1 1
brane_sk

RNS 300 radio i aux prikljucak

Recommended Posts

Naime imam RNS 300 radio u auto i kod naslona za ruku tj unutra imam AUX izlaz. Spojim kabal i mob na aux ali radio ne reproducira nista s moga moba te nemam na radiu uopce opciju da prebaci AUX. Dali zna netko dali taj radio podrzava uopce aux i dali se da "prebrikat" da radi taj orginalni AUX iz auta na radiu bez kupnje kojekakvih adaptera i provlacenja zica.

Edited by brane_sk

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako se ne varam 300 ne podržava AUX.. golf mk6.. šta nije ti bio noviji radio unutra ?

 

savjet kupi rcd 510, ili one 330g itd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nije. Kad sam kupio auto bio je taj radio unutra.. Vjerovatno su onaj drugi izvadili i stavili losiji..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ja u passatu B6 izveden kabel iz radija odozada kroz ladicu od suvozaća, spojim na 3.5mm izlaz slušalice na mobitel i slušam bilo šta, you tube, muziku snimljenu na mob, tunein.....također nema gumb AUX ali stisnem CD i normalno radi


Imam ja u passatu B6 izveden kabel iz radija odozada kroz ladicu od suvozaća, spojim na 3.5mm izlaz slušalice na mobitel i slušam bilo šta, you tube, muziku snimljenu na mob, tunein.....također nema gumb AUX ali stisnem CD i normalno radi.

 

Tek sad vidim da je moj RCD 500......

Edited by mpower

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1