7 7
kikih

-vw-ilegalni-softverski-uredaj-za-prikrivaje-stvarne-kolicine-co2

Recommended Posts

Uglavnom pratit ću sad malo češće kako se ponaša. Btw, rekao mi je lik u ovlaštenom da će sljedeće godine kao biti i obavezna nadogradnja, odnosno update. Jer kao tad stupa nešto na snagu i na tehničkom će kao i vani provjeravati sve i onda će ovo biti obavezno. To mi je rekao u kontekstu da mi je bolje da mi je to sad napravljeno nego da radim sljedeće godine kad će biti obavezno i kad očekuju navalu ekipe da to odradi... Eto samo da podijelim info s vama... Ako je on lagao mene i ja lažem vas :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram priznat da bi im se nahebao mamice tamo da mi to naprave. Ne bi nis postigao al culi bi me. S kojim pravom oni rade bilo sto na tvom vlasnistvu a da te prije toga nisu pitali?

Edited by Xman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram priznat da bi im se nahebao mamice tamo da mi to naprave. Ne bi nis postigao al culi bi me. S kojim pravom oni rade bilo sto na tvom vlasnistvu a da te prije toga nisu pitali?

 

Rekao je lik koji je to odradio da je došlo do zabune, uglavnom on je mislio da sam se ja dogovorio s prvim likom, a ovaj prvi je mislio da će ovaj drugi mene nazvati i pitati želim li i tako su se oni jelte zajebunili i odradili misleći da se ovaj drugi samnom to dogovorio. Uglavnom šta je tu je, pratit ćemo kako bude s nadom da će biti sve OK, ako ne onda neko čipiranje isl... Ma bojim se da sad ne počnu neki problemi jer auto ima cca 180 000 km i radio je do sad ko beba bez greške i stvarno sam zadovoljan. Pa ne bi volio da sad zbog nekog update-a (koji sam sad mogao preskočit) počnu neki problemi... Bumo vidli... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Kaj vama ne sugerira na ekranu da bi trebalo promjenit brzinu u visu/nizu?

 

Ne kužim pitanje. Misliš da li nam sugerira da promjenimo brzinu kad je regeneracija aktivna?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tocno. Dakle auto je na radnoj temeraturi. Vozis se 55 kmh sugerira ti da prebacis u 4. brzinu. Ukoliko je regeneracija u tijeku nece ti to sugerirati. Inace ti govori da prebacis u vecu brzinu poslije cca 1700 okretaja, kada radi regeneraciju pusta te do 2100. Ja regeneneraciju radim u 3. na 55km/h. Vozim se po zagrebu pa mi je tako najjednostavnije. Vec sam pisao o tome par puta na forumu u vise razlicitih tema. Poviseni okretaji u leru (kad je temp vode na sredini) i sugeriranje brzine prijenosa na komadnoj ploci su pokazatelji da auto radi regeneraciju.

Edited by m3 power

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni cesto zna dosta dimit bijelo iz auspuha kad radi regeneraciju,bas ga zna bacit van

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni cesto zna dosta dimit bijelo iz auspuha kad radi regeneraciju,bas ga zna bacit van

Nisam to primjetio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uglavnom, sinoć nakon kratke vožnje po gradu cca 25min dođem doma na parking i automatski gasim auto i čuju se ventilatori ko ludi. Odvrte oni cca 10 sec i stanu. To mi bilo sumnjivo jer sam čitao da se oni pale kad je regeneracija da ohlade DPF. Uglavnom, jutros idem na posao i vidim da su mi kod svakog stajanja u leru okretaji na 1000 i reko garant je ta regeneracija. Dođem do posla cca 20 min vožnje , parkiram, ne gasim auto, ler, ručna i čekam. Uglavnom još cca 2min je bio na 1000 okretaja i onda se samo spustio na 800. Tako da sam prvi puta svjesno prisustvovao regeneraciji. E sad dal je to vezano za update ili bi svejedno sad vrtio ne znam. Pratit ću ga sad češće. Btw čitam na nekom stranom forumu (forums.tdiclub.com, post Any way to know a DPF regeneration is in process?) kako se ekipi pali regeneracija između 200 i 500 km, a to je bio post iz 2012. godine i prije ove mape. Pa po tome pretostavljam da ovo kod mene nema veze sa update-om... Valjda... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo nakon 3 nepuna dana vožnje nakon što je napravljen update par "sitnica" koje sam primjetio. Čini mi se da možda malo slabije vuče, npr. prije kad bi "rastegao" recimo u 3.brzini malo zalijepi za sjedalo, a sad toga nema. E sad jel on sad ujednačenije povlači ili je slabiji ne znam. Al čini mi se da slabije vuče.

Druga stvar što je 100% drugačije nego prije, a primjetili i žena i ja dok vozimo je da kad gasimo auto on se onako zatrese poprilično. Toga prije nije bilo sigurno. Jel on sad radi grublje pa se zato i grublje gasi ne znam, ali definitivno se zatrese kad se gasi motor. Eto tolko zasad...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je to placebo efekt.... Znam jednog vozaca v.a.g-a koji je amo nazvat picajzla..... Doveo je auto na tu akciju.... auto je ubaceno u radionu i nije se odradila akcija jer bi bas njemu bilo problema i receno mu je da je akcija odrađena,,,,, Nakon par dana covjek prica da ima osjecaj da bolje ide :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je to placebo efekt.... Znam jednog vozaca v.a.g-a koji je amo nazvat picajzla..... Doveo je auto na tu akciju.... auto je ubaceno u radionu i nije se odradila akcija jer bi bas njemu bilo problema i receno mu je da je akcija odrađena,,,,, Nakon par dana covjek prica da ima osjecaj da bolje ide :) :)

Hm...

