7 7
kikih

-vw-ilegalni-softverski-uredaj-za-prikrivaje-stvarne-kolicine-co2

Recommended Posts

Da li se mozemo sami upisati u registar ili preko odvjetnika? Jel netko odradio prijavu??

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Da li se mozemo sami upisati u registar ili preko odvjetnika? Jel netko odradio prijavu??

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

 

 

možees i sam, ali mora bit na njemačkom jeziku, i treba navesti sve činjenice i razloge u 4 rubrici

 

Poslano sa mog Mi A2 koristeći Tapatalk

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
možees i sam, ali mora bit na njemačkom jeziku, i treba navesti sve činjenice i razloge u 4 rubrici 
Poslano sa mog Mi A2 koristeći Tapatalk
 
 
 
A da li u to slucaju ako se sami prijavimo i bude nesto od svega skupa, taj odvjetnicki ured vodi tuzbu ili ne? Mislim s obzirom na samostalno prijavljivanje u registar?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
A da li u to slucaju ako se sami prijavimo i bude nesto od svega skupa, taj odvjetnicki ured vodi tuzbu ili ne? Mislim s obzirom na samostalno prijavljivanje u registar? 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

 

 

Ne, ne vodi! Vodi samo onima ko je posla dokumente i punomoć, i ko je dao 400 kn 

Poslano sa mog Mi A2 koristeći Tapatalk

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok hvala za info!!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 hours ago, MarioIV said:

Znaci 400 kn puta 1000 naivaca = 400 000 kn

imaš ti neke dokaze koji podupiru tvoju tvrdnju? Ne razumijem od kud takva sigurnost u tvrdnji da ljudi koji uplate neće dobiti ništa. 

Iskreno meni 400kn ne predstavlja ništa, a ako tamo neka odvjetnica na tome zaradi super! Što se tiče možebitne koristi, ja ću preuzeti rizik i uplatiti joj lovu pa ćemo vidjeti što bude.

Edited by junkieee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kuzim sve ove koji se sprdaju s ljudima koji ce napravit tuzbu.. Znaci u Americi su vracali aute i to znamo u kakvom stanju i dobivali lovu za njih. Kak to da je Americi takav auto za vracanje a kod nas nije? I kog boli kita koji si vlasnik, pa nije vlasnik izvan norme nego auto, dakle sadašnji vlasnik se ima pravo bunit jer je kod njega roba koja nije u skladu s normama odnosno u ovom slucaju, radi se o prevari.

To uostalom i pokazuje cinjenica sto je napisano, da za tuzbu ne mora bit prvi vlasnik.

Sto se tice odradjene mjere, ljude se plašilo da nece moci proci tehnicki zbog toga i neki su to odradili, dakle opet nema veze s prevarom, auto je izasao iz tvornice takav, nafriziran i to se tuzi a to sto si ti odradio mjeru jer ti se prijetilo padom na tehničkom, opet, kakve veze ima s prvobitnom cinjenicom da te tvornica sjebala?

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Americi je stroži zakon bio na snazi! Pa nisu imali izlaza nego isplatiti štetu,. Sad bumo vodili kako Ce kod nas bit

Poslano sa mog Mi A2 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas je prvo zasjedanje suda default_smile.png

 

Poslano sa mog Mi A2 koristeći Tapatalk

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Danas je prvo zasjedanje suda default_smile.png
 
Poslano sa mog Mi A2 koristeći Tapatalk
 
 
 
 
Ima li itko kakve informacije!
Jel održana rasprava?

Poslano sa mog Mi A2 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ja sam dobio doma poštu iz D i gore je neki broj iskreno nisam bas to proucavao ali mislim da je to broj slučaja pa stranka sama vidi tijek kao kod nas na GOV ...

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pa ja sam dobio doma poštu iz D i gore je neki broj iskreno nisam bas to proucavao ali mislim da je to broj slučaja pa stranka sama vidi tijek kao kod nas na GOV ... 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

 

 

 

Aha. A jesi li podneo zahtijev preko ove odvijetnice? Ili samostalno? 

Poslano sa mog Mi A2 koristeći Tapatalk

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle, pušiona :)
Odštetu dobijaju samo njemački kupci, ostali vise sriće drugi put :))

Poslano sa mog Mi A2 koristeći Tapatalk

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li neki razlog zašto samo njemački kupci a ne i ostali?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam popunio online ono za tužbu i dobio sam broj spisa i to je to...
Sad mi doslo ovo na kucnu adresu...
Moram si prevesti sto to znači...40181e67d2736292211784fad26e3f46.jpg060ad77ceb14d0ee40677a342ade8390.jpg

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skeniraj dokument pa mi pošalji, mogu ga pročitati pa ti prevedem ukratko značenje ili ovu završnu riječ koja ti je najvažnija.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

[quote post=926060" timestamp="1585570038" name="" userid="359169] Skeniraj dokument pa mi pošalji, mogu ga pročitati pa ti prevedem ukratko značenje ili ovu završnu riječ koja ti je najvažnija.
A učitalo ga ali koma je rezolucija pa se niš ne vidi budem ti sad poslao...

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 7