7 7
kikih

-vw-ilegalni-softverski-uredaj-za-prikrivaje-stvarne-kolicine-co2

Recommended Posts

Ovo je nekakva greska jer je gotovo nemoguce uliti 82L.

Hmm da, moguce je da sam taj dan dvaput tankao pa da je to zbroj i zato i takva kilometraza. Cca 1250km sam napravio sa normalnih 65l kao maksimum. S tim da niti jednom ti nije bila samo otvorena voznja, uvijek bilo i po gradu barem na pocetku ili kraju tanka...

 

EDIT: Da, to je bio neki rijetki slucaj gdje sam u dva dana tankao a da nisam dosao do rezerve. 67L i 15L a nisam zabiljezio valjda izmedju kilometrazu pa sam zbrojio.

 

Naravno da po gradu nije bas moguce 1000km ali mislim da je moj post bio potpuno jasan, jako puno regeneracija unutar jednog tanka. Mene bi to osobno poprilicno smetalo.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Edited by projektilski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Golf mk6 variant 1.6 tdi cayc 105 ks

Sve gradska vožnja po Zg 4oo km od ovog otvorena cesta Zg-Sisak

Trebala bi biti stara mapa tj Oem ali u VW servisu su mi nesto prćkali po kompu prvi put na redovnom servisu a drugi put radi reklamacije jer nisu odradili poništavanje servisnog intervala pa su ga spajali kao na server i trajalo je to 2h a ja cekam i gledam u čudu e sad možda su stavili novi softver ali nitko mi nije rekao ništa...

Od tada neidem više u ovlašteni jer su koma....

cc678f0dae6c24a57da13598a4310033.jpg

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može zamolba da uz potronju napiete prosječnu brzinu. Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može zamolba da uz potronju napiete prosječnu brzinu. Hvala!

A koja ti može bit prosječna brzina u gradskoj vožnji?

i što dobiš s tim osim čestih regeneracija...

Xman nema problema s tim

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe da, ja s tim vise ne mucim muku :D

 

Kolega vjerojatno pita za brzinu jer je pojam "gradske voznje" mnogima sirok pojam.

 

naime, ako zivis u Zg, a radis u Samoboru npr, ili ides na posao u 6 i doma u 14, ili zivis u gradu al si svaki dan na obilaznici...to meni nije gradska voznja i sigurno nije relevantno.

 

Onaj tko je svaki dan u guzvama prije 8, pa opet u 16-17 kad ide doma, to su cifre koje su relevantne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma komplicirate, poanta je da regeneracija svakih 200km je problem i onemogucava normalu voznju.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma komplicirate, poanta je da regeneracija svakih 200km je problem i onemogucava normalu voznju.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Mislim da trebamo manje gledati na te sitnice i voziti auto a ne razbijati glavu.

poznanik ima 1.6 cayc i vozi ga evo 14o ooo na satu pretezno gradske voznje i to relacije po 3km i sada mjenjao hladnjak ispušnih i nikad mu se do sada nije upalila lampica dpf i nije tip koji se kuži u aute već je informatičar...

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prema komentarima to je vise izuzetak nego pravilo. Nije problem da se odradjuje regeneracija svakih 200km kad bi to stvarno islo automatski ali koliko vidim nije zdravo prekidati je. Ono ides doma, umoran a ono regeneracija i sad ti ne gadi auto nego odradi je. Ili ignoriras pa tako par puta i eto, dpf popunjen, ovlasteni, vrijeme, novac, bla bla. Meni iskreno to nije nesto a samo citam o tome. Vidim da ni vlasnicima nije bas drago. Osobno smatram to velikim problemom VAG koncerna i zalosno je da tu u HR prolaze samo sa nekakv9h tricavih 400kn popusta a auto ti izgubio na vrijednosti i jos ti je komocija smanjena dokle god si vlasnik auta. A nekako imam i osjecaj da ce se prave posljedice soft updatea tek pokazati za koju godinu.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

A koja ti može bit prosječna brzina u gradskoj vožnji?

i što dobiš s tim osim čestih regeneracija...

