1 1
jooka

pukli klipovi afn

Recommended Posts

pozdrav, pisao sam u jednoj temi kako mi je afn malo nabijao pritisak u posudu i ustanovljeno brtva sto i je bilo na kraju ali imam iznenadenje. kad je kolega rastavio motor da se zamjeni brtva uocio je problem puknutih klipova 2 i 4

 

 

 

 

unnamemsm.jpg

 

e sad mene zanima dali su svi isti jer je on mene zamolio da trazim 2 i 4. nije mi jasno a nisam ga stigao pitati. dali tipa moze 1 i 3 zamjeniti situaciju i odmah dali netko ima iste za prodati. moze pomoc malo mi je hitno. hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi su isti.... 2 i 4 vjerovatno u smislu da njih mjenjas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, dobro pa to mi je bilo i čudno. Vidiš AUTOFREAK od obične brtve bit će još svega. Šta još sad promjeniti kad bude klipove mjenjao, neki redosljed ti znaš.

Koliko je to strašno što je puklo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da to mi je rekao obavezno za dizne da provjerim jer koliko on vidi po ventilima da te dvije nevaljaju sigurno i da su one i napravile sranje. karike svakako za leteće nije spominjo. Sutra glavu uslikam. A to s glavom dal da ju dira ita ili samo da ju vrati jer kaže glava je ko bombon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ispitivanje i obrada glave obavezno! Gumice (tefloni) ventila, ako ima koji semering promijeni,leteće lezajeve, hidropodizace vidi kakvi su itd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

da da zato i govorim za dizne (mislim da sam tu negdi pisa po forumu da se to desi)

pošto će skidati klipnjače a auto ima vjerojatno 300-400 000 tako da kad već skidaš promineš

 

glavu obavezno šta kaže amer

poravnati, provjeriti ventile i vodilice i po potrebi prominiti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvao majstor i kaže da jedan klip ima ljevu stranu veći krug za ventila desnu manju, tako i drugi ali obratno i nemogu vjerovati ali stvarno je. Pogledajte i vidi se razlika

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvao majstor i kaže da jedan klip ima ljevu stranu veći krug za ventila desnu manju, tako i drugi ali obratno i nemogu vjerovati ali stvarno je. Pogledajte i vidi se razlika

Share this post


Link to post
Share on other sites

slazem se i istina ja to nisam primjetio da me nije zvao danas. ja ostao sokiran. sad moram takve traziti. danas ce mi se javiti neki koje sam zvao pa polazem nade da ce biti takvih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

unnamerer.jpg

 

evo majstor napisao pa sad ako netko misli da treba obratiti paznju na popis neka slobodno napise tipa marku dijelova koje nije napisao itd, zanimljivo pisao je spaner novi ja pitam zasto kad je stavljen novi prije 6 mjeseci on nato vec par reklamirao, nevaljaju vuce u vanjsku stranu i jede remen i tako pukne isti i evo zlo. pokazao mi i stvarno se vidi i na remenu i spaneru. sad imam lintes nekakav made in kanada, koji sad kupiti

 

unnamewhw.jpg

Edited by jooka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja san radio svega 2komada al zbog hidro-udara pa my fault za klipove jer svaki je vracen na svoju poziciju...

Na listu dodaj semering bregaste diht pokl vent ...set s gumicama ispod vijaka sta steze pokl.

Jako bitna stvar..sarafi glave!

Diht usis ispuh...

 

 

Remen zna ic u krivo i zbog bosch punpe a u puno slucajeva je ona bila krivac....

Remenica alternatora...metnit onu sa slob.hodom ako vec nije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A vidi ja ga pitao za sarafe nove. Ni slučajno stavljati nove. Ovi stari su puno bolji nego novi. Neznam zasto. I rekao je da nije zadovoljan s tim spanerom nek trazim drugi.

Edited by jooka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lol stari bolji od novih.... Svasta! Svaki vijak koji se steze dodatno na odredjene kuteve se mjenja jer se isteze.

Reinc il elring ima sarafe i nema fala... al ok

Share this post


Link to post
Share on other sites

slazem se i ja ako struka nalaze nove vijke da se stave, pitat cu ga danas zasto nebi stavio nove vijke. mislim da je davno on meni govorio da ti vijci su napravljeni od pravog materijala dok ovo novo je sve kao nuzno zlo. tako i taj spaner, ista stvar radio je covjeku veliki servis i za 2 mj. pukne remen. on rastavi sve prekotrolira zamjeni i ponovno sve vrati da bi redovno gledo ono remen opet lagano pojeden i skuzi na spaneru. ode na tavan ubaci stari koji je bio prije evo covjek se i dan danas vozi. a danas u ducanu objasnim stvar oni odmah nema problema reklamirati cemo, mozda takva serija a sta ces, ja zinio ko som.. pa mislim stvarno i pukne remen nema veze kriva serija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto je najgore ne mozes ti na normalan nacin reci covjeku da idu novi sarafi jer tako proizvodjac nalaže, odma ispada kako ti njemu pametujes da ne zna radit svoj posao. Zatucan narod.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbg.... ja svakome stavljam nove i nikad problema... a stari se istegnu i tad ponovnim stezanjem nije prava kilaza jer jednom istegnut saraf vise nije za upotrebu tj nece bit stegnut propisnim momentom a gdje je tek ponasanje pri vruce hladno....

Ista stvar i s vijcima kotaca.. jednom pretegnut nikad nije siguran.... Porrsche je cak imao opoziv jedne serije bas oko kotaca jer se na stazama i visokim temp odvidavali... Posto je felga x materijal a glavcina / disk ploca y materijal a saraf z.... i vruce hladno ti materijali nemaju jednaka istezanja....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Erling sarafi novi i nemas brige...a i nije neki trosak ja sam platio mislim 180 kuna

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo novi trenutak, sve uradeno vise manje ali zove majstor sto glavu radi nevalja ni jedna dizna, ja ono wtf pa kako nijedna, kaze sve pisaju nijedna neradi kako treba e sad citao sam dosta o tome i vidim da se spominje u zamjenskom dijelu nekakav firad ali nemogu ih nigdje naci dali ima ulosci za moj auto i koja cijena, orginal bosch 900 kn komad a nekakve zamjenske 200 no name, kaze majstor kupi kakve hoces ja cu ih iztestirati pa cemo vidjeti, kolega s foruma Mexx pise dosta o njima da su kao zamjenske jako dobre pa ako nije velika cijena stavio bih njih taj firad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za AFN-a dizne nije problem nač, eto imam jedne viška, firad nemaš straha sa njime, osobno vozim na poljskom VZM-u več +25kkm I nikakvih problema, o.k dizne ražene kod njih u servisu, I 220/300bara su. izašle me sa dostavom 1800kn, I da 0,230 su promjera

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko ih cijenis, jesu nove ili i cije su. Naao nove diselparts 400 kn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Diselparts sam imao 0,216 I radile su bez problema 25kkm, ali na injektorima od euro III motora, kaj je 220/300bara.

Niš ne dobiš ako ih našarafiš na svoje injektore 190/300 bara, probal sam osobno svakakve kombinacije.

 

Ovo kaj imam su orginal od AFN-a, u svim su tolerancijama, ne pišaju I otvori ih na nekih 175/180bara, imam test pumpu :)

cijena 600kn toliko sam i dao za njih.

 

Osobno kaj bi napravio na tvom mjestu, dizne od euro 3 220/300bara dat ih ispitat da znaš kak otvaraju I te uloške od dieselpartsa našarafil gore, naravno odmah veče :) to ti je po meni najjeftinja izvedba ako želiš više snage.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1