1 1
snaša 1

Passat cc,2009god.1.8 motor problem....

Recommended Posts

Prije odprilike 2mj.u vožnji mi se upalila epc lampica,auto je bio u 4.brzini,i kad se upalila auto je usporio,stisnula sam gas,okretaji su bili najvie do 2.tis.okretaja,auto uopće nije imao ubrzanja.Ugasila sam ga,upalila krenula,i u 1.brzini se opet upalila lampica,imala sam osjećaj ko da je auto lagano krenuo unatrag.

Odvezla sam auto majstoru,mjenjao je neki senzor ii sustav protiv blokiranja.Poslije se opet upalila lampica i poslali su me Zubaku. U Zubaku su mjenjali-zvučno izolacijsko korito,tlačnu cijev,usisnu cijev,magnetski ventil,,osjetnik razine ulja,nastavak leptiraste zaklon (tako pie na računu),komplet za magne,senzor razine uja....prolo je malo vie od 50-tak dana,opet se prekjučer upalila lampica i opet se isto događa.....račun je bio 11353kn!!!!! I sad opet isto.

Prije toga je mjenjan set kvačila,zamanjak i semering,jer je preskočio zubčasti lanac,nema remena neg lanca.Ima li ovaj kvar od prije veze sa sadanjim,ili nije trebalo uopće nita mjenjati zadnji puta, jer je problem opet isti?

Semering,zamanjak i set kvačila su mjenjani nakon tete koju je napravio lanac,razbio je zatitu,popravili su to,i poslije nekog vremena je iscurilo ulje pa je zalio navedeno,i nakog toga svega se palila epc lampica

Edited by snaša 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas garanciju 2 godine na djelove i rad.... pa se obrati tom ovl servisu.... Nek ti isprintaju greske i nediraju nista (ako trebas platit) bez pitanja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam garanciju da....imam i papir sa dijagnostike od prošli puta,u pet.opet idem zubaku,opet će ga stavit na dijagnostiku,logički,popravljat će nešto drugo kad je opet isti kvar,nabubali su org.dijelove a očito nije trebalo,nešto je drugo problem,a njihov posao baš i nije jeftin.....

Al zanima i mene što tog motora guši da se pali lampica,tj.neki kao zaštitni mode za motor da nema ubrzanja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oni ako nisu rijesili problem nebi ti smjeli ni naplatili to njihovo pucanje u prazno a sve preko tvog racuna. Tu bi trebalo malo krenut cvrsto kod njih...mozda posto i zensko pa te farbaju ali tako to neide i nemoze ici.

Safe mode moze bit zbog x stvari i eto oni se jos traze u tome... Neplacaj nista dok nerjese a u toliko posla i ostajanja bez auta vec ako su fulali mogli su ponudit barem nabavne cijene dijelova pa i zamj auto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oni nisu riješili problem! Porazgovarat ću s nekim višim tamo,imaju i oni svoj menagment,ne želim više platiti ni lipe,sve što su do sad radili je očito bilo uzalud,ali masno je taj njihov rad plaćen.

Naručena sam u petak u Varaždin,eto javit ću što sam obavila.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nala sam jednog čovjeka koji je imao ISTI problem sa cc-om,u zubaku su mu mjenjali ISTO to i meni,nakon reklamacije su i getribu neto čačkali,ali je problem i dalje bio isti.Nikakve reklamacije nisu pomogle da bi dobio i lipe natrag,niti ikakav popust.Odvezao je auto drugom serviseru i rekli su mu da je u pitanju erg ventil,samo su ga očistili i auto je i danas ok....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovdje bi ja odvjetnika uključio pa da gospoda fino plate sve što su ugradili i sve naknadne troškove. Jer ovo je stvarno neozbiljno i neprofesionalno.

Nađi odvjetnika koje će sastavit dopis na temelju svega što imaš pa da vidiš kako će drugu pjesmu odma ''zasvirat''.

Shvatit će ozbiljnije kad to dobe od odvjetnika, vjeruj mi.

Edited by kostolomac_cro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitala sam za stare djelove koje su mjenjali,rekli su mi da sve djelove koje skinu,prvo testiraju.Pa kako je uopće taj auto bio u voznom stanju,ako većina djelova motora nije bilo ispravno??? Napisali su mi na radnom nalogu da sam dovela auto na reklamaciju nakon popravka kod njih....i sad čekam

I nasnimala sam svaki razgovor!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Testiraju moj k da prostis,,,, Jedino tausch (tvornicki obnovljen) i dio na garanciji... jedino njih uzimaju i salju proizvdjacu na provjeru....

Lovu te a ti placas... odvjetnik il razgovor na samo sa voditeljem post prodaje... Muski sugovornik nebi bio an odmet jer znas kako to ide

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ustvari agr ventil je bio u pitanju kod drugog čovjeka....

