7 7
kikih

-vw-ilegalni-softverski-uredaj-za-prikrivaje-stvarne-kolicine-co2

Recommended Posts

Ekipa a dal mozes birati ovlasteni di ces ici obaviti taj update?

Jer ja sam bio u ovlastenom xx i vise tamo nema šanse da me vide zato pitam!

 

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa mislim da da. Ja sam prvi put ikada dosao u ovlasteni. I isao sam tamo gdje imam nekog "poznatog" tako da mislim da mozes gdje god.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tocno. I bas mi je dobro doslo jer mi je 2 tjedna nakon brava na gepeku riknula. Pa sam potrosio bon. I ovako nisam znao kaj bi s njim :)

U kojem ste bili servisu da ste dobili bon?

Share this post


Link to post
Share on other sites

To samo u Zubaku ili daju svi 400 kn?

 

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

To VW daje kao zahvalu za ovu aferu... ja sam bio kod VW Cupana (Bjelovar)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzeo sam 7icu iz DE 80.000km, 1.6 i odmah mapirao... Da li bi ja trebao radit update i kako uopce znam da li je to potrebno napravit?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas na netu stranicu gdje upises svoj broj sasije i onda ti kaze da li ulazi u to ili ne. Googlaj.

Oni ce ti s updateom sigurno pregazit mapu a vidi s tim koji ti je prodao mapu da li ti je zeli vratit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobio i ja poziv za update , da li je netko primjetio nekakvu lošiju razliku nakon updatea ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas na netu stranicu gdje upises svoj broj sasije i onda ti kaze da li ulazi u to ili ne. Googlaj.

Oni ce ti s updateom sigurno pregazit mapu a vidi s tim koji ti je prodao mapu da li ti je zeli vratit.

Na svim tim konfiguratorima pisalo da za moj auto nema taj software i baš jučer mi stiglo pismo da me pozivaju da dodjem odraditi taj update software-a pa sad ne znam koliko su pouzdani ti konfigurstori. Uglavnom Golf 6 2.0tdi 140ks CBAB motor, pričekat cu da vidim iskustva drugih ljudi

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ako imate remap mogu nastat samo takva sranja prilikom update-a

Mogu i ne moraju. 99℅ slucajeva nebude ništa, samo zgazi remap na stock mapu

 

Poslano sa mog Lenovo P1a42 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

moj je isto cbab..naletio sam na internetu da su auti nakon remapa trošili više nego prije...pa se zato odgodilo od drugog mjeseca do sada dok nisu to provjerili ispravili šta već.. sad je pitanje hoće bit sve isto ko i prije ili će više trošit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam odradio update software-a i apsolutno nikakvu razliku nisam primjetio naspram prije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je itko od vas dobio sluzbenu potvrdu da ne pada snaga? Bilo bi zanimljivo izmjerit na valjcima prije i poslije pa da vidimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

moj je isto cbab..naletio sam na internetu da su auti nakon remapa troili vie nego prije...pa se zato odgodilo od drugog mjeseca do sada dok nisu to provjerili ispravili ta već.. sad je pitanje hoće bit sve isto ko i prije ili će vie troit

Lovacke price... to su oni placebo pacijenti....

 

 

Nepotrebno pametovanje... treba otic odradit i to je to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je itko od vas dobio sluzbenu potvrdu da ne pada snaga? Bilo bi zanimljivo izmjerit na valjcima prije i poslije pa da vidimo.

Pa znam kako mi je auto isao prije i kako ide sad poslije. I apsolutno nema razlike. Jeli ima razlika od kobile vise manje, pojma nemam, samo znam da ide isto ko i prije i isto trosi. A ti stručnjaci sto pisu da pada snaga ili raste potrosnja, neka samo pisu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa znam kako mi je auto isao prije i kako ide sad poslije. I apsolutno nema razlike. Jeli ima razlika od kobile vise manje, pojma nemam, samo znam da ide isto ko i prije i isto trosi. A ti stručnjaci sto pisu da pada snaga ili raste potrosnja, neka samo pisu..

Zar nije malo cudno da obcinim soft updateom su svi problemi rijeseni? Isti co, ista snaga? Sto su uopce varali onda? Cistom logikom, nesto vise nije isto...

 

Mislim isto tako nije da budes primjetio 0,5sec vise manje na ubrzanju ili ako ti auto ispustava vise co2 sada, odnosno ako sad pada u drugu kategoriju.

 

Nadam se i ja da je samo update softa dovoljan ali cisto sumnjam da nema caka i da je sve isto...

 

Posto su dokazano varali, mislim da imamo pravo sumnjati pogotovo kad je rjesenje navodno tako jednostavno i banalno

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Edited by projektilski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije tako jednostavno i banalno. Bit ce posljedica. Kad zeninu alteu updatam mogu provjerit tocno sta su radili sve...

 

Poslano sa mog Lenovo P1a42 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar nije malo cudno da obcinim soft updateom su svi problemi rijeseni? Isti co, ista snaga? Sto su uopce varali onda? Cistom logikom, nesto vise nije isto...

 

Mislim isto tako nije da budes primjetio 0,5sec vise manje na ubrzanju ili ako ti auto ispustava vise co2 sada, odnosno ako sad pada u drugu kategoriju.

 

Nadam se i ja da je samo update softa dovoljan ali cisto sumnjam da nema caka i da je sve isto...

 

Posto su dokazano varali, mislim da imamo pravo sumnjati pogotovo kad je rjesenje navodno tako jednostavno i banalno

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Jako rijetko ali evo da se u necem slozim sa projektilskim. Ako je sve isto ko i prije cemu onda muljanje.

 

Ako sam ja dobro skuzio, oni su prodali auto sa co2 npr 99 a auto je zapravo imao 109 i sad su slozili novu mapu koja stvarno ima co2 99 i sve je isto kao i prije. Pa cemu onda muljanje ako su to mogli odmah?

 

Jednostavno nema logike ili sam ja krivo skuzio nesto u toj prici pa sam u krivu.

Edited by RI VW

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato i kazem, volio bi vidjeti brojke prije i kasnije, grafove isto. Mislim da bi to svima bilo zanimljivo.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

 

 

Jako rijetko ali evo da se u necem slozim sa projektilskim.

Ne brini, ovo je iznimka, zakacit cemo se jos hrpu puta ;)

 

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 7