7 7
kikih

-vw-ilegalni-softverski-uredaj-za-prikrivaje-stvarne-kolicine-co2

Recommended Posts

Ja imam neugodnosti na tehničkom svake godine... indeks zacrnjenja je 1.0 to mi je čovjek rekao da je jako mali. Mislim da je to sve povezano s tim softverom kojeg ja nemam jer sam na granici nekako prijelazno (2007 god.) A indeks je kao da imam tu varalicu. Ne vidim drugog razloga zato bi imao problema. S autom je sve tip top uredno održavan vozi se i po otvorenoj cesti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tommek pitanje je koji motor ti imas a koji je odabran u katalogu za eko test. Imas PD ili CR motor?

Buduci da je problem zacrnjenja vjerojatno je PD motor. Isto tako granica max zacrnjenja nije ista za svaki motor, treba provjeriti gore navedeno.

 

PD motori vole zadimiti, ja se vozim svaki dan na posao i sa posla po autoputu, kad ga stisnem zadimi.

Edited by Luka_DSG

Share this post


Link to post
Share on other sites

PD je motor... indeks mu pise na onoj naljepnici kod vrata to on svaki put pogleda i unese prije mrcvarenja. Kad ga krene stiskati jednostavno ne mogu gledati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

PD je motor... indeks mu pise na onoj naljepnici kod vrata to on svaki put pogleda i unese prije mrcvarenja. Kad ga krene stiskati jednostavno ne mogu gledati.

Nek on pogleda max zacrnjenje u katalogu. Koja ti je oznaka motora?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nek on pogleda max zacrnjenje u katalogu. Koja ti je oznaka motora?

Bxf

Mogu mu ja to reći na drugom pregleda da pogleda u katalog?... jer je on meni samo objanjavao za tu naljepnicu i pokazivao gdje pie 1.0

Edited by tommek10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osim što je došao doma poziv za update software-a za golfa 2.0 TDI, prilikom tehničkog su mi isto samo uručili papir na kojem piše da je auto zahvaćen akcijom za izmjenu software-a.

 

Nisu ništa drugo rekli osim što su mi isprintali papir :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odma se uclanjujem u tu udrugu ?? taman mi je vrijeme za novog Tigija R line. Ali ovaj put benzinca!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da nebude ništa od toga kod nas.... ipak mi moramo lizati guzice tako da ce se preci preko toga s 4oo kn.... nažalost ali tko zna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bxf

Mogu mu ja to reći na drugom pregleda da pogleda u katalog?... jer je on meni samo objanjavao za tu naljepnicu i pokazivao gdje pie 1.0

Na tehničkom se gleda propisana vrijednost od proizvođača(ta će i biti ona sa naljepnice),a ako je nema uzima se zakonska ,i ako je 1.0 to bi ti auto trebao proći kao od šale,jedino ako nije redovno servisiran,zagušen ili slično

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na tehničkom se gleda propisana vrijednost od proizvođača(ta će i biti ona sa naljepnice),a ako je nema uzima se zakonska ,i ako je 1.0 to bi ti auto trebao proći kao od ale,jedino ako nije redovno servisiran,zaguen ili slično

Redovno servisiran, nikad u njega nisam stavio neku ljevu marku...od filtera pa nadalje. Auto radi besprijekorno, nije zaguen, pazim uvijek prije s njim na autoput i dobro ga propuhati. Kao i kad dodjem na sami tehnički pa mi kaže da odem propuhati opet pa da se vratim i tako dva dana i onda stisne dva puta gas drugačije i bude perfekt ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na tehničkom se gleda propisana vrijednost od proizvođača(ta će i biti ona sa naljepnice),a ako je nema uzima se zakonska ,i ako je 1.0 to bi ti auto trebao proći kao od ale,jedino ako nije redovno servisiran,zaguen ili slično

Nisi skroz u pravu. Katalog ima vrijednost jednu. Proizvodac vozila ima drukciju koja cesto bude veca od one u katalogu.

 

Postoji granica zacrnjenja prema katalogu, nadzornik koji ne radi svoj posao preko one stvari ce zapisati i podatak koji je propisao proizvođac sa naljepnice. Podatak sa naljepnice se unosi u racunalo i program sam bira onu vrijednost koja je veca.

Primjer;

Katalog je 1.0 m-1, na naljepnici je 1.5 m-1

 

Tvoj auto dimi 1.4 m-1 i padas jer se nadzorniku neda citati okruznice i radi taj posao bez interesa. Drugi nadzornik je u toku i zapise i ubaci podatak sa naljepnice i ti sa 1.4 m-1 zacrnjenjem prolazis.

 

Tommek tvoj motor ima 1.5 m-1 zacrnjenje po katalogu, Toledo sa tim motorom ima 2.0 m-1 dopusteno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima rezultate negdje oko 1.1, 1.2 i ne mogu proći jer gleda po naljepnici i dok ne dodje do 0.2 ili tu negdje nema prolaza . Ne kuzim kako neki imaju vise neki manje a motori skoro isti ili identični. Mogu se ja kad drugi put dodjem pozvati na nekoga ili neki zakon :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odi u drugu stanicu. Ali i nije ga dovoljno propuhati malo na autoputu ako se cijele godine ne stisne preko 2500okretaja

Share this post


Link to post
Share on other sites
Da li ovo u amrici vriijedi samo za prve vlasnike vozila :) ja sam drugi vlasni svog. Rado bih ga vratio za normalnu cifru ;) cak nebi nista ni skida s njega

Share this post


Link to post
Share on other sites

to se nikad neće dogodit .. da vw otkupi aute u europi , a pogotovo po kupovnoj cijeni...ali zamislite situaciju da dođe do toga i onda svi mi koji smo ili koji ćemo odazvat se ovom pozivu nemožemo vratit auto jer smo riješili situaciju sa novim softwareom i usrećili se sa 400 kn :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato necemo ici rjesavat softver dok ne vidimo sto ce biti sa tuzbama. Na mojem je itako blokada u leru na 2500 okretaja pa ni ne mjere zacrnjenje ;)

Edited by Grex

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema veze to.... stanice ce se malo obnovit pa uskoro ce ustekavat svoje kompove u vozila i tako imat potrebne parametre.... vozila s greskom u sustavu nece moci proc tehnicki....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam bio proslo mj. na tehnickom i auto također ima blokadu u leru na 2500 okretaja i nisu mjerili zacrnjenje... nitko nista nije rekao niti sam dobio kakav papir na tehnickom (procitao sam da su neki dobili pismenu obavijest na tehnickom).

Dva tjedna nakon tehnickog mi je na kucnu adresu stigla obavijest da se javim sto prije u ovlasteni radi promjene sw-a.

Za sada nista od toga

Vec prije sam na forumu napisao da je ovaj trenutni flash iscitan i spreman za vracanje nakon novog sw-a ako bude kakvih problema ili gubitka snage...

A citat ce se i novi sw pa cemo upisivati prije tehnickog

Ali kao sto sam rekao za sada neka stoji dok ne vidim kako ce se situacija odvijati...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 7