11 11
Bora_2000

Unutrasnjost auta

Recommended Posts

Istina, Mur, nije primetljivo, ali detaljisti... :D

Našao sam jednog prodavca koji mi je rekao da pedale koje on prodaje nemaju ulubljenje, sad ne znam šta raditi, možda da ipak zanemarimo taj mali nedostatak jer su cene nekih koje sam pre nasao i do 100e

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može slika da vidim kako to izgleda?

Share this post


Link to post
Share on other sites

OEM za neka bolja vremena :D jer ima prečih stvari...trenutno radim na grejanju, razmišljam kako da zatvorim rupe na klapnama (neki su stavljali aluminijumsku lepljivu traku, ali zbog više temperature i duvanja, mislim da se ona lako može odlepiti i mora sve iznova)

Evo link oglasa, kontaktirao sam ih i rekli su mi da je kao na slikama i da nema nikakvih oštecenja koje pravi masina prilikom bušenja. Slike su u oglasu, ako ste na to mislisi :)


https://www.aliexpress.com/item/4000089487597.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.10092e0eWZ4i2g

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je sve isto čini mi se i lim se štanca kao i kod originala, nema tu bušenja ni svrdlanja. Da od njih naručiš vjerujem da bi isto dobio kao i svi koji imaju taj footrest. Cijena je OK pa ako budeš naručio od njih možemo usporediti sa mojim setom kada stigne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno, javiću kada stigne, rekli su da nema tog udubljenja. Ako bude, dobijaju negativnu ocenu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo oštro. :)
Platio 01.10. i meni se lik javi da potvrdim za koji auto i nakon 10. dana ponovno s tom slikom a mislio sam da je već poslao i onda kuka da mu ne dam negativnu
, što je radio 10 dana a da nije poslao.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ne budemo oštri, oni budu sve više bezobrazni. Zato mora tako :) Eto...šta reći na to. Bavi se prodajom a ne izvršava svoj posao kako treba, zaslužuje negativnu ocenu, nema šta

Edited by Golfic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izašla je nova generacija kineskog footresta. Kvalitetnije urađena, nema tu grešku pri izradi...

Nego,
Da ne zna neko gdje idu ovi čepovi pod haubu?
Ovi poslednji idu na glavne šarafe blatobrana, ali ne znam gdje idu ovi manji...
Vlasnik je vjerovatno namjerno zaklonio kataloške, ne bi li bio jedinstven...8152c479192a11d823370f25823ca38c.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosta mi je jedan footrest da ga prave od zlata ne bih ga ponovno uzeo. Ovi poklopci idu gdje paše, uglavnom na haubu i gepek a onda ako hoćeš i na štokove. Planiram ih dopuniti jer na blatobranima imam sve, fale mi na haubi i gepeku pa onda ću vidjet dalje ali skupi se sumica, osim ako uzimaš neke kineske ti su sigurno jeftiniji.

Ovo su neki od kataloških brojeva
1. PVC pokrov vijka za haubu................................................(N90968501) vijak 13mm
2. PVC pokrov vijka za gepek................................................(1K0827385)
3. PVC pokrov vijka................................................................(N91070601) vijak 10mm

2015_01_03_14_59_02_ijljai.jpg

20170316_142529kpsb2agje2.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je ono o čemu sam razmišljao kako da sakrijem te gadne šarafe. Hvala kolega!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudi.

Pomalo nabavljam crnu unutrašnjost za svoj golf 7, 5 vrata. Nabavio sam sve plastike koje mi trebaju i A stupove. Zanima me sad da li B i C stupovi pašu sa 3 vrata na 5? Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li smije brušeni aluminijum u enterijeru da se polira?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vjerojatno moze ali onda imas polirani aluminij a ne bruseni, predpostavljam.

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Djeluje mi kao da ima bezbojni lak preko, nije tekstura kao recimo što sam imao kad sam ošmirglao Net Optic.

Aj probaću jedan dio, pa javljam rezultate

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda je plastificirano kao felge

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo tako nešto. Ispolirao sam sa 3M zelenim čepom i nastavkom na bušilicu.

Ispalo je lijepo, glatko i sjajno. Šteta što nisam imao žuti čep, da ga još malo usjajim. Usput zamijenio i sijalicu u upaljaču.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uvijek sam se pitao da li treba izvaditi ove sunđere za izolaciju iz najlona ili ostaviti ovako kako je

 

Nalaze se u kvarterima kod C stuba2e1ec91c06c5066d4763a6aee0c28277.jpg8d0b5aab71499a863606a2991cd155b9.jpg

 

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ko radio samostalno,preslacenje tapacirunga vrata,jer moji su gotovi,visi tkaninna na vratima i ruzno izgleda.

mk4-door-trim-falling-off.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prelistaj stranicu 13. ove teme, tamo se raspravljalo oko toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko zna da li su Golf 4 imali negdje ugrađenu AUX utičnicu, kao recimo što ima Sharan sa fabričkim MFD kod mjenjača? Naravno i G5, B6 i noviji.
475-0-800.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da nisu, barem ja nikada nisam vidio takvu utišnicu u mk4. Čak nije ni dolazila na originalnim player-ima ali mogla se dodano ugraditi kao što je ovaj lik ugradio.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

MFD ima AUX koji sam uspio da napravim da radi.
Samo se zanima da li je postojala fabrički utičnica ili ću ja nešto morati da budžim. a4fe77b9bf4b6db295ba3e5aa7e06dc2.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 11