7 7
kikih

-vw-ilegalni-softverski-uredaj-za-prikrivaje-stvarne-kolicine-co2

Recommended Posts

Ja sam odradio update...auto na leru radi grublje kad je hladan.isto tako kad je skroz hladan cuka/trza ko da ne dobiva goriva kad dajes gas...nakon 3-4min je vec ok

 

U planu mi je mapirat auto.jel ta mapa bude ponistila te update(ko sto on ponisti mapu) ili da opet idem u ovlasteni?

Share this post


Link to post
Share on other sites

potpuno isti simptomi ko i kod mene. Prijavio u Porsche Split, oni prijavili tehničkoj podrški. ja nisam radio nikakav remap prije ovog updatea. u petak me zvali da su dobili upit iz tehničke podrške pri kojoj se temperaturi javlja problem. to je sve što zasad znam ali su mi rekli da će vjerojatno tehnička služba poslat novi update softvera za moje vozilo pa da će se javit. živi bili pa vidili

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da a tebi ako se jo to dodatno zbog toga strga to onda...? Koja debilana bar da su usavrili to to treba napraviti ono jo gore...bože sacuvaj zato i daju 400 kn da ima za sljedeći kvar koji će se pojaviti zbog updatea

Share this post


Link to post
Share on other sites

koji su vam kodovi motora ??

 

CBDC motor.

sad me zvala ekipa iz Porschea da su dobili info od tehničara da je u pripremi novi SW kojim bi riješili taj problem jer da je bilo više ovakvih prigovora

Share this post


Link to post
Share on other sites

očito je onda problem sa tim cbdc motorima , nisu dečki napravili dobru mapu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo i od mene nešto.

 

Poslije nalaganja novog SW se mi je pojavilo problem sa telefonom.Kad na telefonu nemam upaljen BT. Prije mi je samo ispisao da nije povezan i poslije 5 s se pokazao radio.Sad nema promjene, piše svo vrijeme dok sam ne pritisnem na radio.Hladan motor je "grublji" ,Radi kao pod "saugom",dok se ne ugrije.Prije mi je pokazao na 1200 okretaja da promjenim u manju brzinu sad tek kad padne pod 1000.Osjećaj imam kao da ima malo više snage u nižim okretajima (možda se varam), kako god mislim da je glupost.U Sloveniji već počinju priče da se neće moć auto registrovat ako nije prošao nadgradnju na nov SW... Živi bili pa vidjeli, al mislim da ću opet morat na servis....1,6 tdi

Edited by mukotrpni

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo i od mene nešto.

 

Poslije nalaganja novog SW se mi je pojavilo problem sa telefonom.Kad na telefonu nemam upaljen BT. Prije mi je samo ispisao da nije povezan i poslije 5 s se pokazao radio.Sad nema promjene, piše svo vrijeme dok sam ne pritisnem na radio.Hladan motor je "grublji" ,Radi kao pod "saugom",dok se ne ugrije.Prije mi je pokazao na 1200 okretaja da promjenim u manju brzinu sad tek kad padne pod 1000.Osjećaj imam kao da ima malo više snage u nižim okretajima (možda se varam), kako god mislim da je glupost.U Sloveniji već počinju priče da se neće moć auto registrovat ako nije prošao nadgradnju na nov SW... Živi bili pa vidjeli, al mislim da ću opet morat na servis....1,6 tdi

Ja idem idući tjedan na izmjenu ulja i odmah će mi odraditi tu servisnu mjeru a iskreno strah me je kako će zvučati motor... 1.6 tdi mk 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možeš potpisati da ne želiš, bar sam ja tako.

I što dobijem s tim?

Ako se sjete nakon par godina da se to moralo odraditi a ti odbio...

Neznam nisam pametan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa više si dobio s tim nego da imaš problema s novim softverom i onda se moraš natezati s njima.

A ako se sjete nekad u budućnosti, valjda će i popeglati nešto u tom softveru pa neće biti toliko problema i onda odeš.

Ne znam stvarno, ali trenutno to ne želim u autu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ni ja! Odgadja cu dokle god mogu.

;(

 

Poslano sa mog A0001 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.6 TDI motor, CAYAC odrađen update sw-a. Nikakvi problemi osim što se regenracija upalila na cca 400 km, umjesto dosadašnjih 500+.

Motor malo grublje radi dok je hladan, nakon što se ugrije sve ok. Bar za sada :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to i jesu problemi kolko vidim,grublji rad i cesce regeneracije.

Najveci problem mi je sta sam stalno na kracim relacijama u ZG di nestignem napravit cijelu regeneraciju pa ju vucem cak dva tri dana dok ne odem na obilaznicu.

Ja sam skroz odusto od tog updatea posto je auto mapiran,a ak ce pocet gledst na tehnickom to prodat cu ga pa nek se neko drugi jebe s tim

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

A iskreno lud sam...

Ako odbijem napraviti taj update kakve su poslijedice?

A i najradije nebih išao više u ovlašteni jer auto je 5 godina star ionako nemam nikakve garancije više na vozilo...

7oo kn dati za filter ulja i 4.3 litre ulja ne znam mislim da je stvarno malo pretjerano...

Akcija 4 +

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja za 700kn kupim sve filtere i ulje! Isto Castrol LL i Mahle filtere. I jos mi za klopu ostane ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja isto na kupi ulje (filteri Mann i Ll Castrol) i odnio u ovlateni da mi promjene cca.100 kn ruke.

I imam sad regu i neću radit ovo a u ovlatenom pri izmjeni koju isto imam uskoro nedam do zadnjeg...nek se jeb...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja za 700kn kupim sve filtere i ulje! Isto Castrol LL i Mahle filtere. I jos mi za klopu ostane

Znam sve filter cca 6o kn ulje cca 3oo kn

Sam odradim i imam za dvije izmjene jer svejedno nemam nikakve garancije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da kucnem u drvo, moja freza ok radi zasad poslije tog updatea. Mozda cesce radi regeneraciju, ali ne brinem se zbog toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja za 700kn kupim sve filtere i ulje! Isto Castrol LL i Mahle filtere. I jos mi za klopu ostane

 

Vlaho, gdje si kupio Castrol LL?

U ovlaštenom ga nema, barem ga prošli put nisu imali a tražio sam baš taj LL.

Share this post


Link to post
Share on other sites

700kn sve filtere i ulje (5l) je hrabra ponuda!

Filter nafte je najskuplji a opet ulje racunaj minimum 60kn da je litra al jako tesko osim kiporstroj itd gdje mnogi imaju sumnje...

No to je ot

Nakon apdejta je veca potrosnja to svakako...

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 7