14 14
raxivan94

Kodiranje instrument table golf 4

Recommended Posts

luka93 odlična stvar,neki dan sam 3h proveo na ovom forumu i ovo mi je promaklo,za vikend se bacam na posao pa cemo viditi rezultate...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas iz njemačke stigle diode,večeras bi mogla ugradnja i rjesavanje lcdafc48804e35d421da11006112726d51e1.jpg

 

Poslano sa mog MI 5 koristeći Tapatalk

Edited by Leo-st

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni puna kapa lemljenja
Prva pojačano do kraja,druga smanjena,mislim da nemože puno bolje,možda naći org smd al to se meni neda....sutra cemo viditi kako se vidi po danu,mislim da bi to kod mene rebalo biti ok jer čim dam kontakt pali se rasvjeta lcda i kazaljki158883fe741d6355b89161830465a89b.jpgb3d27103836c12a12781aba4f5c68b3e.jpg

Poslano sa mog MI 5 koristeći Tapatalk

Edited by Leo-st

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali ipak izgleda jako dobro.

Koliko je ledica trebalo i koliko sat ima tih crvenih ledica?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovi mali lcd-i po tri,srednji nisam niti otvarao da vidim :znoj:znoj

tesko je ovo slikat mobitelom a da bude realna slika,uživo to izgleda ok,niti je jako niti išta,bijele su plcc2 250mcd a i crvene su mislim malo jace

https://www.ebay.com/itm/VLMW41S1T2-5K6L-08-10mA-3-3V-250mcd-5500K-SMD-PLCC2-VISHAY-25-St%C3%BCck/192220355644?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2060353.m2749.l2649

Edited by Leo-st

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislio sam kada bi imao neki rezervni sat za dijelove pa sa njega uzeti te crvene ledice ali on ih ima samo oko fisa nekoliko pa zato pitam da li bi se te mogle uzet i iskoristit za ta dva donja LCDa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovi mali lcd-i po tri,srednji nisam niti otvarao da vidim :znoj:znoj

tesko je ovo slikat mobitelom a da bude realna slika,uživo to izgleda ok,niti je jako niti išta,bijele su plcc2 250mcd a i crvene su mislim malo jace

https://www.ebay.com/itm/VLMW41S1T2-5K6L-08-10mA-3-3V-250mcd-5500K-SMD-PLCC2-VISHAY-25-St%C3%BCck/192220355644?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2060353.m2749.l2649

A to,pa na svakoj kazaljki imas po dvi smd,to ti je 8 kom znači dvi imaš fore spalit...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda mirna ruka i polako. :)

Tako je, slika nekad zna prevarit bitnije je kako tebi uzivo izgleda jer to je mjerilo.

 

Htio sam pitati za link gdje si uzeo ove crvene 250mcd, isto gdje i bijele ili?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima ti ovaj trgovac sve samo ga pitaj,ima i ove crvene od 25mcd i bijele od 250,mislim da ima i slabijih,iz njemacke je pa stize brzo dhl koristi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na koliko ti se cini da ok svijetli, tj na koliko je kotacic osvjetljenja okrenut?

 

Jer mi se cini kada je najjace da so ove crvene crtice na satovima pre bljede, okretaji preko 4700 i max temp i min gorivo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, da prebacim fotke na novu stranicu i usporedimo sa originalom i primjerom sa bijelim ledicama.

Original
979xgo8y.jpg
Ivan
16gbi1d5buoq.jpg
Leo
158883fe741d6355b89161830465a89b.jpg

b3d27103836c12a12781aba4f5c68b3e.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kotačić je na max to te vara slika jer je mobitelom slikano...

 

Poslano sa mog MI 5 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikako da nađem fotku sa polu i full fisom za usporedbu kada su upaljeni svi LCD-i. I ovdje se vidi razlika kada se fotka sa raznim mobitelima pa svaka ispada drugačija.

Polu Fis
2037iuqy5.jpg
Full Fis
21560d1131874113-golfesqqo.jpg

golfi-4-tacho-79381srsx.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Leo, nisam te pitao kako pališ taho na stolu ... sa nekim ispravljačem ili, koje pinove koristiš za to i kako si pojačavao osvjetljenje ledica?

 

2yzas804updj.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka čast na radovima.

 

Meni je ljepše kad su ekrani od km i sata u bijeloj boji.

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Edited by mur3633

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ga palio na stolu ali trebalo bi biti ovako nekako: Depends on what you want To do, minimum setup is Ground (31), Battery (30) and interior light (58?) or ignition (15) (depending on cluster), but after that procedure a lot of failures will be stored

 

Poslano sa mog MI 5 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je, samo nakon toga će biti pun grešaka ... znači isprobao si ga nakon toga u autu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da u autu,radim to u kući pa čekam dok dica legnu da me ne smetaju pa mi je bilo jednostavnije uštekat ga u auto nego izmišljat struju na stolu...

 

Poslano sa mog MI 5 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka čast Leo, ovo sa crvenom podlogom i da si imao volje za sve to i podijelit iskustvo i rez na forumu. Lako je prigovarat, ovako ili onako ali kada se sam upustiš u to onda to ipak izgleda malo drugačije. Jesi zalijepio folije od ta dva LCD-a ili čekaš da ti stigne UV lampa i ljepilo?

-http://s.aliexpress.com/NFzaYNvU
-http://s.aliexpress.com/BZbi6jIz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ljepio jer to ljepilo ako dođe do Božića bit će dobro a meni se nije dalo čekati.... Ko ima volje može napravit šta mu padne na pamet,šta neznaš naučiš ako želiš i to je to. Puno bi ja toga radio da mi je više vremena..... Samo ovaj sat sam dosad 6-7 puta rastavio i sastavio...

 

Poslano sa mog MI 5 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu mislit. :)


Sviđa mi se ovo sa crvenom podlogom LCD datuma i km sata jer mi baš paše sa fisom pa upotpuni nekako, full Audi look. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlično, ovo bi olakšalo i ubrzalo sastavljenje a ne bi se trebalo zezati sa onim UV ljepilom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li negdje ta folija za kupiti, tj znam da ima samo ne mogu nigdje naci? Imao sam link nekad sa neke stranice gdje se to moglo kupiti a sada ga ne mogu naci.

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 14