7 7
kikih

-vw-ilegalni-softverski-uredaj-za-prikrivaje-stvarne-kolicine-co2

Recommended Posts

Edit:

Što se tiče dijagnostike .....dijagnostika može vidjeti da li je ECU flash-an (barem najnoviji VCDS) .......1/1/1 .... moja greška :lol2

(što se tiče mog auta kojeg sam spomenuo nije mi jasno zašto su ga flash-ali prije isporuke al dobro nije ni bitno više ....proizveden u 9 mj. ,flash-an u 10 mj a isporučen u 11 mj ....znači flash-an na lageru dok nije bio ocarinjen .... inače tvornički counter dolazi 0/0/0)

 

Što se tiče countera ....ako se radi preko OBD-a onda se counter povećava na 1 (i može se vratiti na 0 ovisno s kojim alatom se radi) , ako se radi na stolu onda counter ostaje 0

 

Što se tiče čitanja flash-a -može se blokirati Read out (onda ne postoji mogućnost čitanja i pregleda mape nego se samo može napraviti Write sa novom mapom)

 

@Dario_ED30 što se tiče checksum-a to si u pravu ..... checksum se može provjeriti usporedbom mapa sa nekim od alata (npr. winols,ECM itd) ...ali da bi to napravili moraju iščitati mapu i usporediti je s originalom a ako je stavljen block read out onda nemaju mogućnost čitanja pa samim time ni usporedbe .........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapravo bi kolicina zraka koji protice trebala biti ista, samo bi senzor trebao bolje izmjeriti i tocnije dozirati gorivo, sto opet dovodi do toga da je smjesa boljeg omjera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hebe mi se za Renault i ostale. Bitno mi je jedino da ovi iz VWa nadju neko rijesenje, da nas danas sutra nebi na tehnickom neko zejebavo zbog toga.. jer kakva je nasa drzava, nebi me cudilo da negdje izvuku nekakav popis auta i da nas onda dr*aju kad dodjemo na tehnicki..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj komadić koji misle stavljati kod senzora protoka zraka služi da se zrak vrtloži prije samog senzora i tako ga "prevari". Zrak ne ide na senzor direktno nego se vrtloži preko toga i time daje druge parametre i drugačiju smjesu i ispušne plinove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako nije strasno? Da mi skinu 9 posto of sadasnjih 75 konja, pa sto mi ostane?

 

Ja sam vec odlucio da moj polic nece ici kod njih nikako... ovo mi samo potvrdilo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako nije strasno? Da mi skinu 9 posto of sadasnjih 75 konja, pa sto mi ostane?

 

Ja sam vec odlucio da moj polic nece ici kod njih nikako... ovo mi samo potvrdilo...

 

Čemu glup odgovor? Tvoj nije pogođen Dieselgate aferom. Idu samo 1,6 i 2,0 TDI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hebe mi se za Renault i ostale. Bitno mi je jedino da ovi iz VWa nadju neko rijesenje, da nas danas sutra nebi na tehnickom neko zejebavo zbog toga.. jer kakva je nasa drzava, nebi me cudilo da negdje izvuku nekakav popis auta i da nas onda dr*aju kad dodjemo na tehnicki..

 

Sta se ti brines? Pa jesi i sam rekao da radis DPF egr off + chip :D

Edited by MarioIV

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesam.. Ali bi bas zbog toga mogućeg "spiska" htio prvo to u ovlastenom napravit, pa onda ić na mapiranje. Dpf i egr sam rekao da neću dirati dok ne pocnu praviti probleme. Nek rade dok rade.. ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Čemu glup odgovor? Tvoj nije pogođen Dieselgate aferom. Idu samo 1,6 i 2,0 TDI

Tko kaze? I cemu glup komentar ako ne znas sve detalje?

 

Potovani/a,

moramo vas nažalost obavijestiti da je u Vaem vozilu s brojem asije WVWZZZ6RZCY****** ugrađeni dizelski motor tipa EA189 pogođen softverom koji na ispitivanju ciklusa vožnje optimizira vrijednosti duikovih oksida (NOx).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na njemačkom VOX-u sam preko vikenda gledao testiranje nekoliko vozila sa dizel motorima. Mercedes-Benz, BMW, Renault, Fiat i svi su bili lošiji na testiranju od Volkswagena a najlošiji je bio Fiat sa najvećom količinom CO2. Volkswagen je na testiranju imao najbolje rezultate od svih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na njemačkom VOX-u sam preko vikenda gledao testiranje nekoliko vozila sa dizel motorima. Mercedes-Benz, BMW, Renault, Fiat i svi su bili lošiji na testiranju od Volkswagena a najlošiji je bio Fiat sa najvećom količinom CO2. Volkswagen je na testiranju imao najbolje rezultate od svih.

Gledao. Vidi čuda! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na njemačkom VOX-u sam preko vikenda gledao testiranje nekoliko vozila sa dizel motorima. Mercedes-Benz, BMW, Renault, Fiat i svi su bili lošiji na testiranju od Volkswagena a najlošiji je bio Fiat sa najvećom količinom CO2. Volkswagen je na testiranju imao najbolje rezultate od svih.

Nije ni bitno tko koliko pokazuje, zagađuje, ovdje je stvar da su oni varali i to je to te na taj nacin doslo do manjih trosarina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije ni bitno tko koliko pokazuje, zagađuje, ovdje je stvar da su oni varali i to je to te na taj nacin doslo do manjih trosarina

Bitno je za uhljebe( čast iznimkama ) koji su na državnom proračunu, a takvih je pun kufer.

A meni je od tih dviju stvari ipak bitnije koliko zagađuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko strke radi zagadivanja okokisa hahaha...a nuklearne elektrane testiranja atomskih bombi itd itd...to nema veze sta bitno je da se diglo toliko prasine oko gluposti...kupite golfa 1,2,3,4 i nemate takvih peoblema :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam sada u potpunosti sve pročitao od vas al mislim stvarno znate ga ispljuvati za tu ekologiju. Svi blokidate/skidate/iskljucujete EGR i te gluposti, skidate katalizatore pi*ke materine i sada vam odjenom smeta to i moramo misliti na okoliš. Daj molim vas!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije stvar u tome da je MENE osobno briga za te ekoloske norme i s*anja..ali poanta svega je da danas sutra, nasa pametna drzava moze donijeti neku odluku da se za ta vozila koja su na tom famoznom popisu, kad dodju tehnicki pregled, trazi potvrda od ovlastenog servisa da je taj "nedostatak" otklonjen u toj servisnoj akciji. Cisto da bi se oni mogli pravdati pred kojekakvim EU organizacijama i sl. ili da bi nam uzeli dodatne novce ako skuze da to nisi napravio. Jer kao onda ti dodatno zagadjujes okolis i bla bla bla..

Share this post


Link to post
Share on other sites

u potpunosti se slažem s tobom Vlaho. Da smo prevareni jesmo, da nam nešto ode na auto što ima veze s time isto prevareni sve kužim i sa svime se slažem što si rekao. Samo sam pročitao nekoliko komentara (ne samo ovdje nego i na drugim stranicama/formuma) kako štetimo okolinu, zato i moj komentar.

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 7