0
gavranovic

PiP: Golf 4, 1.9 TDI, 96 kw 2002

Recommended Posts

Pozdrav,

 

teka srca dajem golf na procjenu, pa ide prodaja.

 

2002 godina highline

 

Oprema:

- 96 kw

- 6 brzina

- tempomat

- putno racunalo

- elektricne podizace

- 5 vrata

- profilirane siceve, vozacev sic je ispod guze malo poderan, nije se moglo sacuvati

- sivo - crni je unutra, nije monotono :)

- cca 233 tisuce

- maglenke naprijed i iza

- 2 din pionir radio sa usbom u pretincu za rukavice, poveziv je plavim zubom - ima mikrofon te rikverc kameru

- bora ventilacijski otvori

- kozni volan

- boja crna s efektom

- lajsne i kvake u boji auta

- elektricni retrovizori

- automatska klima

- mislim da je to to

 

Promijenjeno:

- vjetrobransko staklo naprijed

- pretapecirane oplate

- aktuator turbine

- MAF

- MAP

- N75

- ociscen egr

- prelakirane montreal2 felge

- troslojno poliranje u black pearl-u

- dvomaseni zamasnjak na 220 i kusur tisuca

- tepisi s kopcama

- tandem pumpa nova nova, nema mjesec dana, bosch

- texter prednji diskovi i plocice

- prednji aero win bosch metlice

- akumulator. Ima jos garanciju cca godinu dana

- ostatak je u projekt temi

 

Ovdje možete vidjeti sve to je rađeno:

http://www.vwclubcroatia.com/forum/index.php?/topic/90022-golf-iv-19-tdi-pd-96-kw-2002/

 

22.10 istječe rega, regu plaćam ja, odnosno jo tehnički jer je već uplaćeno osiguranje.

Mislim napraviti zamjenu ulja i svih filtera jer ce mu sad 10k od zadnje zamjene, ima cca 233 tisuce. Te planiram zamijeniti selene velike prednje.

Do zamjene seta zupcastog ima 30-40 tisuca jos. Naknadno dopisem kad je radjeno, auto nije kod mene trenutno.

 

Neki dan sam imao blagi kontakt sto mozete vidjeti ovdje:

https://imgur.com/a/aIIvI

 

Auto je u subotu (23.9) dan na lakiranje. Lakira se ogrebani blatobran skup sa branikom.

 

Auto je za svoje godine u super stanju, kako vani, tako i unutra. Mazio sam ga, pazio sam ga. Vozio sam ga iskljucivo ja. Kod mene je cirka godinu i po. Treci sam vlasnik. Kod prijasnjeg vlasnika je bio od 2007 kad ga je uvezao.

 

to je neispravno?

- motoric klapne recirkulacije u kabini, stavljena je manualno klapna da vuce zrak izvana, odnosno s motorica je skinuta vodilica, to nisam stigao popraviti. Ne znam cijenu motorica. Ne bi trebalo biti skupo.

 

to treba napraviti?

- bora ventilacijske otvore treba spojiti da svijetle

- zamijeniti seljacku antenu koja je na krovu i koju nikako nisam stigao zamijeniti!

- just in case - pred kraj ove ili pocetkom druge godine napraviti zamjenu seta zupcastog i vodene pumpe. Da ste ziher. Kanalni remen sa natezacem je nedavno zamijenjen. Ja jednostavno ne stignem, bilo je u planu.

 

Gume:

- ljetne dunlop blueresponse 205/55/16, presle su max 20 tisuca sa prelakiranim mont realkama. Dobre su jos za ihihi vremena. 2 sezone

- zimski set 205/55/16, savine eskimo s3 sa prelakiranim celicnim felgama, presle maximalno 5 tisuca. nepuna sezona.

 

Samo je jedan razlog prodaje, naputam RH i idem u DE.

 

Za sve informacije sam dostupan na 097 703 08 14 (pozivi, poruke, whatsapp, viber).

Auto se nalazi u zagrebackoj Dubravi i moze se pogledati cim stigne sa lakiranja, dakle ovaj tjedan, radnim danom poslje 16. Vikendom uz najavu, jer vikendom sam van Zagreba :)

Sve sto sam mogao saznati o gari kad sam ga kupovao i to sada znam o autu vam mogu slobodno reci.

 

Molim vas vasu procjenu auta.

 

edit: imam vecinu racuna sto sam kupovao za njega, maltene od A do Z.

 

lp,

Ante

Edited by gavranovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

da tu negdje računaj 25-30.000 kuna.

trebalo je ovo na drugom mjestu otvoriti da se može komentirati

u temu procjene

i fali godište i naziv opreme

Share this post


Link to post
Share on other sites

da tu negdje računaj 25-30.000 kuna.

trebalo je ovo na drugom mjestu otvoriti da se može komentirati

u temu procjene

i fali godite i naziv opreme

Ma nisam mogao naci temu za procjene auta. Hvala na sugestiji. U naslovu pise godina, a opremu sam dopisao. Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites
0