2 2
niner

Golf 4 tdi - nece da upali

Recommended Posts

Danas pokusavam upalit auto. Vergla lijepo i ravnomjerno, ali nece da upali. Akumulator, alternator, alnaser je u redu jer je sve mijenjano i servisirano unazad 3 tis km. Fiilter ulja i goriva takodjer u 5 mjesecu promjenjeni.

Jednom davno sam imao slican problem i decki su mi rekli da probam zamijenit nekakav relej koji se nalazi ispod volana i tad je to rijesilo problem. Ne mogu naci taj topic pa ako netko zna koji je to relej ili u cemu bi jos mogao biti problem da javi.

 

I da, motor je 81kw ahf.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Relej 109 nalazi se ispod volana u plastikama donjim

hqdefault.jpg

planche%20relais%20Golf4.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo samo da javim da je upravo bio problem u tom releju 109.

Uzeo sam originalni u autoradu za 204,60 lipa, kat. broj je 1J0 906 381A , a ista cijena je u autoremetinec. Kod ostalih dilera neoriginalni dio kosta cca 150kn.

 

Hvala na brzom odgovoru!

 

P.S. da ne otvaram novu temu, zna li netko koliko kosta u matus-designu popravak ostecenog sjedala. Sjedala su originalna profilirana i od ulazenja-izlazenja su se poderale one strance i spuzva je skroz legla. Ili ako imate preporuku nekog da i to odradi jeftino i dobro. Sjedala su ovakva http://www.eurodrivers.ca/forums/showthread.php?2402-seat-upholstery

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista kolega i drugi put ako zatreba drago mi je da si rijesio problem i hvala ti na informacijama oko cjene jer da znam koliko je ako i meni ode.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Relej 109, isti proizvodac kao i original u Bj kosta 50 kn, ne original sive boje 75 kn. Fuck logic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo par puta mi se golf ugasija u vožnji, vergla ko da nema goriva. Tako minuti neće da upali, onda upali bez problema. Jel moguće da je do releja 109?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Evo par puta mi se golf ugasija u vožnji, vergla ko da nema goriva. Tako minuti neće da upali, onda upali bez problema. Jel moguće da je do releja 109?
Samo da napišem da je bia problem u releju 109, ako neko bude ima sličan problem. 60kn novi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad sam bio na otpadu skinuo sam nekoliko releja uz ovo ostalo, ako zatreba tu je.

21_dsc_0024jgj07.jpg

46_dsc_0106dfkxf.jpg

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2