1 1
Liza55

Škripanje pedale kvacila

Recommended Posts

Pozdrav imam golf 6 1.6 tdi. Zanima me dali je neko imao slicnih problema

Znaci. Prilikom stiskanja kvacila cuje se skripanje sve drugo normalno radi

Mjenja mrzine normalno odvaj kvacilo i nije tvrdo. Samo se cuje skripanje kao da nesto nije podmazano.

Jer tu treba kaj podmazat ili je to potisni prikraju auto ima 130tkm

Hvala na odogvorima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potosni,vjer ce svemu brzo doc kraj u mene je tako skripilo

 

Poslano sa mog HTC Desire 630 dual sim koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razlika je ako se cuje u kabini ili vani, ako se cuje samo u kabini, probaj malo posprejat sa masti pedalu gore, mozda se msve osusilo pa sada skripi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

kod mene na polu tako vec 5 god,a sve normalno radi,cuje se samo ujutro kada je sve hladno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Već sam se zabrinuo...

meni na mk6 škripi unutra papučica u kabini i špricao ju silikonom sa svih strana ali nemogu prići i špricnuti di treba a bude baš iritantno...

Najviše se čuje ljeti a sad kako zahladilo ne....

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Već sam se zabrinuo...

meni na mk6 škripi unutra papučica u kabini i špricao ju silikonom sa svih strana ali nemogu prići i špricnuti di treba a bude baš iritantno...

Najviše se čuje ljeti a sad kako zahladilo ne....

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

hahaha isto tako je i kod mene...spricao sam ali nisam pogodio slabu tocku..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je i kod mene na G4 ali samo u ljetnom periodu kada je bas vrucina velika cuje se kada se prtisne 2-3 i onda se vise ne cuje samo prestane od sebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolika je cijena zamjene seta kvacila u ovlastenom servisu. I sta spada u set kvacila. Jer izgleda da cu morat promjenit kvacilo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, u mene na polu 6r(2014) isto se cuje skripanje(zvuk opruge) prilikom stiskanja kvacila. Sto je najgore, auto ima 37t km i jos je pod garancijom.. Najbolje to prijaviti pod kvar? Priznaje li to ovlasteni?

Lp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicno.. Vec san jednom na e90 mjenjao zamasnjak, pa mi cura govori da umisljam zvukove :D

Moze to biti samo do potisne ploce prepostavljam?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma zaboravi, meni je na golfu 7 1.2tsi skripilo od 5t kilometara, kad je jako ugrijan auto,kuplung radio savrseno. Prijavio u ovlasteni, oni to snimili i kao to potisni lezaj malo skripi, gospon da ste kupili dizela to nebi culi, to je bio odgovor. Napravio 67tkm i dalje je sve bilo isto i radilo ok tako da ne brini, to vjerojatno na VW mora tako biti, ne znam sta da drugo kazem.

Takoder ovjes skripao na lezece policajce i na neravnine kad se vozis lagano, takoder ovlasteni kaze da je dizel to nebi culi, katastrofa.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav. Evo rijesio sam problem. Bio u servisu i rekli su mi da je problem u kvacilu. I zamjenio sam set kvacila i sad kad stisnem kvacilo nista ne skripi i kvacilo je mekano i sve fino radi.

E sad kolko su oni to zamjenili neznam jer kad sam im rekao da mi daju stare dijelove rekli su mi da oni taj set vracaju nazad u tvornicu i da to nije moguce dobi. Da ce mi dat ostale popratne dijelove.

Asad cu vidjet kolko ce to izdrzat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav. Evo rijesio sam problem. Bio u servisu i rekli su mi da je problem u kvacilu. I zamjenio sam set kvacila i sad kad stisnem kvacilo nista ne skripi i kvacilo je mekano i sve fino radi.

E sad kolko su oni to zamjenili neznam jer kad sam im rekao da mi daju stare dijelove rekli su mi da oni taj set vracaju nazad u tvornicu i da to nije moguce dobi. Da ce mi dat ostale popratne dijelove.

Asad cu vidjet kolko ce to izdrzat.

vraćaju jer se radi o austauch djelovima

a i neki djelovi se vraćaju il čuvaju neko vrime ako su minjani pod garancijom

 

al mogli su ti pokazati stare djelove da vidiš

a od popratnih jedino potisni ležaj :gleda

Share this post


Link to post
Share on other sites

1100kn jer sam imo neko produzeno jamstvo!

Koliko kilometara auto ima na satu?

prvi vlasnik?

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na satu ima 130000 a sad kolko ovi iz auto kuce kazu da ima toliko. Hahaha. Ne ja sam drugi vlasnik.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1