1 1
VWTDI

GOLF IV ubacivanje TURBO satica kako?

Recommended Posts

slika-224518-57ecd42234e53-velika.jpg

 

 

 

Stavio bih ga na stub vjetrobrana ili mozda neko drugo mjesto ako neko zna predlazite

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidio sam da se moze staviti u ventilacijski otvor, meni ruzno ili ugraditi ga u konzolu kod pepeljare, ljepse ali tesko za vidjet. Neki su ga ugradili direktno izmedju volana i sata pa je i tu moguce samo sto ce ti to?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro ako nemas 2DIN ali ako imas onda nista od toga a on planira MFD ugradit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste planiram MFD ako nadjem da je u odlicnom stanju,za sada kako sam gledao imaju 2-3 ali nisu nesto.To mi je nisko bas nije mi na oku,jer moram spustit pogled sa ceste da bih vidio koliko bara pokazuje a to nije bezbjedno,najvise mi se svidja ova pozicija na stubu vjetrobrana ili mozda kod volana i sata,a da pratim pritisak turbine jer ako ikada mi ode turbina odmah ce mi pokazati manje bara,pa tako da ne rizikujem neka veca ostecenja.

Zasad je turbina savrsena ali opet za svaki slucaj neka njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Savrseni MFD je tesko naci, ja bih uzeo ako je cijena prihvatljiva a ovaj sat mi je onak, dobra ideja ali gdje god ga stavio nekako i ne stoji.

 

Kad planiras ugradnju da vidim majstora na djelu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste bas je tesko naci MFD da valja a cjena je prihvatljiva,sada sam gledao na netu ima i digitalni turbo sat puno modernije ali je skupo paprena cjena,neznam ni ja jos dok malo razmislim zao mi je rezati tapacirung stuba to mi je malo zeznuto

421626_x800.jpg421625_x800.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

:care gdje si uzimao i kako si ga pricvrstio,bas mi se svidja pozicija i ja mislim da cu ga tu staviti jer ne bih da tapacirung na stubu vjetrobrana sjecem,i kako si ga ukopcao

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1