Xman nema problema s tim

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

 

Iskreno ne planiram voziti dizela skoro, tako da... Zanimaju me te price o 5l i gradska voznja... To ne mogu prozvakati...

A sada sto se tice dizela i DPFa tu jedino mogu reci imamo u firmi BMWa sa nekih 330+k km i taj se vozi svugdje i svakako. Dakle od gradske guzve po gradovima tima Frankfurt i Sttutgart, a i autoput gdje nema ogranicenja i zanimljivo osim redovnih servisa kada se upali lampica, tj kada ga auto trazi nista...

 

I evo slika sto je meni gradska voznja:

IMG_20171017_163051.jpg

 

Dakle prosjecna brzina oko 16, 17km/h...

Inace u potrosnja je stvarna i u pitanje je Auris Hybrid.

 

Po meni sve sto je preko 20km/h vise nije gradska voznja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Iskreno ne planiram voziti dizela skoro, tako da... Zanimaju me te price o 5l i gradska voznja... To ne mogu prozvakati...

A sada sto se tice dizela i DPFa tu jedino mogu reci imamo u firmi BMWa sa nekih 330+k km i taj se vozi svugdje i svakako. Dakle od gradske guzve po gradovima tima Frankfurt i Sttutgart, a i autoput gdje nema ogranicenja i zanimljivo osim redovnih servisa kada se upali lampica, tj kada ga auto trazi nista...

 

I evo slika sto je meni gradska voznja:

IMG_20171017_163051.jpg

 

Dakle prosjecna brzina oko 16, 17km/h...

Inace u potrosnja je stvarna i u pitanje je Auris Hybrid.

 

Po meni sve sto je preko 20km/h vise nije gradska voznja.

Slažem se u potpunosti s tobom, dok nisam živio u Zg nisam ni znao sto je gradska voznja...

Supruga od Jaruna do Petrove di radi ujutro cca 25min doma od 4o do 6o min ima oko 9km tako da ono ima više tumačenja gradske vožnje...

 

A o 5 litara u Zg mislim da mozeš zaboraviti s VW (a i ostali proizvođači golf klase) dizelima nove generacije...

Moj prosjek potrosnje je oko 6.5 na više s tim da žena vozi lagano a i sam gledam ograničenje...

Edited by polic na kvadrat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma komplicirate, poanta je da regeneracija svakih 200km je problem i onemogucava normalu voznju.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Naravno da je problem. Islo mi je na zivce dok je to radio svakih 400-500km, poludio bi da mi to sad radi svakih 200

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo opet regeneriran u rano jutro. Nakon 348km.

7606a6511fff34ed91ddb1e5c95af1aa.jpg

 

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanima me. Imamo li na forumu nekoga tko je izvadio dpf, kod koga, koja lova. Kak se auto ponasa nakon toga. Danas sam pricao s jednim poznanikom i njemu se nakon micanja dpf-a poceli javljat problemi na sta su mu u ovlastenim rekli da je to sve zato sto nema dpf. E sad. Dali su ga muljali jer im to bilo najjednostavnije ili. Zanimaju me iskustva.

 

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne znam... zato pitam. Nacuo sam da zna bit problema sa pregrijavanem turba iako mi osobno to nema smisla.

 

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanima me. Imamo li na forumu nekoga tko je izvadio dpf, kod koga, koja lova. Kak se auto ponasa nakon toga. Danas sam pricao s jednim poznanikom i njemu se nakon micanja dpf-a poceli javljat problemi na sta su mu u ovlastenim rekli da je to sve zato sto nema dpf. E sad. Dali su ga muljali jer im to bilo najjednostavnije ili. Zanimaju me iskustva.

 

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

 

Koje probleme ima? Meni ga je Hic izvadio i nemam nikakvih problema. Auto se ponasa kako se i treba ponasati sa 239ks :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne znam... zato pitam. Nacuo sam da zna bit problema sa pregrijavanem turba iako mi osobno to nema smisla.

 

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Thp Zg

5oo €

dpf,egr off i nova mapa ....

