2 2
ante5656

VW Golf 4, 1.9 TDI 74 kW pitanja

Recommended Posts

Nije kod njega ovo.

Kod njega su Canbus struje na muzici i +12V pobudu sa kontakta je jako teško dobiti bez nekih dodatnih adaptera. Jedino da izvuče žicu direktno sa brave, ali onda samo ima muziku na kontaktu.

Ili uz malo sreće da spoji na prvi zub brave, gdje nema kontakta.

 

49a8795d9625ace14b9ad594cb67aee2.jpg

36c9594f4edb0b8ead7035a9a0a60372.jpg

 

 

golf-mk4-2974.png

4bb47990c7b4c47717daad3314f6a7a8.jpg

b8097c9f05a72265ef6f740042ab7895.jpg

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma mora postojat neki quadlock adapter na ISO kojim se može spojit aftermarket radio, ako ništa može se i napraviti da izbaci sve ovo što mu ionako neće na Panasonicu raditi i tu mora pripaziti da mu ništa ne bude spojeno na te pinove. Pogledati što na Panasonicu ima i samo to spojiti, sve ostalo mu je ionako nepotrebno. Ako već misli sam raditi treba se malo upoznati sa shemom i pinovima jer bez toga neće ići.

dscf0187-viodj5l.jpg

dscf0197-vixojn5.jpg

dscf0203-vi5rkd7.jpg

Ovdje sam našao nešto o ugradnji Delte na aftermarket što znači da je moguće... Auto-Radios im VW Golf IV

Edited by <TDI>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije meni problem pospajati sa ovim iso konektorima ., nego je problem sta nemam kontakt 12 v  na đeku za autoradio,  zvucnike san ja spojia i sve i sad mi radio radi stalno , neovisno kontaktu ,,sam gan a tipku palim i gasim ...

Ali bih nekako da napravim da kada dam kontkat da se upali ... a kada izgasim auto da i dalje radi ... tek kada izvucem kljuc da se ugasi, tako mi je prije bilo na delti 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni radi ta opcija na aftermarket multimediji kad dam kontakt i upalim motor pali se i radio, ne znam jedino da li radi još kod gašenja motora dok je ključ u bravi, nisam probao jer ne volim tu opciju da mi se sve pali odjednom, tako da sam ugasio radio na tipku pa ga sad palim po potrebi. A čuj, možda bi se moglo dobiti ali opet na neke stvari treba zaboraviti kod ugradnje zamjenskog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha, a gdje bih mogao dobiiti kontakt 12 v ? jer odo voih kabela sta su napajali staro radio ..12 kontakt nemam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preko brave pin 4 sam dobio 12V ali pošto kod tebe nema tog pina onda ništa bez provlačenja dodatne žice i pitanje kako će raditi. Ako imaš volje pokušaj, osobno to ne bih radio samo zbog te opcije.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2