1 1
RoMario44

Gdje najpovoljnije kupit zimske gume 205/55/16?

Recommended Posts

Pozdrav ekipa,

Razmiljam laganini kako je preda mnom kupnja zimskih guma,naravno novih,i nisam sam pametan budući mi je Granica blizu cca.60 km da li da idem tamo po neke zimske i koje (razmiljao sam o savi Eskimo s3 jer mislim da za nae zime u Slavoniji nema potrebe za ekstremnim zimskim gumama) ili da taj shoping obavim negdje drugdje...

 

Predlažite mi...hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam u potrazi samo 195/65 r15 i continental,goodyear,nokian tog tipa. Ne znam jeli tko kupovao u Bosni poto mi je blizu možda i tamo skinem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam u potrazi samo 195/65 r15 i continental,goodyear,nokian tog tipa. Ne znam jeli tko kupovao u Bosni poto mi je blizu možda i tamo skinem.

imas na mall.hr continentalke na akciji tih dimenzija, 440kn komad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa bas zato sto nema puno snijega, vec je cijela zima slinava, cesce je samo mokro i hladno nego sto je snijeg ili led, uzmes neku kvalitetniju gumu od save jer je ona po snijegu top guma a po mokrom i slinavom nije. 70ak kuna po gumi kroz 3 sezone te sigurno nece toliko otetiti al se vozis bez razmisljanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja zimsku Savu vozim vec 20 godina ,na svih 5 auta je bila

poznato je vrijeme u Rijeci,dakle mokro i slinavo bez snijega i nikad nisam proklizao

cisto me zanima ako je dobra samo po snijegu,jel netko sa tim gumama ide na snow offroad ili tako nesto

za snijeg i led jedno i jedino su gume sa cepovima ili lanci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako hoće savu onda u konzumu kad je akcija. Ja platio 300 i par kuna komad. Sava eskimo s3 friski dot made in slovenia i jo na karticu uzeo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa eto ja ju imam na golfu a na passatu imam michelin i ne mogu se usporedit po mokrom i onako kako je vecidio zime. Ono kad napada snijeg sava je mekana i tu nema brige da ce falit. A ovak trosi se duplo brze od ove i ne drzi ni blizu. Ak se vozite ko babe kupite najjeftinije a onda ovih 200 kuna usparanih potrosite na đinđe minđe i led lampice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo tako, sava je za snijeg super, za kisu je losa.

 

Meni osobno best buy je uniroyal ms 77 plus. Imao i 66 plus i isto odlicna guma za ne puno para.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene su zimske wintercontact ts860 i stvarno su predobre, i po kiši i po snigu. Al zato im je i cijena predobra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i nije cijena nesto pretjerana skuplje su goodyear ug9. Trebaju mi gume jer kod mene je zima jača i putujem na posao i s posla i radi 200kn se ne isplati kupiti neku savu pa razbiti auto ili ne daj boze život izgubiti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prole godine je bilo u Plodinama i Ktcu Sava eskimo s3 205/55/16 negdje 440 kn.

Nisam pametan da li čekati tako neku akciju ili u Bosnu pa uzet jo povrat poreza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se sava nije nikako po kisi pokazala. Po snijegu mi je fantasticna bila, ali tu kod nas u zgu malo snijega ima pa et... kisa je vecinom i mokro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa skuplje je od onih 400kn koje si reka, zato kažem.

Nasao sam za 400kn nove... a po 440kn ih ima dosta u mojoj dimenziji.

@romario ja ću vjerojatno u bosnu pa na povrat poreza izdaju jeftinije a i ima besplatnu montažu i balansiranje.

Sava ne dolazi u obzir... uloženo dobiveno pogotovo kroz duže vrijeme izadje te duplo skuplje.

Edited by tommek10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nasao sam za 400kn nove... a po 440kn ih ima dosta u mojoj dimenziji.

@romario ja ću vjerojatno u bosnu pa na povrat poreza izdaju jeftinije a i ima besplatnu montažu i balansiranje.

Sava ne dolazi u obzir... uloženo dobiveno pogotovo kroz duže vrijeme izadje te duplo skuplje.

Ove Continental u 205/55/16 400kn? U dućanu ili kod nekoga?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam kupio eskimo hp2 225/45/17.. 500 kn komad na ekupi..po kisi je ok a zimu i snijeg cu vidjeti sad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ekipa javite mi se za zimske gume imam super cijene nove i rabljene

 

vulkanizacija u ZG mogučnost montaže

 

gotovina,kartice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ekipa javite mi se za zimske gume imam super cijene nove i rabljene

 

vulkanizacija u ZG mogučnost montaže

 

gotovina,kartice...

195/65 r15 continental nove?

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1