7 7
kikih

-vw-ilegalni-softverski-uredaj-za-prikrivaje-stvarne-kolicine-co2

Recommended Posts

Ivo,

ti trošiš Castrol LL ako se ne varam ili si ga koristio, da li ga imaju u ponudi u ovlaštenom i koliko bi koštala 1L?

Share this post


Link to post
Share on other sites

700kn sve filtere i ulje (5l) je hrabra ponuda!

Filter nafte je najskuplji a opet ulje racunaj minimum 60kn da je litra al jako tesko osim kiporstroj itd gdje mnogi imaju sumnje...

No to je ot

Nakon apdejta je veca potrosnja to svakako...

Može savjet struke?

Možda bolje ne raditi update ili ipak napraviti....

Prosto seljačko razmišljanje - da su htjeli ispusni plinovi bi bili Ok tj odmah bi to napravili kako trebba a ovako moguće da te mape nove maltretiraju dizne sa nekim čudnim fazama ubrizgavanja itd....

Ako to bude obveza tj da me ne puste na tehničkom uvjek mogu odraditi update ili je to vremenski ograničeno?

Do kada VW se obvezuje odrađivati update?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene iskreno vise muci sto su taj update napravili tipa mjesec dana nakon sto su razotkriveni. To mi dovodi do 2 zakljucka. Ili su vec imali puo toga predvidjeno, ili su jednostavno nesto slozili pa dokle drzi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ivo,

ti trošiš Castrol LL ako se ne varam ili si ga koristio, da li ga imaju u ponudi u ovlaštenom i koliko bi koštala 1L?

jel misliš na onaj LL u VW pakiranju ili Castrol LL?

čini mi se da su oba oko 200kn/L u ovlaštenom

ali tebi ne triba to, po meni je Castrol EDGE 5w40 "baš naprevljeno" za PD motore

tako da slobodno livaj to i ne brigaj ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do sad napravio jedno 70 flashiranja za tu tvorničku mjeru,nisam imao niti jedan prigovor stranke.Moj dojam je da je auto startniji iz nižih okretaja..

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel misliš na onaj LL u VW pakiranju ili Castrol LL?

čini mi se da su oba oko 200kn/L u ovlaštenom

ali tebi ne triba to, po meni je Castrol EDGE 5w40 "baš naprevljeno" za PD motore

tako da slobodno livaj to i ne brigaj ;-)

 

Ma, mislio sam na Castrol LL ako ga ima pod normom (VW 506.01) koji je isto preporuka po knjižici vozila za PD motor kao i Castrol Edge 5W-40 (VW 505.01) koji trenutno koristim. No, dobro da tu ne offtopičarimo stavit ću što sam i do sada koristio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može savjet struke?

Možda bolje ne raditi update ili ipak napraviti....

Prosto seljačko razmiljanje - da su htjeli ispusni plinovi bi bili Ok tj odmah bi to napravili kako trebba a ovako moguće da te mape nove maltretiraju dizne sa nekim čudnim fazama ubrizgavanja itd....

Ako to bude obveza tj da me ne puste na tehničkom uvjek mogu odraditi update ili je to vremenski ograničeno?

Do kada VW se obvezuje odrađivati update?

Samo cu iz praxe... na par skolovanja kolege sve do reda navode vecu potrosnju a i pojedine probleme.... pa tako i ovdje gdje radim bilo je par nuspojava... Ja nebih odradio ako kasnije to nece bit uvjet za tehnicki...e sad dal ce trazit kakav podatak iz ecu-a il samo povijest o odradjenoj akciji..neznan....

O rokovima bi ivan mogao znati.... ja sam vise za fizicke dorade :)

 

Ll3 od castrola nemamo vise u ponudi... samo origigi v.a.g pakiranje i to je to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako dojde do toga da moram napraviti update napravit ću ga a sad neka ide ovako kako je i bok!

Čemu se igrati s tim softverom ako sve zasada radi dobro...

Pošto sam bio u ovlastenom u Rh na servisu imaju me u bazi i nadam se da će me obavjestiti kada je krajnje vrijeme te akcije...

