11 11
Bora_2000

Unutrasnjost auta

Recommended Posts

Prodao je ručicu tako da ništa haha.

Malo je lak dobio, odnosno matirao je dosta, da je u boljem stanju razmislio bih. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego reci ti meni kolega gdje si ti nabavio drvo oko ventilacije vidim da si napisao da je to inace od VW Bora no zanima me također dali je to OEM pošto ne vidim takve stvari ni na ebayu ni nigdje drugdje za prodaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

U BiH mahagoni dekor 40 eura bez rucice mjenjaca ja gledao na otpadu neki dan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To su OEM ventilacije, skinute sa američke Bore 1.8Turbo, nećeš to nigdje naći to je rare do jaja haha, ni sliku na internetu ne možeš naći a kamoli te ventilacije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U BiH mahagoni dekor 40 eura bez rucice mjenjaca ja gledao na otpadu neki dan.

Kolega kad na nekom otpadu nađeš brušeni aluminij javi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dekor od prvog oglasa je orah samo je tamniji nije mahagonij, mislim da ga nije niti bilo u VW a na oglasima se svasta pise a u kakvom je stanju iz jedne slike tesko se moze vidjeti.

 

Kod drugog je lak na rucici na dva mjesta i to dobro pukao tako da se to ne isplati uzet a pitanje kakav je i ostali dekor. Znaci i nije nesto iako je jeftin.

 

Ako netko zeli drveni dekor od oraha onda samo od G4 V6 4Motion taj je meni najljepsi, onako malo crvenkast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako netko zeli drveni dekor od oraha onda samo od G4 V6 4Motion taj je meni najljepsi, onako malo crvenkast.

I meni je taj najljepsi

 

Ovo nije drvo ali mi je isto zgodno

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/vw-golf-4-generation-dekor-blau/455126571-223-4239

 

I za one koji ne znaju za ovu stranicu ovdje isto ima nešto dekora ^^

Najviše rezultata cete naci ako napisete "Golf 4 dekor"

To su OEM ventilacije, skinute sa američke Bore 1.8Turbo, nećeš to nigdje naći to je rare do jaja haha, ni sliku na internetu ne možeš naći a kamoli te ventilacije.

Koliko su te došle $$$?

Nisu rare nego ultra rare hahahaah

Ima slika na netu od toga samo su kataloške hhahaahhahahahaha poput ove

624.jpg

Edited by Bora_2000

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nije pravi dekor nego obicna naljepnica 3M i mozes za nekih 50 eura da oblijepis cjeli auto evo imas raznih boja i dezena

 

http://www.imolatuning.com/en/volkswagen/278-dash-trim-kit-rhd-vw-bora.html


Dekor od prvog oglasa je orah samo je tamniji nije mahagonij, mislim da ga nije niti bilo u VW a na oglasima se svasta pise a u kakvom je stanju iz jedne slike tesko se moze vidjeti.

Kod drugog je lak na rucici na dva mjesta i to dobro pukao tako da se to ne isplati uzet a pitanje kakav je i ostali dekor. Znaci i nije nesto iako je jeftin.

Ako netko zeli drveni dekor od oraha onda samo od G4 V6 4Motion taj je meni najljepsi, onako malo crvenkast.

Da vidio sam da nije mahagoni,orah je upravu si ne znam da li ga je bilo u VW ,koliko je love dekor od oraha crvenkasti iz G4 V6 4Motion.

Jeste ispucao je lak na drugom oglasu bas je dobio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega VWTDI zna sve o toj ventilaciji jer je i on istraživao pa nije mogao naći sliku. :) Ja sam našao na nekoliko ali sada više ni sam nisam siguran da li se radi o originalu ili isto o ovakvom kitu. Vidiš i sam da je ta slika koju si stavio od obične ventilacije od Golfa a ne od Bore.

 

Ove ventilacije su napravljene tako da je furnir od oraha zalijepljen na običnu Bora ventilaciju samo što prethodno lakiran u nekoliko slojeva da se dobije debljina pa je isti kao i drugi dekor. Lak daje onu dubinu kada ga se pogleda sa strane to naljepnica ne može.

 

To je mogu slobodno reći poklon jednog dragog kolege sa foruma koji je tu ventilaciju skinuo sa već gore spomenute Bore. Dugo je razmišljao da li da se odvoji od nje ili ne ali je na kraju ipak popustio jer je znao da će biti u dobrim rukama. :)

 

Znači, to je VW proizvodio 2000.g. jer su kataloški vidljivi na ventilaciji ali i s njima kao i bez njih ništa saznao nisam tako da gdje bi se malo više o tom dekoru moglo pročitati i dalje ostaje nepoznanica.

