nisu oni crni bezzivotni brojevi a sa crvenim bi jos bolje bilo jer bi se uklopilo sa crvenim fisom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da dobro je ispalo,i računam ako nebude dobro sa ovim diodama što sam već stavio uzet odlemit sa starog sata diode od kazaljki i njih stavit u lcd

 

Poslano sa mog MI 5 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma odlicno, ne kuzim zasto tvornicki nije tako napravljeno. A kad bi jos sa crvenim isprobao uff. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad nemogu,žena čeka hoće ići u šoping.....

 

Poslano sa mog MI 5 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema problema, ima vremena. Bitno da imas volje za isprobavanje i da ovo stvarno funkcionira sa folijom. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 14