2 2
Haker_Ante

Golf IV ovjes, problemi

Recommended Posts

Uff pa ovo nije skupo gledali smo na OLX zadnje selene 170 Eura par i prednji komplet 200 Eura sto mu je bilo puno,tako da mu je to bilo skupo,a ove cjene su prihvatljive,reci mi da li su puno tvrde preko koje rupe ako se naleti.Jer citao sam da odbijaju bubrege. ;-)


@VWTDI Pitaj u onu prodavnicu s ebaya što sam ti slao.
Čak mislim da pasuju i od Audi TT 8N, on je imao ojačane silent blokove.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Zaboravio sam pitati jer sve mislim nacemo ovde u BIH nesto,da pronasao sam informacije da mogu i od Audia TT 8N da je imao ojacane selene,da li je neko stavljao takve selene na G4?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isti su na Mk4 R32, Audi S3 8L i Audi TT 8N. E sad da li pasuje na običnu Mk4, to već ne znam.

A volio bih da saznam.

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

To bih i ja volio saznati mozda neko od kolega se javi da znam vise o tome ;-) .

Edited by VWTDI

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisu oni šuplji bez razloga

kako si isprobava pa zaključija da su kao i oni na autu?

 

isti su potpuno na audiju itd. ovo šta kaže mur

da sad ne stavlja cilu listu na koje sve ide,evo samo za audi (nek vas ne buni ovo šta je kataloški 1J,jer se minja u 6R kad je izaša polo 6r)

 

fafafaf.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rukom kada ih pritisnes bas su mekani i lako se savijaju,mogu onda tek da zamislim sta ce biti sa njima kada ih pritisne cjeli zadnji trap,pa zato smo se odlucili uzeti pune selene.A i cisto sumnjam da je ovo originalni Lemforder.

Znaci mogu od Audia TT seleni ojacani na G4 reci mi da li znas i koja je cjena otprilike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za duju sam kupio komplet selene od lemfordera i svi imaju kataloski broj pa vjerujem da su original za vw.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ovi seleni su imali kataloske brojeve na sebi ali su bas mekani plus jos su suplji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne možeš tako odrediti kolko se to savija

 

nisi me shvatija

znači ti isti koje si kupija idu i na audi tt, znači sad da imaš audija i odeš u ovlašteni,autodijelove itd. sa brojem šasije dobija bi iste takve koji idu na golf 4,pola ....

 

a i nisu samo seleni ti koji utiču na stabilnost

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da tako ne mogu odrediti,ali oni koji su trenutno na Golfu iako je selen ispucao guma na njemu je dosta tvrdja i razlika je u kvaliteti. Aha sada sam skuzio znaci isti idu i na Audia i na G4 , ali nas interesuje ali li ovi seleni puniji fotka ispod pasu na obicnu cetvorku jer vidim da ima i kao neka "upgrade" verzija selena. Znam kolega da samo seleni ne uticu na stabilnost ali izmjenjeno je sve na zadnjem trapu sto sam i naveo na prethodnoj stranici.I jedini su jos seleni ostali.

 

s-l500.jpg

Edited by VWTDI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupljeni danas SWAG seleni puni cjena je bila smjesna a sigurno su bolji nego OEM sutra slijedi montaza. SWAG 30919928 820

 

IMG_0690.jpgIMG_0692.jpg

IMG_0694.jpgIMG_0695.jpgIMG_0696.jpg35163054.jpg

Edited by VWTDI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Javi kako se pokazao, baš me zanima i kakav je osjećaj da li je nešto tvrđi nasuprot OEM.
I neka ti kolega pošalje par fotki od montaže da vidimo kako stoje poslije ugradnje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupljeni danas SWAG seleni puni cjena je bila smjesna a sigurno su bolji nego OEM sutra slijedi montaza. SWAG 30919928 820

I, što veli kolega jel su bolji od OEM?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma on prezadovoljan,malo su tvrdji nasuprot OEM,ja sam skroz zaboravio na ovu temu oko selena :zid