 

624.jpg

Edited by <TDI>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega <TDI> je sve rekao,sada sam gledao na ETKI da li mogu pronaci Bora ventilaciju sa drvenim dekorima ali nisam uspjeo da ista nadjem,bas sam gledao za Americko trziste i nista,mislim da kolega jedini ima ovakve ventilacije u cjeloj Evropi a mozda i sire,jer i na internetu se ne moze nista naci. Milsim da ne bi bilo lose da posaljes e-mail ovlastenom servisu da li imaju mozda zamjenske ventilacije bas me zanima sta ce da odgovore. :lol2

Edited by VWTDI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha bas. :)

Ne znam, po kataloskim nisam uspio nista naci ali vidio sam da su drugaciji od one obicne Bora ventilacije, odnosno imaju drugaciji nastavak a posto imam obje mogao sam te brojeve usporediti, no neki su isti posto je sve to od Bora ventilacije, kao roletice, unutarnje klapne, kuciste ...

 

Mozda je netko taj dekor radio za VW i lijepio na Bora ventilaciju samo za americko trziste, ili je bio dostupan jedno vrijeme, tko ce ga znat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci malo su drugacije od obicnih Bora ventilacija,a znaci isti su brojevi neki pa probaj nekako sa ovlastenim vidi sta ce ti oni odgovoriti mozda imaju oni neke informacije.

A mozda je i tako radjeno od strane VW da su lijepili dekor na Bora ventilacije pa su to onda stavljali na vozila za americko trziste,a mozda je i bio ponudi kao doplata za dodatnu opremu mozda je bio preskup u to vrijeme pa su ga povukli iz proizvodnje,radi slabe potraznje ili se varam.Budem ja poslao e-mail VW u toku dana pa da vidim sta ces da kazu da li su se prozivodile takve ventilacije,pa javim sta su odgovorili. ;-)

Edited by VWTDI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako imaš volje samo daj, meni je bitno da mi se sviđa i kad god sam uspoređivao te dvije Bora ventilacije, ovdje mislim na onu običnu plastičnu prevagnula je ova sa dekorom pa sam ju zato i stavio a pogotovo kada se uklopilo sa ostalim dekorom.

 

Ne, nisu drugačije ovdje sam mislio na kataloški da je nastavak broja drugačiji od onih običnih, sve drugo je isto osim dekora naravno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslao sam e-mail pa eto cekam odgovor,ma ove su ljepse koliko hoces od obicnih Bora ventilacija i jos se samo tako uklopilo sa ostalim dekorom.

Aha znaci nisu drugacije aha a na kataloski si mislio nisam razumio najbolje ali sada je jasno,kada odgovore iz VW javim ti,nadam se da ce brzo. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je i ova obicna lijepa tu nema spora, bolje su od obicnih svakako a ako bi recimo stavljao alu onda su one zakon ali ako imam drveni dekor sto imam razmisljati, pogotovo ako imam ovu sa dekorom koja je bas rijetko vidjena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste i ova obicna nije losa ali ipak ova sa drvenim dekorom daje unutrasnjosti posebnu notu neke detalje koje ostali nemaju na G4,a i alu se moze lako nabaviti ali ovo kod tebe je unikat meni je drveni dekor puno bolja opcija od alu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja na ovom ne vidim ništa što bi mene zanimalo, običan dizel sa R32 body kitom, sjedala od pliša i sve drugo zbrda zdola sklepano, gepekom ručne izrade i mrkom haubom, katastrofa. Al dobro, možda je i stvar ukusa.


Bitno da su cijevi od ispuha onak malo podeblja a snaga motora 66kW.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je druga priča, samo mu je volan na krivoj strani. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja na ovom ne vidim ništa što bi mene zanimalo, običan dizel sa R32 body kitom, sjedala od pliša i sve drugo zbrda zdola sklepano, gepekom ručne izrade i mrkom haubom, katastrofa. Al dobro, možda je i stvar ukusa.

Bitno da su cijevi od ispuha onak malo podeblja a snaga motora 66kW.

A ventilacije od drva? Zbog toga sam i linkao

Nisu predobre slike pa mi se cini da je OEM drvo ali nisam siguran da nebi bila mozda folija

Edited by Bora_2000

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo bolje pogledaj, lik je obične ventilacije obojao u crvenu boju, genij haha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam ali ima djelova koji mogu nekome da koriste V6 lip,V6 zadnji lip,zadnji spoiler,kozna sjedala,V6 motor,trokraki volan,itd...

Evo neki kolega ja mislim da sam vidio ovog G3 na forumu kako je slagan,prodaje ga u djelove ima odlicna Recaro sjedala pa pogledaj kolega <TDI> ne znam da li su el. podesiva. http://www.njuskalo.hr/motor-pogonski-dijelovi/golf-3-tdi-gti-jubi-komplet-dijelove-prodajem-recaro-r32-kw-oglas-16770658

Edited by VWTDI

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 11