1 1
Deniz

Golf mk3 klimatronik testiranje

Recommended Posts

Pozdrav svima. Da li netko mejbi zna da li je moguće spojiti klimatronik radi testiranja van auta. Tipa da se rokne preko osigurača samo na akumulator i da se testira da li rade svi motorici i centralna. Hvala.

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako oni mogu, vjerujem da bi i ti mogao.

Climatronic Wireless

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prekomplicirano. Ionak nemozes znat jel ti radi motor ispod filtera zraka jer njegov pomak je minimalan, a on najcesce ode.

Kad ugradis smijes imat samo jednu gresku, a to ti je AC/pressure switch. Cim napunis plin ona se brise.

Ugl. treba ti dijagnostika da to sve bude kak spada.

Vjeruj mi da su ti centrala i klapne majmanja briga.

Centrali imas po 150 kn na njuski, a motora po 260 kn na ebayu ili 200 na njuski.

Veci ti je problem kiler klime i pustanje sustava na spojevima.

Edited by Passat

Share this post


Link to post
Share on other sites

A so. Znači zbog motora se ne moram brinut pošto se daju nabavit. Problem je sustav(cijevi,killer)

Btw ugl ja je bio sredio i odfuraona testiranje i puštalo je doslovno sitno. Ubacili ljepilo i za sad već mjesec i pol hladi. Vidjet ćemo na dalje staze kaj će reć.

I btw fala za info ;-) bitno mi je bilo samo ti motori jer kao shema je da krepavaju a nema ih kao nigde :-)

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Ako oni mogu, vjerujem da bi i ti mogao.

 

Climatronic Wireless

Hahaha, tnx za link :-)

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam nedavno isto ubacio. Krepao jedan motoric, hladnjak sam polovni uzeo i ja sve to pospojio i odvezao napunit. 200 kn otislo u atmosferu. Zatim odvezao u servis gdje pune bojom da vidim gdje pusta. Pustao kiler i spoj na kompresoru. 100 kn za dijagnozu. Smece sa njuskala nece vratit 200 kn za polovni hladnjak sta sam uzeo. Kupio novi za 580 kn. U ovlastenom uzeo set gumica i prebrtvio spojeve. Ponovo napunio za 100 kn i zamjenio motoric za 200. Sad imam frizider, al da me kostalo, kostalo me.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha, tnx za link :-)

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

 

Ma, ništa i drugi put. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1