0
plavimacak

Passat b6 Struganje preko lezecih?

Recommended Posts

Bok novi sam na forumu ne snalazim se bas tako da ako vec postoji slicna tema mozete je prebaciti ili dodati ili slicno kako vec ide postupak...

Evo ovako kupio sam passata b6 2006 godina bpk sa 91000 km auto je iz uvoza servisran u ovlastenom servisu stvarni kilometri mjenjane dizne itd...no prilikom probnih tablica posto je auto iz uvoza od poznate osobe 100 posto povjerljivih ljudi auto je bio udaren i desna vilica se mjenjala i diskovi i sve da bi auto ponovo bio u voznom stanju branik novi maske kugle diskovi servis itd auto je tip top..eh sad prilikom voznje sve je bilo u redu dok odjednom nije pocelo struganje nekakvo kad bi se preslo preko lezecih bilo to brzo bilo to sporo (zvuk je struganje ko da neko struze zeljezo od zeljezo priblizno tome zvuku stim da se vani ne cuje nego samo u kabini auta) normalno spur bi trebalo napraviti al nisam stigao sve to obavit imam to na umu napravit sljedeci tjedan auto je ocarinjen i sve obavljen tehnicki pregled itd svi su rekli da je auto tip top da nema sta osim da se mora spur napraviti....na autu su nove plastike od ispod oko kotaca i sve ostale koje su se trebale mjenjat...tako da sam to izbacio odma iz glave da je mozda to...no ugl auto je pocelo strugat pri kraju dana kad je neka kisica pocela padat jako ruzan zvuk odma sam nazvao prijatelja koji ima dizalicu da dignemo auto da vidimo sta se dogadja (napominjem da se prije toga normalno islo preko lezecih vozilo normalno itd.)

Nismo mogli vidjeti nista plastike su na mijestu nista ne visi ostrugane jesu ali to normalno tu i tamo mora zastrugat.... Nismo detaljno gledali opruge i amortizere jer se samo culo prilkom prelazenje sa oba kotaca preko lezecih te kad sam isao sa ljevom stranom auta na lezeci a desnom izmedju lezecih se nista nije culo nisma testirao obrnuto jer me srce pocelo bolit pa nisam testirao jako odvratan i bolan zvuk po djepu ako me razumijete....no dobro sljedeci dan kad se glava smirila i kad je svanulo probaonsam objasnit mehanicaru o cemu je rijec no apsolutno nikakvog zvuka nije bilo skripanja nit ista osim toga sta moram auto odvest na spur a i gume su lose....molio bih neki dobar prijedlog ili savijet sto mi je ciniti ?

Hvala unaprijed.

 

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Passat 11 god star sa 90 hiljada ??

Probaj gumice stabilizatora promijenit

Share this post


Link to post
Share on other sites
0