1 1
antonija22

RCD 510 problemi sa spajanjem mobitela

Recommended Posts

Kupljen RCD 510 za golfa 5, sve okej radi, medutim kada treba spojiti mobitel preko MirrorLinka, nemoguce je jer navodno iphone 6 ne podrzava MirrorLink. Postoji li neka druga aplikacija za rijesiti taj problem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

RCD510 i MirrorLink? Mislim da to ne postoji...

Zar ne postoji za rcd 510 Bluetooth modul za ugraditi ?

 

Poslano sa mog Redmi Note 4 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da, ali mislim da i dalje nemaju MirroLink mogucnosti. Niti RCD 510 niti RNS 510. Ili imaju?

Jedino ako nisu ove kopije sa AliExpress/Ebay koje se vode kao RCD 510,a u biti su RCD 330 plus kopije.

 

d997e974f640a13c78d1f0740004ed03.jpg

 

Poslano sa mog Redmi Note 4 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sam stavio upravo zato jer ljudi kupe i misle da je original,to nije ni rcd 330 plus ni rcd 510 nego kopija da AliExpress

 

Poslano sa mog Redmi Note 4 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ne, kupljen je tu kod nas, nista ebay, i pri kupovini mi je receno da ima, iako sam i sama bila sumnjicava prema tome svemu, tako da..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ne, kupljen je tu kod nas, nista ebay, i pri kupovini mi je receno da ima, iako sam i sama bila sumnjicava prema tome svemu, tako da..

Stavi sliku uredaja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je, Apple uopce ne koristi MirrorLink vec CarPlay i on rani naravno samo kod uredaja koji ga podrzavaju a RCD510 ga ne podrzava

Ovaj RCD330g Plus je ORIGINALAN radio koji se ugraduje u Passata za kinesko tržite (btw prepoznaje ga i VCDS i ima ga u ETKI ) i on ima MirrorLinl koji radi iskljucivo na Android telefonima koji ga imaju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ekipo... Neznam dali je otvorena ova tema, pa pišem tu..

 

Imam u Touranu rns 315 i samo odjednom mi se mobitel ne želi spojiti. Odnosno izgubio sam funkciju. Kada stisnem PHONE, samo mi "MUTE" mod upali na radiju...

 

Dali znate kako to osposobiti? Dijagnostika??

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 12/10/2018 at 1:27 PM, Danko_KT said:

Pozdrav ekipo... Neznam dali je otvorena ova tema, pa pišem tu..

 

Imam u Touranu rns 315 i samo odjednom mi se mobitel ne želi spojiti. Odnosno izgubio sam funkciju. Kada stisnem PHONE, samo mi "MUTE" mod upali na radiju...

 

Dali znate kako to osposobiti? Dijagnostika??

Evo da samo javim kako sam riješio problem.. Raskopao sam ispod suvozačkog sica, ladicu i pretinac, te došao do bluetooth modula... jednostavno sam iz modula iskopčao i ponovno ukopčao kabel, te sada sve radi kako spada...

LP....

Share this post


Link to post
Share on other sites

U tom slucaju mozda je bilo prakticnije da skines klemu sa akumulatora i pricekas 10tak min, i to bi ti resetiralo modul isto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam problem i ja s Rns510, naime bluetooth radi pozivi i meni normalno., ali na ekranu stavka BT kao iskljucena ne mogu se povezati telefonom na audio bt.. da li je neko imo problem

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1