0
SubZero

Popravak prednjeg dijela VW Passat B6 2008

Recommended Posts

Bok ekipa!

 

Imao sam prije tri tjedna udes (izletila mi srna) tako da je potrebno izvršiti popravak. Molim ekipu da mi preporuči što da napravim, da li reparirati branik, uzeti zamjenske nove dijelove ili uzeti originale s otpada, itd.

 

Branik je pukao na minimalno dva mjesta, oštećenja se vide na slikama. Ne želim ulagati velike novce u popravak - cilj mi je čim jeftinije popraviti, a da je funkcionalnost identična onoj prethodnoj).

 

Branik još nije skinut tako da ne znam što je sve otišlo. Ono sto moram napomenuti je da na autu nisam imao običan plastični znak nego onaj stakleni (jer je ugrađen adaptive cruise control radar). Također, imam parking senzore i pumpe za pranje farove na braniku.

 

Nalazim se u ZG.

 

Ako je potreban jos koji info, javite.

 

I hvala svima na pomoći i preporuci.

 

 

Slike: https://www.dropbox.com/sh/nlqc975uswind61/AADlVOQe0StGjSWWOsKDkvuna?dl=0

Edited by SubZero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Branik se da pokrpat, a masku i chrome uzet polovno, ili jos bolje sve uzet u kompletu polovno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da se nada novcima od lovačkog saveza ili cesta onda nema potrebe traženja ovdje majstora već pravac ovlasteni. Samo me strah da je znak stavljen nekoliko kilometara prije kao u dosta slučajeva pa se sad snalazi kako znas i umijes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bok decki,

 

evo, konacno je doslo vrijeme da popravim auto. Molim za preporuke gdje i kako to sloziti.

 

Inace, dijelove je vrlo tesko nabaviti - vrlo su rijetki primjerci s peracima xenona i parking senzorima. Vecinom na autootpadima nema prednjih krajeva, a i ako ih eventualno ima, onda su redovito bez parking senzora ili peraca xenona. O ACC da i ne govorim.

Sto predlazete?

 

Slike: https://www.dropbox.com/sh/nlqc975uswind61/AADlVOQe0StGjSWWOsKDkvuna?dl=0

Share this post


Link to post
Share on other sites
0