Samo nek oni pričaju,sluat ću,sve sam nasnimala!!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I nakon viesatnog troenja živaca,pregovaranja....uatanovili su da je dijagnostika zabilježila novi kvar,poslije njihovog popravka,ali taj popravak nema veze sa sadanjim stanjem.zabilježena je sporadična greka pumpe za gorivo!! Uskoro će i ona prdnuti......joj živci moji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebas ti promjeniti servis meni se cini...a te tu likove tuziti za tih 10-11t kn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prije zubaka bila sam kod 4 majstora,većinom svi stave prvo auto na dijagnostiku,problemi su počeli kad je preskočio taj zubčasti lanac,rastegnuo se itd.vjerovatno zbog kiometraže.To mi se dogodilo na cesti.Napravio je tetu,uspjela sam auto odvesti do 1.servisa,tj.TK Virje.Složili su i dola sam po auto.Ja sam otilna na posao,radila sam u Dubrovniku,a passat je ostao suprugu. On je krenuo za par dana k meni,i na autoputu mu se upalila lampica da nema ulja.Stao je na parkingu i vidio da ulje kaplje,to je bilo točno dan prije ¹.maja,kupio je 3 L ulja i da skratim priču,nadoljevao je ulje do Du.Doao je u noći a idući dan je bio 1.maj i nitko nije radio od mehaničara. U noć 1.maja je krenuo natrag jer je moram na posao,i opet je kupio ulje i doljevao putem do firme,radi vani,auto je ostao na parkingu firme a on je otiao službenim kombijem.Za vikend kad se vratio,odveo je auto u tom mjestu đi ga je ostavio,kođ majstora,naao je neki servis.Taj majstor je rekao ovako: dok su majstori koji su popravljali tetu od zubčastog lanca,popravljali,sjebali su neke klapne pa se stvorio neki pod tlak i moram je negdje izbiti,zato je iscurilo ulje. Tada su oni to popravljali,složili i ok. Nakon samo par mj.upalio se taj save mode,opet kod majstora,nisu znali to je autu pa u rekli nek odemo zubaku na njihovu dijagnostiku.I eto tamo su popravljali,složili,i prolo je 1.5mj.i opet se upalio save mode.Danas opet kod zubaka,sad su rekli da je pumpa goriva......pa užas,ja ne mogu riječima opisati u kojem su stanju moji živci!!

Tko je tu ta s.....,ne razumijem,auto ima 166 tis.km,skidano je točno 23.Servisiran je redovito. Popraviti ga moram jer mi treba,samo neznam kad će biti kraj tim popravcima. Nakon ove pumpe ide u prodaju. Danas mi je rekao mehaničar da su pogledali to sam navela da se popravljalo,sve je ok,original su djelovi unutra. Ako ga netko i kupi,biće ok,novi su originalni djelovi unutra. I vodena pumpa je prije 3 god.stavljena original nova

Izračunali smo,do sada su popravci plaćeni 29 tis.kn.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni prva greska sto nakon prvog popravka i curenja ulja niste vratili auto u servis gdje su mjenjali lanac jer ocito su nesto krivo napravili

I to nadolijevanje ulja od zagreba do dubrovnika i natrag...vjerojatno je i to napravilo neke stete u motoru al dobro sta je tu je

Nadam se da ce se rjesiti i da ces uspjeti bar nesto dogovoriti kod Zubaka

I steta ce bit prodat auto nakon sto je sve novo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad je suprug ostavio auto u firmi,pa kad se vratio po njega,nije mu se vozilo jo 60km do tog servisa gdje su mjenjali lanac.Otiao je isti dan kad je auto bio gotov,tj.kad ga je preuzeo. Kad je objasnio to se dogodilo nakon njihovog popravka,naravno tvrdili su da to nije moguće,i tko zna to je poslije njih kopao po tome autu,pa su se posvađali,i to je bilo to.Od nadoljevanja su stradali,semering,zamanja i kvačilo,Prodat ćemo ga sigurno.Nemogu se vie voziti,a da se ne pitam dali će opet neto prdnuti u vožnji.Ne idem vie zubaku,preskupi su.Ima pumpi po trgovinama,mada nemogu naći dio koji su mi napisali a ide uz nju

Neki procesor za pumpu goriva. Kod njih to sve kota 4320kn....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Procesor pumpe je ispod zad sica... cest kvar na tsi-evima u cc-u recimo... Grije se puno i kad se ugrije auto se ugasi il padne tlak...

 

Sto se tice semeringa zamasnjaka... on se nedira i motor se neskida kao se samo radi glava tj nisu skidani klipovi.

Blok..njegov donji dio je iz 2 dijela a da se rastavi treba skinu motor skinu zamasnjak i zastitni lim i tek onda moze donji dio bloka se odvojit.... Ako je to radjeno da... semering se u pravilu stavlja nov.... s tim sam imao iskustvo pa sam skidao nedugo iza motor ;)

Kojekakve kapne tlakovi itd.. jedino pcv ventil koji zna prdnut pa se pali check engine i prekidi izgaranje pojedninih bobina... motor trese..... dimi crno... trosi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije nikad motor tresao,i nije se ni jednom ugasio,niti dimio,a troi ko i prije,8-8.5...

Pumpu sam nala u siluxu,mislim da je od valea. Ali tog procesora nema nitko,barem ne oni koje sam pitala.Dobila sam jedan mail gdje mi je lik napisao da procesor ide originalni,tj.moram ću ga u zubaku naručiti,kod njih kota cc 800kn. Npr.pumpa u zubaku kota 2300kn,a po raznim trgovinama auto djelovima,do 800kn.

Možda grijeim,ali čini mi se da sam par puta točila class gorivo,i tad je možda ta pumpa zezala,a jučer sam prije puta u Varaždin kod zubaka,točila običan benzin,i cijelim putem i nazad,nije se uključivao save mode. To su me i majstori pitali koje gorivo točim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudi.....opet problemi.

Nakon popravaka i popravaka,eto danas mi se opet uplila lampica motora. Odvezla sam auto koj najbližeg majstora....na dijagnostiki pie: Davač položaja zaklopke za gas 2-G188....

Vie nisam u toku to se sve događa,a bome ni odkud sad ovooooooo.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sve to su bili naveli,tj.to je dijagnostika pokazala,u zubaku su popravili,i sad opettttt neto.

Pola slova mi fali....sve to je bila dijagnostika pokazala,popravili su u zubaku,i sad opet netoooo..

Pola slova mi fali....sve to je bila dijagnostika pokazala,popravili su u zubaku,i sad opet netoooo..

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1