Dal se to smije?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm...

Dal se to smije?

Smije jer takav bi se vratio 100 posto

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne mi a nit ja vec jedan ovl.serv. iz susjedne zupanije... dobio je bon i otisao sretan pa eto i izjavio da sad ide bolje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa šta vi mislite da sve šta napišu(i vi platite) da se odradi

samo od minjanja tekućine u kočnicama,pa da ne pišem dalje.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to je cista prevara

prevara a stranka dobije bon i uvedeno da je akcija odradjena....

S obzirom da su im se vracali pretezno ljudi bas koji su pacijenti tako su ovog odradili i svi zadovoljni.....

 

doture neznam za ostale...odi gdje radim se sve mjenja.... i apdejta...pa i napisao sam da ima nuspojava... pa nek ih vw i rjesava...

 

a tamo gdje i ovaj gore navedeni update neznam... skolovanje je prekratko trajalo da bi kroz cakulu saznao i ostale stvari....

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa šta vi mislite da sve šta napišu(i vi platite) da se odradi

samo od minjanja tekućine u kočnicama,pa da ne pišem dalje.....

Pa zato je jako bitno da se orijentiraš na jedan servis, a ne da ta svaki pu drugi ''šrafa'', što je očito jako čest slučaj kod nas.....

A i sumnjam da su te ''lažne'' izmjene pravilo, to valjda jedan na 100 ovlaštenih, a i brzo bi ga se prokužilo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je to placebo efekt.... Znam jednog vozaca v.a.g-a koji je amo nazvat picajzla..... Doveo je auto na tu akciju.... auto je ubaceno u radionu i nije se odradila akcija jer bi bas njemu bilo problema i receno mu je da je akcija odrađena,,,,, Nakon par dana covjek prica da ima osjecaj da bolje ide :) :)

 

Kako bi ja podjelio par otkaza da sam im sef tamo, uf :)

Edited by Xman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa eto nakon dosta problema s strankama su ovog tako rijesili i posto znam kako je to kad imas lika kojem se uvjek nesto svemirski dogadja onda razumijem da su tako rjesili stvar. Svaki problem s ovom akcijom stranke napadaju servis koji je samo tu da spusti tu mapu u ecu dakle nije on odgovoran za anomalije al to stranku nezanima jer lakse je pljuvat nekoga koga vidis nego ove mudonje iz svabije :)

Tako da cak sad ljudi vise osljuskuju motore i kako procitaju da ima problema odma ih sami nalaze na svom nace ispravnom autu. Stranke znaju bit jako zafrkane....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvao sam servis i trazio pojasnjenje radova. Njihov odgovor je da se dobije papir da nista sa navedenim radovima nije utjecalo na same performanse, potrosnju ili trajnost i izdrzljivost motora. Da se samo utjece na nox. Da ova akcija nema rok trajanja te da traje dok automobil postoji. Na upit da li automobil moze biti tehnicki neispravan trenutno u Hrvatskoj ne moze biti jer ne mjeri se nox na tehnickom kao u Njemackoj. Uglavnom osobno ne znam da li da radim ili ne. Mislim da cu pricekati jos

 

 

 

 

Ja cu ga isto za sad ostaviti tako .....bio sam na servisu u sloveniji (jer mi je najblizi) i malo sam ih ispitao o tome......kaze tip da kod njih nije obavezno - ako hoces ti naprave a ako ne nikom nista...dok je u Njemackoj obavezno...drukcije ne mozes proc na teh pregledu

Njegov savjet je da se to ne radi (ako se bas ne treba) jer kao da se sve vise stopa (DPF,EGR ...) .....sto mi i ima neku logiku jer kako su mogli naci rjesenje za 2 tjedna a prije nisu mogli vec su se isli rjesavat varanjem sa softwerom??!! Bas za povjerovat - ulozak sa mrezicom i novi software i stvar rjesena

Zvao sam servis u hr i kod nas je isto kao i tamo - ako zelis naprave a ako ne nikom nista....takoder sam ga pitao a sto ako jednog dana necu moci proc na teh pregledu da li cu tu modifikaciju trebati naknadno placati a odgovor je NE - to ce se uvjek raditi besplatno tako na ne vidim razlog zasto bi onda to iso radit - napravit cu to ako ce biti stvarno potrebno...

I jos nesto , nasi pak na servisu vele sve vam je isto ....potrosnja...snaga....bla ..bla ...bla...sto mozda i je ali da nema nekih nus pojava poput jaceg stopanja EGR i DPF filtera bas ne vjerujem...

Edited by kikih

Share this post


Link to post
Share on other sites

u Sloveniji se već odavno govori o tome da se auto neće moći registrovat ako se ne napravi update. Evo sad ide već javno

 

http://www.zurnal24.si/zakon-motorna-vozila-obvezen-vpoklic-clanek-287153

 

inače je u slovenkom, al ukratko pripravljaju zakon : ako te proizvođač automobila pozove da odstrane grešku moraš se odazvat, inače ne možeš registrovat auta.Naravno ,to mora biti besplatno jer je greška proizvođača...

Edited by mukotrpni

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 7