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ništa, zato ja pratim. :)
Znači, ovo bi bila neka alternativa nasuprot OEM a usput je potpuno ispunjen pa bi trebao i duže trajat a sad ako je samo malo tvrdji nije problem. Malo istražujem što da uzmem kada dođe vrijeme pa me zato zanimalo kako je zadovoljan sa Swagom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da alternativa nasuprot OEM,a tvrdji je malo od OEM i duze traje,ali mislim da ce dobro sluziti kolegu sto je stavio jer on je za sada zadovoljan. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mjenjao na svoj cetvorci prije 60tis.stavio lemforder...vec su vrisnuli ...ovaj tjedan ide montaza febi bilstein,da vidim koliko ce oni

Share this post


Link to post
Share on other sites

To su oni polu-prazni jeli tako,vrati se na prvu stranicu,jer tamo ih je kolega slikao kada je uzeo sebi za Golfa,jer ti seleni imaju plasticnu kosuljicu,dok ovi SWAG imaju metalnu i tvrdji su koliko hoces od Lemfordera.Prelistaj malo prvu i drugu stranicu i bice ti jasnije sta je bolje uzeti.

 

Lemforder selen sa plasticnom kosuljicom

IMG_0488.jpg

 

Lemforder ili OEM SWAG upgrade verzija

s-l500.jpg

Edited by VWTDI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde da ne otvaram novi topic.

 

Crkla mi je prednja desna jabučica. E sad, vidio sam da ima malo više podverzija po kataloškim brojevima.

1J0407366A, 1J0407366B, 1J0407366C, 1J0407366D, 1J0407366H, 1J0407366J.

Može li mi neko reći u čemu je razlika?

 

 

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mijenjao vodeće zglobove pa ti mogu navest koji su kataloški bili kod mene a uzeo OEM preko ovlaštenog a sad ove razlike što spominješ ne bih znao, možda ovisi od modela do modela.

1J0407365J
1J0407366J

dsc_0043wvb1p.jpg

dsc_0054skykd.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde da ne otvaram novi topic.

 

Crkla mi je prednja desna jabučica. E sad, vidio sam da ima malo više podverzija po kataloškim brojevima.

1J0407366A, 1J0407366B, 1J0407366C, 1J0407366D, 1J0407366H, 1J0407366J.

Može li mi neko reći u čemu je razlika?

 

 

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

 

 

Da li si siguran da su podverzije ili samo nove revizije?

Share this post


Link to post
Share on other sites

U ovlašteni VW servis mi traže skoro 58€.

 

@projektilski moguće da su i revizije, baš ne znam.

@TDI Vjerovatno je ova J najnovija i poslednja, tako da bih tu i ja dobio.

 

Pitao sam za Lemforder, traže mi 19€.

 

Nekako mi je previše dati za OEM, kad je i Lemforder odlična marka, koja će sigurno završiti posao.

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Edited by mur3633

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koje su cijene toga

 

Cijena u ovlaštenom za vodeći zglob je 1kom / 448,54 kn, takva je bila 06/2015. kada sam ih uzeo. Nisam vidio tko ih proizvodi ali vjerujem da je Lem dobar a možda i dolazi u originalu ali to bi netko trebao potvrditi.

 

U ovlašteni VW servis mi traže skoro 58€.

 

@projektilski moguće da su i revizije, baš ne znam.

@TDI Vjerovatno je ova J najnovija i poslednja, tako da bih tu i ja dobio.

 

Pitao sam za Lemforder, traže mi 19€.

 

Nekako mi je previše dati za OEM, kad je i Lemforder odlična marka, koja će sigurno završiti posao.

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

 

Što se buniš, kod vas je 2 eura manja cijena. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo još jedna interesantna informacija.

Pošao sam u Škodin servis i pitao, rekli su mi 50€ cijenu. Što znači da se u VW servis plaća samo ime 7-8€.

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto, morat ćemo se prebacit u Škoda servis. :)

No, nije loše potražit koji dio i preko njih pa usporediti cijene i ako je dio isti a cijena povoljnija zašto ne uzet, samo nema se onda garancija na dio i ugradnju ali tko sam ugrađuje ili izvan servisa to mu neće smetat.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2