4 4
Bora_2000

Unutrasnjost auta

Recommended Posts

Ovo bi trebali onda biti kataloški...

8N1064200 Set papučica
1C1864777 Odmorište za nogu

Ako saznas cijenu u ovlastenom javi :)

Jaaavim, ali već znam da će biti paprena. :)

Naišao sam na aliju nešto zanimljivo pa da pitam da li je netko već naručivao kožu i kakva su iskustva? Vidio sam neke radove i neki stvarno dobro izgledaju a neki strašno, pa treba ipak imati malo znanja kod montiranja ali ovim se uštedi kupovina novih kožnih oplata što bi mi bilo interesantno.

koazaoplateqvjjw.jpg

34pk4x.jpg

4ovju1.jpg

53zk6w.jpg

6d9kdy.jpg

utb8psxnxtzixkjksafvq1hjpp.jpg

2zgj0p.jpg

Jedino ponijeti nekome ko profesionalno tapacira. U kućnoj varijanti, ne. Pokušavao sam, loše je ispalo i na kraju ponio kod ljudi koji rade s tim.

Znači, kao ideja je dobro i materijal je O.K. samo odnijet nekome tko s tim radi svaki dan da se što bolje napravi, ujedno i ljepilo je bitno a to oni već imaju.

Čak ni materijal ne moraš da nabavljaš, imaju oni sve. Daju ti primjerak i vidiš da li ti se sviđa ili ne.

Imam jednog koji mi je radio fotelje ali koliko se sjećam prave kože kod njega ne vidjeh, a pitanje koliko bi tražio da ju sašije pa na kraju da ne ispadne "skuplja pita od tepsije". Uz to bi trebala i tanka spužva cca. 5-10mm jer tako dolazi u originalu na tekstilu pa vjerujem i na koži... hmm morat ću do njega pa da malo popričam i vidim da li on to može i koliko bi me koštalo.

Ti si popravljao tekstil, imaš koju fotku kako je ispalo prije/poslije?

[quote post=921804" timestamp="1565937525" name="" userid="359169] Imam jednog koji mi je radio fotelje ali koliko se sjećam prave kože kod njega ne vidjeh, a pitanje koliko bi tražio da ju sašije pa na kraju da ne ispadne "skuplja pita od tepsije". Uz to bi trebala i tanka spužva cca. 5-10mm jer tako dolazi u originalu na tekstilu pa vjerujem i na koži... hmm morat ću do njega pa da malo popričam i vidim da li on to može i koliko bi me koštalo.

Ti si popravljao tekstil, imaš koju fotku kako je ispalo prije/poslije?

Ja naručio,sam ljepio,treba brdo živaca i sve se može,materijal je dobar,čini mi se prava koža,ljepio sam sa neostik ljepilom,namazat obe strane,sačekat 10_tak min i spajati,ja sam išao dio po dio,odradio sam prednja vrata a za zadnja još nisam našao vremena...

6582f7a1355cadf34ed7001235494919.jpga3f94ecae776732f3df6bd835d34c264.jpg

Poslano sa mog MI 8 SE koristeći Tapatalk

4 4