0
exciter

18" gume i felge na Golf 7 vulgaris upis u prometnu

Recommended Posts

Pozdrav,

 

možda je već bilo, ali preko searcha mi ne izbacuje baš nešto, pa da pitam ovako direktno.

 

Stavio bih na G7 1.6 TDI 18" felge sa 225/40/18 gumama, ali problem je sad kako ih upisati u prometnu. Na tehničkom u katalogu za G7 imaju samo max 17", te Zubak ne može dati potvrdu da na šasiju sa ovim motorom može ići 18", već max 17". Iako 18" ima u doplati kad se naručuje novi.

Na naljepnici na vratima nema nikakvih dimenzija guma. Samo pritisak na koji se pumpa.

Vidim G7 sa slabijim motorima na cesti, te sa 18", pa da vidim da li je netko uspio upisati i kako ili je sve to ilegala, pa dok ide ide.

Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mali atest, 250 kn, gotov si u 2 dana i nemas problema. Ima vec vise tema o tome, potrazi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tnx, tako sam i mislio.

Još jedno pitanje.

Kod atesta guma ne smije viriti van blatobrana naravno.

Da li je netko možda atestirao felgu 18"x8J, ET42. Jer koliko vidim, naprijed bi ta felga bila baš na granici, a ovaj dizajn koji ja želim ima samo taj ET. A i većina replika za VW u 18" dolazi sa 8J i ET42.

Nisam još kupio, pa bolje da pitam da se ne zaletim. I onda opet tražio nove, a o lovi da ne pričam.

Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ET 42 na toj felgi ti nece strsati. ali ako zelis bit 100% siguran, posudi od nekog pa probaj. Ja sam bio jedno vrijeme na 18x7,5 ET 37 i nije virilo van

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na žalost nemam od kog tak da se moram matematikom zamarat.

Ovako bi bilo puno lakše i znaš na čemu si.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel moguce jednim atestom upisati 17" i 18" gume? Konkretno golf vi 1.6 tdi, ne zele upisati nista vise od 16"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni bez problema upisali 225/40-18 na g7 1.6 tdi. To valjda ovisi od stanice do stanice. Pitao da jel mogu upisat prvo rekli ne kasnije gledam u prometnoj upisano

Edited by Leic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probal kod 3 stanice i svi su rekli isto.

Naljepnica na auto za pritisak guma s tom dimenzijom bi bila dosta, ali kad niti to nema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li ti pise u uputama mozda? Ako tamo nadjes tlakove za 18" mozda da im to pokazes?

Edited by projektilski

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 godine buljim u to ali nikad nisam pogledao :D Naljepnica na poklopcu od tanka.e8abc763361460f7001c807bfa785a98.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 godine buljim u to ali nikad nisam pogledao :D Naljepnica na poklopcu od tanka.e8abc763361460f7001c807bfa785a98.jpg

Super. Pise i katoloski pa se moze narucit naljepnica i nakeljit na ove čajanke 1.6 tdi ? Edited by Leic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima koja slicna, ali da kataloski pocinje s 1k0 ko na petici i sestici?

Edited by DejanM

Share this post


Link to post
Share on other sites
0