3 3
VWTDI

Auto vosak (wax) koji odabrati?

Recommended Posts

Može li se prati sad na autopraonicama sa šamponom pošto je tokom ljeta netko spominjao da je šampon agresivan i "jede" vosak,sad kako nema insekata i smole toliko,može li se prati pod pritiskom šampon ?

Iz auto partes di sam uzeo meguiars carnauba gold wax kažu samo ispiranje dest.vodom pod pritiskom,ali tako ne mogu skinuti okorjelo blato i prljavštinu ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam zadovoljan sa tim pranjima samo sa vodom i tim aktivnim samponom. Ne opere zamazanocu a primjeti se da ispira vosak. Takoder koristim fuso i najbolje mi je kad auto operem doma sa nekim samponom iz metroa. 13kn litra

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam zadovoljan sa tim pranjima samo sa vodom i tim aktivnim samponom. Ne opere zamazanocu a primjeti se da ispira vosak. Takoder koristim fuso i najbolje mi je kad auto operem doma sa nekim samponom iz metroa. 13kn litra

Da,to mi jasno,treba gledati ph neutralan sampon i sa voskom po mogucnosti pa nece skidati vosak.

Gledam koje opcije imam za samoposluzne autopraonice,nisam siguran,ove od Kauflanda imaju grijano ispiranje destiliranom vodom dok ove od Konzuma ne ako je netko upucen ?

To bi trebalo skinuti povrsinsku prljavstinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas, ja rucno perem samo vise spuzvu ne koristim vec vunenu rukavicu i poslije sa velikom mikrofibrom pokupim vodu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma samo rucno pranje i bolje se auto opere rucno nego na samoposluznim autopraonicama,nabavis dobar sampon sa voskom, kvalitetnu rukavicu i rucnik i udri.

Edited by VWTDI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ga operem na samoposluznoj rucno,Mr. pink sampon od CG,sklopiva kanta za lakse rukovanje i ne zauzima mjesta u autu,rukavica,cetka i kiselina za felge,dressing za unutrasnjost,i par krpica. 019d0f89a460bdbbec974033f17b9dd9.jpg

 

Poslano sa mog HTC Desire 630 dual sim koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedino što je zabranjeno prat na samouslužnoj svojim šamponima i opremom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ima pojma,vidio sam 100puta da ljudi sa svojim samponom peru

 

Poslano sa mog HTC Desire 630 dual sim koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra ti je ova kanta a još bolji plakat. :)
Dok ne prigovaraju radi kao i do sada. Ja sve doma odradim, u početku je bilo malo teže ali sada sam se navikao, jedino poslije nemam sape za vosak pa njega ne koristim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha..to je samo primjer kante. Fora je dosta cvrsta a kasnije sklopis i ne uzme nista prostora,uvik u autu ne treba se mislit

 

Poslano sa mog HTC Desire 630 dual sim koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3