A ovlasteni neznam.....

Kod koga je vadio van taj mu je mozda nešto krivo odradio jer koliko znam i mapu mora mjenjati kad vadi dpf van....

 

Prolistaj malo forum ima tema o dpf off....

Edited by polic na kvadrat

Share this post


Link to post
Share on other sites

U 90% voznje ne dimi uopce. Izbaci nesto dima kad se tjedan dana vozim prva druga po ZG guzvama pa ga onda stisnem do daske, tu zadimi jer se skupilo ali da ga stalno vozim u uvjetima da ga mogu svaki dan jace provozat, i da izbacuje po malo, vjerojatno se ne bi ni to vidjelo. Isto tako mogu ubrzati do max brzine, ako to odradim umjereno, nista ne dimi.

 

Na zadnjem braniku nema nikakvih tragova, vidi se nesto cađe na kraju auspuha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam izvadjen DPF, iskljucen EGR i mapiran auto. Sve to planski je napravljeno kod Hica ((THP) nakon update-a software-a u ovlastenom, da me ne zakaci poslije. Motor 1.6 TDI. Sve radi savrseno, ne dimi i nema apsolutno nikakvih problema s bilo cime.

Da nisam isao na povecanje snage prodao bi auto jer je taj motor sa standardnom, serijskom mapom preslab za vozilo od tone i pol. DPF je izvadjen jer auto ima 200k km i sumnjao sam da je poprilicno zapunjen, sto se kod vadjenja pokazalo tocnim. S EGR-on nisam imao problema, on je preventivno eliminiran.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam izvadjen DPF, iskljucen EGR i mapiran auto. Sve to planski je napravljeno kod Hica ((THP) nakon update-a software-a u ovlastenom, da me ne zakaci poslije. Motor 1.6 TDI. Sve radi savrseno, ne dimi i nema apsolutno nikakvih problema s bilo cime.

Da nisam isao na povecanje snage prodao bi auto jer je taj motor sa standardnom, serijskom mapom preslab za vozilo od tone i pol. DPF je izvadjen jer auto ima 200k km i sumnjao sam da je poprilicno zapunjen, sto se kod vadjenja pokazalo tocnim. S EGR-on nisam imao problema, on je preventivno eliminiran.

Da li si primjetio da ti autu sada treba duze vremena da se ugrije na radnu temperaturu? Citao sam da s blokiranim egr-om duze treba.

 

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Primjetio sam to prosle zime, tad je jos bilo sve serijski i mislim da je do termostata. Od travnja, tad je dozivio novo rodjenje, pa dosad sa zagrijavanjem nije bilo problema i to sa tim istim termostatom. Ako bude prvo cu njega zamjenit, ali opet nemam s cime usporedit brzinu zagrijavanja. Nisam referentan za to zbog gradske voznje u guzvi gdje se to i inace sporo odvija.

 

Btw ima smisla to sa sporijim zagrijavanjem ali mislim da je zanemarivo.

Edited by Cage

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam izvadjen DPF, iskljucen EGR i mapiran auto. Sve to planski je napravljeno kod Hica ((THP) nakon update-a software-a u ovlastenom, da me ne zakaci poslije. Motor 1.6 TDI. Sve radi savrseno, ne dimi i nema apsolutno nikakvih problema s bilo cime.

Da nisam isao na povecanje snage prodao bi auto jer je taj motor sa standardnom, serijskom mapom preslab za vozilo od tone i pol. DPF je izvadjen jer auto ima 200k km i sumnjao sam da je poprilicno zapunjen, sto se kod vadjenja pokazalo tocnim. S EGR-on nisam imao problema, on je preventivno eliminiran.

Na koliko ti ga je digao ks?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod novih gen dizela pumpa vode necirkulira vodu i grije se jednako i neovisno o egru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod novih gen dizela pumpa vode necirkulira vodu i grije se jednako i neovisno o egru

Prvi glas. Hvala na inf. Predpostavljam da moj 2012g 2.0tdi je dovoljno moderan

 

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 7