1 1
mirsad polo 2014

1,2 tsi 110 ks totalka

Recommended Posts

Ajde napii neto vise, ako smije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzas. Bas uzas. I sad ga se najbolje rijesit. I moras nekom takav auto uvalit. Ako se maaalo raspita saznat ce i moras spustit cijenu do poda. A i da ne sazna korektno bi bilo reci kako je....

 

Ja bi trazio ne drugi motor, nego drugi auto. Zao mi je stari :(

Edited by gavranovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bi ni ja prihvatio popravku motora, jebat ga tamo, dodje li nekad vrijeme za prodaje ko god vidi da je bila totalka zaobici ce ga ( ja prvi ).

Jedino nov motor ili novo auto..

Share this post


Link to post
Share on other sites

na kraju sam se dogovorio sa servisom gdje je auto kupljen, tako da je prica zavrsena.

najbolje tako

nadam se da si dobro prošao.

 

Uzas. Bas uzas. I sad ga se najbolje rijesit. I moras nekom takav auto uvalit. Ako se maaalo raspita saznat ce i moras spustit cijenu do poda. A i da ne sazna korektno bi bilo reci kako je....

 

Ja bi trazio ne drugi motor, nego drugi auto. Zao mi je stari :(

Zašto

neka rade šta hoce poprave stari motor ili stave novi

naravno da onda mora ici nova garancija na motor

od dana kad je ugrađen

Auto nema potrebe uvaljivati nikome, ništa skrivati, ako hoce oni neka uvaljuju

to je njihov problem a ne vlasnika vozila.

Također posljedice za umanjenu vrijednost vozila danas, sutra prilikom prodaje

takvog vozila treba snositi servis koji je dao garanciju.

 

Slicna je stvar kao i kod vozila koja su oštecena u prometnim nesrecama

Osiguranje.hr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba snosit servis. Sounds good doesn't work.

 

Objasni to za 5 godina potencijalnom kupcu da je svejedno. Kuzim ja tebe, ali to nije tak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radite od muhe slona, auto crko, poprqvio se u garanciji i to je to...

 

Kakve veze ima sta mu je bilo i kako je poprqvljen?

 

Popravljen je kako treba i sada je ispravan kakav je i bio prije kvara, zasto bi to umanjivalo cijenu auta...

 

Ja vas uopce ne kuzim, kao da je bitno sta je ikad crklo na autu, ako je u trebutku prodaje auto ispravan, pa koliko je samo vas/nas kupilo aute koji su ko zna koliko puta crkli prije nego smo postali vlasnici...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema novi motor nego tausch tj neki raspadnuti obnovljen kompletno... razlike nema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radite od muhe slona, auto crko, poprqvio se u garanciji i to je to...

 

Kakve veze ima sta mu je bilo i kako je poprqvljen?

 

Popravljen je kako treba i sada je ispravan kakav je i bio prije kvara, zasto bi to umanjivalo cijenu auta...

 

Ja vas uopce ne kuzim, kao da je bitno sta je ikad crklo na autu, ako je u trebutku prodaje auto ispravan, pa koliko je samo vas/nas kupilo aute koji su ko zna koliko puta crkli prije nego smo postali vlasnici...

Potpuno se slazem s tobom. Jbt kakva umanjena vrijednost vozila, zbog cega? Zato sto se pokvario?! Hahahahah.. pa jbt kakve to veze ima. Pokvario se, popravili ga u ovlastenom sa orginal dijelovima, sve zavedeno u sistemu i to je to. Vozi dalje. Vi sto pricate te price za malu djecu o manjoj vrijednosti i te gluposti, pa jbt u kojem filmu vi zivite!?

Covjek je posteno napisao sto se dogodilo i kako će se rijesiti. Ja bi prije od njega kupio taj auto, nego od nekoga ko se kune u svoj da nije nista bilo, a svi znamo da su ti motori imali xy problema. Jbt koliko je auta popravljeno kojekakvim dijelovima po ko zna kakvim garazama i kod kakvih majstora, pa se prodaju svejedno. Ne kuzim zasto bi ovaj Polo manje vrijedio zbog popravka motora u ovlastenom. Po meni glup zakljucak do bola!

 

Vlasniku Pola, sretno s popravkom i nemoj je zamarat glupostima. Auto kad se popravi samo gas i prst u uho!

Edited by vlaho 2901

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po prici vlasnika ja zakljucujem da bi on bio zadovoljan da su djelove promjenili prije kvara na preventivnoj akciji, a ovako nije zadovoljan i misli da je prevaren ili sta...

 

Ali stvarno nije bitno dali su djelove promjenili prije ili poslije....

 

Samo gasssss

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba snosit servis. Sounds good doesn't work.

 

Objasni to za 5 godina potencijalnom kupcu da je svejedno. Kuzim ja tebe, ali to nije tak.

pa i snosi troškove servis

Kako nije tako

ako nije tako onda se nisi dobro nagodio

svugdje postoje zakoni koji se trebaju poštovati

a to šta neki vode svoje zakone i imaju svoju politiku je njihov problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja iman Polo TSi 2011 godiste s lancem (CZBZ motor). Nakon 4,5 godina i 100000 km se poceja cuti lanac kod paljenja. Servisiran u ovlastenom, i na temelju toga, bez obzira što je prošla garancija, dobija kulancu, besplatan materijal i popust 70% na ruke, tako da me kostalo cca 350 kn. Sad smo na cca 118000 km i idemo dalje :) Auto s ovin motoron je mrak!

Edited by xoox

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1