0
VWTDI

Golf 4 Abenteuer Tuning Germany

Recommended Posts

Da li je neko gledao ovu emisiju gdje bas sredjuju G4 1.9TDI ja sam je gledao prije dvije godine ali izgleda da su je izbrisali sa Youtubu,nasao sam njihovu stranicu od ostalih sredjivanja,ali ne mogu ni jedan video turtorijal da pustim,pa mozda neko ima kopiju video bio bih zahvalan da mi posalje ili da link da mogu da pogledam opet nesto me zanima kako su oni rijesili.

mqdefault.jpg

 

0.jpg

 

https://www.kabeleins.ch/tv/abenteuer-tuning/videos/1-abenteuer-tuning-vw-golf-iv-tdi-teil-5-clip

Edited by VWTDI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obrisan je zbog autorskih prava jer je korišten Studio 71_1_1 i zato je blokirano prikazivanje, zaboravi nema od toga ništa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci nista od toga,hvala kolega na info.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako piše koliko vidim a potražio sam i isto su svi bili blokirani.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam tražio bas na dosta stranica ali bezuspjesno,sve je blokirano.steta jer bilo bi zanimljivo pogledati opet.

Edited by VWTDI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nasao sam stranicu njihovu ali mora se instalirati Hola VPN da bi bilo moguce pustiti snimku,kada instaliras prebaci na drzavu Njemacku i snimak ce se pustiti ;-) .

 

Hola extension

 

 

Golf 4 Abenteuer Tuning 1/6

 

 

https://www.kabeleins.de/tv/abenteuer-auto/videos/legendaere-umbauten-vw-golf-iv-folge-1-clip

Edited by VWTDI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš gledam ...
Ima nekih stvari koje mi se ne sviđaju, puno stvari ubačenih izvan serije koji nisu originali, vanjski finalni izgled nikako mu ne paše sa tim kromom i tako ali ima nekih detalja koji su mi se svidjeli poput onog koji je interijer bojao a upravo tako sam pripremu i sam radio ali sviđa mi se što je išao sa malo špricom koja se kod takvih stvari pokazuje idealna. Sve u svemu dobro je pogledati ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je slazem se kolega ima puno stvari koje mi se ne svidjaju,ali nije lose pogledati. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
0