1 1
bozic.hrvoje

ATE POWER diskovi tresu

Recommended Posts

Ajd, javi kako je proslo jer znas kako je, svi daju garanciju na papiru ali u praksi je to sasvim druga prica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osim andelka. On skoro uvijek prihvati ako je problem sa robom. Dok ova olos u tokicu se stalno izmotavaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li uopće netko tko je reklamirao i uspio zamijeniti svoje diskove?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma dat će reklamaciju nema brige. Samo neka je mehaničar s obrtom uradio. Ljudi pa ja 7puta reklamirao i svaki put prolo dok nisam druge uzeo. Neka bude dobro i sve pet ali ako opet protrese onda reklamacija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne otvaram temu posebno,kakva su vasa iskustva sa textar diskovima,jer sam sebi za golfa uzeo za napred od cetvorke 288mm textar diskove i plocice.

 

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk

Dobri su Textar, klasa zimmerman, ate, textar...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne otvaram temu posebno,kakva su vasa iskustva sa textar diskovima,jer sam sebi za golfa uzeo za napred od cetvorke 288mm textar diskove i plocice.

 

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk

Ja imam textar na trojci nekih 2000-3000, prezadovoljan.. Jedina mana sto nekad znaju malo cviliti ali inace sve 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam textar na trojci nekih 2000-3000, prezadovoljan.. Jedina mana sto nekad znaju malo cviliti ali inace sve 5

Prebolit cu nekako to cviljenje bitno da ne protresu..

Ja sma sebi slozio 288mm za dvojku

 

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reklamacija prolazi ako imas racun od ugradivanja i ako je disk ugraden u odgovarajuce vozilo, znaci svi mi sa 280, 288 diskovima na tedeijima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

opet neznam tko lud moze dat garanciju na kocnice ito dvije godine. To il radi odma il pići miško... Jer gledajte malo i drugui stranu.. kakvi sve mamlazi voze i kako se odnose prema autima i sad da mu das garanciju a ne ne miško :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

opet neznam tko lud moze dat garanciju na kocnice ito dvije godine. To il radi odma il pići miko... Jer gledajte malo i drugui stranu.. kakvi sve mamlazi voze i kako se odnose prema autima i sad da mu das garanciju a ne ne miko :)

S ovim se slažem, ali brate ja ih pazio nisam gazio i sve ostalo i svaki na 1500 do 2000 protresu i skidaj. Mislim da nije pravilo jednostavno kvaliteta. Poto vozim stariji auto svakako ću gledati si kupovati orginal ako nije luda cijena jer mislim da tu vrlo malo ima nekvalitetnog.

Edited by jooka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar ne postoji neki breakin sa diskovima da se ne koci naglo i to xyz km?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da postoji, samo sto se toga niko ne drzi.

 

Tj znam 101% da to ljudi rade sa nekim Upgrade kocnicama. Ima preporuka kako se to tocno radi tako da se kocnice kod pravog koristenja ne sjebu

Tipa ovako:

X puta kocis sa 100kmh na 50kmh ali da samo kocenje nije jako, i izmedju svakog kocenja ohladis kocnice par sekundi.

 

Ali o tom po tom, bitno je da se na pocetku 300-500km ne koci punim i trebalo bi bit ok

Edited by josip_gtitdi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da sam se ja kod svojih ate malo zeznuo jer sam isao vidjeti kako koce no nikakvih problema nisam imao nakon toga. Evo vec 30 40tkm su gore. Auto super koci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A dosta ljudi radi gresku dok su diskovi jos vruci pa peru auto, tako nekoliko puta i dosta je da dođe do sitne deformacije ili kad se prođe preko lokve vode, a svi znamo koliko se diskovi griju od trenja

Share this post


Link to post
Share on other sites

S ovim se slažem, ali brate ja ih pazio nisam gazio i sve ostalo i svaki na 1500 do 2000 protresu i skidaj. Mislim da nije pravilo jednostavno kvaliteta. Poto vozim stariji auto svakako ću gledati si kupovati orginal ako nije luda cijena jer mislim da tu vrlo malo ima nekvalitetnog.

Mora postojat neka greska pri stavljanju, ili nije glavcina Dobro poravnata, znaci ne samo malo predjena zeljeznom cetkom, ili nesto trece.

Kad je sve 100 posto ispravno disk nece trest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dovoljno je da nakon skidanja hrđe sa četkom ostao još neki sloj ili malo naslage koja nije poravnata i evo problema. Zna se recimo i oko vijaka stvoriti slojevi hrđe pa je dobro i oko njih očistiti a to rotirka ako je loša možda ne pokupi, pa onda recimo uzet metalno ravnalo i nakon toga provjeriti površinu glavčine, možda postoji još neki način ali tako bih ja napravio da ih stavljam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidjet cemo ;) sada idem na jos jedno balansiranje kotaca jer i dalje primijecujem tresnji volana u voznji, od 70km/h pa na dalje..nije da je to nesto jako, ali se primijeti kad se ruke stave na njega..slucajno sam danas u Zg ba cu probati to obaviti u vulkanizaciji BAT ( navodno jako dobri i strucni djelatnici )

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Kakva je situacija sada?

Share this post


Link to post
Share on other sites

za sada je ok, presao nekih 1500-2000km i ne primijecujem probleme pri kocenju

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

za sada je ok, presao nekih 1500-2000km i ne primijecujem probleme pri kocenju

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Samo neka tako ostane

Share this post


Link to post
Share on other sites

imao sam ti isti problem na svoji Skodi OCT ....nakon 6mj trese...prvo sam imao ferodo pa brembo i sada ATE.....Svaki put su mi istu foru rekli....to su losi diskovi bla bla...kriso su stavljeni.......tokario svake i svaki put isto.....dok nisam odvezo auto da vidim nagib odnosno da mi nije rukavac smotan :zid ....i gospodin mi je mrtav hladan reko "to ti je 100% celjust otisla".....nakon kratke voznje sam uzeo laser za temperaturu i primjetio da prednji desni disk je razlika 40c u temperaturi. kad sam repariraio celjust vise nikad se to nije desilo .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li se kotač mogao normalno okretati kada je bio na dizalici, nisu strugale pakne onako jače ili kada se auto spusti onda je problem bio sa čeljustima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako je bio prednji kotac u pitanju on se opcenito malo teze vrti zbog pogona.tako da nisam bas bio siguran da blokira...a to da mi blokira celjust morao sam provozati malo auto i kocit da se ugrije cilindar i da zablokira taman toliko da stoji zakoceno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jasno, ali skuži se da li ga pakne stišću ili ne a po tome već znaš da nešto ne štima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hrvoje, da li su ti ATE Power diskovi proizvedeni u Njemačkoj (Frankfurt) ili su "Made in P.R.C."?

Uzeo si Power diskove prednje i stražnje?

Evo da javim..uzeo i zadnje Ate power i oni su bas made in germany, buraz za a6 uzeo obicne i oni si made in P.R.C.

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, Anđelko je baš otvorio temu po tom pitanju ... ATE kočioni diskovi made in P.R.C (iliti Kina_(http://www.vwclubcroatia.com/forum/index.php?/topic/91105-ate-kocioni-diskovi-made-in-prc-iliti-kina/)

Kod bratića koji je set uzeo u Njemačkoj isto su stražnji bili made in P.R.C. ali nisu bilo Power nego obični, prednji jesu.

 

Što si promijenio stražnje ipak?

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1