Nadam se da tehnički neće komplicirati stvar!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neće te niko obavijestit, pogotovo ako nisi prvi vlasnik vozila. A za tehnicki ćemo vidit kako bude islo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ll3 od castrola nemamo vise u ponudi... samo origigi v.a.g pakiranje i to je to...

Hvala Ivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obavjest stize bez obzira....svi auti su u cvh-u i zna se tko sta..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo stigle par ljudi.... gnoj 2009 uvoz fran. u nas cca 2god... Nikad bio u nas u ovl... Zbog velikog obima posla salje se u par navrata

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo moj slučaj, VW Touran 2013. godina 1.6 TDI. Uvoz u RH i registriracija u 10. mj. 2015. Bio sam već prošle godine jednom u ovlaštenom (Dojkić) i do sad nisam dobio nikakvu obavijest niti poziv. Ako bude javim, ali čitajući komentare mislim da neću ići na update?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo moj slučaj, VW Touran 2013. godina 1.6 TDI. Uvoz u RH i registriracija u 10. mj. 2015. Bio sam već prošle godine jednom u ovlaštenom (Dojkić) i do sad nisam dobio nikakvu obavijest niti poziv. Ako bude javim, ali čitajući komentare mislim da neću ići na update?

Ja sam isto bio u ovlaštenom servisu Zubak i rekli su mi da će me pozvati kada bude moj model na redu....

E sad hoće li pozivati ili ne ....

Čut će se...

Ja nebum dok nebum morao zbog tehničkoga ak će to biti uvjet....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tko god ima bilo kakvu modifikaciju softa na autu, blokiran EGR, ili nešto slicno nemojte ici na modifikaciju softa, jer se mora sbe raditi ponovo!

 

NOKIA 3310

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otkrio si Ameriku sad a tim. Pa to se zna od prvog dana otkad je prica krenula. Prelistaj prve stranice ove teme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

700 kn za promjenu ulja i filter ulja je stvarno previše.

 

Bio sam već par puta u Zubaku njihov Neostar servis. Promjena ulja ( Castrol 507 norma za Golfa 2.0 TDI ) i filter ulja 379 kn. I ako se naručim online biram jedan gratis: paket promjena ulja u kočnicama, metlice brisača, litra ulja gratis, špur ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neostar servisi su prvenstveno smisljeni da cijena bude sto niza pa su tako i dijelovi najnizih cijena pa tak i kvalitete.... Provjereno iz prve ruke koja ih ugradjuje u aute....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod VW-a uvijek imaš neku kvaku ako je jeftino. :)
Ako nekome odgovara OK ali onaj tko malo pazi što stavlja možda neće biti zadovoljan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvali su me da dođem na upgrade na passatu b6 2008 2.0 tdi CR cbab motoru. Međutim na pitanje šta je sa reliability durability stvarima nitko ne zna ništa, auto ima 200k km i radi kao urica(da ga ne ureknem). Na pitanje da li dobivam kakvu garanciju da neće ništa otići nakpon upgrada softwera isto nemaju nikakav odgovor samo da dobijete 400 kn, jbg 400 kn nije ništa ako ode motor. Ako sada odbijem upgrade da li u slučaju da me ne puste na tehničkom(ako se ostvare da neće puštati auto bez upgrada) da li ću u tome slučaju moći besplatno napraviti upgrade ili ću ga u tom slučaju morati platiti ako sada odbijem. Također zanima me trenutno mi je u kvaru klapna gasa da li ju moram popraviti prije upgrada jer sve radi ok samo šta svijetli lampica motora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nek ti ispisu tvornicki opis. Ugl neutjce na motor po njihovom objasnjenu kakonse rjesava taj visak NoX-a.

Dakle to ima pisano

 

Ako sad odbijes trebas potpisat da nezelis a kasnije sta ce bit jebg tko zna.... mozda se sjete kontrolirat na tehnickom a onda ako nemas a bio si zvan bilo bi logicno i posteno da ti to onda i naplate.

Jos malo pa na tehnicki neces moc s check engine i kojekakvom drugom fault lampicom (u pravilu nemos ni sad al ubrzo budu ustekavali obd)....

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 7