0
golf_lover

Golf 6 problem s kvačilom

Recommended Posts

Pozdrav svima,

 

Situacija je takva da mi je neki dan propalo kvačilo.Auto ima 160 tkm.Prije toga se malko osjetio zamajac ali ništa strašno da ne može još sigurno 50 tkm.Pošto mi je neki dan propalo kvačilo prilikom promjene brzina,napumpao sam ga nazad.I dalje se kvačilo ponašalo kao novo ajmo reći te sam otišao kod majstora i pregledao i kaže sve štima.Danas vozim auto i kvačilo je ajmo reći na pola propalo,znači nije imalo opiranja tek kad sam ga stisnuo do pola.I opet danas sjednem u auto i opet nekim čudom kvačilo se ponaša kao novo.

 

 

Stvarno ne znam što da radim,da li je možda neko imao ovakvu situaciju ili je upoznat s ovakvim problemima,što može biti u pitanju?

 

 

Hvala svim dobrim ljudima unaprijed na pomoći!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi li mjenjao ulje u kocnicama ili nesto slicno, pa da nije dobro odzraceno?

Majstori u Ovlaštenom servisu ne ozračuju taj cilindrić od kvacila a niti ovo ostali majstori lokalni samo Pogled u Čudu sto to pričam...

Dobro nek se sada netko ne uvrijedi.

Vozi majstoru da nebi ostao negdje na cesti nije ti se za igrati ipak je sustav povezan s kočnicama....

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

@mouse

 

Nisam ništa radio oko toga,stvarno ne znam

 

@polic

 

Znači kod majstora i što da kažem da treba provjeriti tj. napraviti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam osta na izlazu sa ac upalo i nije vise islo vanka,isa novi zamajac,bude onaj cil na getribi

Share this post


Link to post
Share on other sites

U ovlastenom se taj pimpač trba odvidat i izmjenit tekucinu i u tom sistemu ali za doc do njega kod mnogih treba skinut kompl kuciste f.zraka,,,,,

Za pocetak vidit nivo kocione tekucine u posudici.... pa eventualno propustanje cilindra na mjenjacu... kao i dali se cil u kabinu+i/na pedali vrace u pocetni polozaj....

Par slucajeva da na vruc motor zeza...i bilo je do samog seta spojke...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo update:

 

Na kraju izgleda da je bio problem samo s uljem,odzračen sustav,stavljeno novo ulje i nadam se da će biti sve uredu.Mislio sam da je otišao cilindar no izgleda da je sve uredu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
0