2 2
kalme

Coming Home/Leaving Home opcija pomoc

Recommended Posts

Imam golfa 6 2010g(Nema senzore za dan/noc i prekidac nije sa AUTO opcijom).Zelio bih tu opciju ukljucit.Imam dijagnostiku VCDS 17.1.3 pa eto ako moze neko pojasnit sta treba uraditi.U diagnostici sam cekiirao nekoliko stavki(vidi se na slikama) ali nista se nije promjenilo prilikom zakljucavanja i otkljucavanja.

 

 

Ovako sam to ukljucio

https://postimg.org/image/gors9x80b/

https://postimg.org/image/98sio4s0r/

 

Na board compu isto tako nema opcija da se pojavi.Da li bi radilo sa AUTO prekidacem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislis jesam li ostavio prekidac sa upaljenim svjetlima? Da jesam ako na to mislis.Negdje sam isto citao da se to aktivira blicanjem i to sam radio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da to ne moze raditi bez senzora i prekidaca sa auto funkcijom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nabavio bi ja AUTO prekidac za 15 ali ako ce radit.

Drugi golf 5 2005. u obitelji,stavio auto prekidač i kodirao i pali sva svjetla kod otključavanja samo neće kod zaključavanja tako da bi trebalo raditi,a nema senzor svjetla-kise. Edited by vw_dokii

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugi golf 5 2005. u obitelji,stavio auto prekidač i kodirao i pali sva svjetla kod otključavanja samo neće kod zaključavanja tako da bi trebalo raditi,a nema senzor svjetla-kise.

Ako je tako onda cu uzeti taj prekidac od 15eura.Ostavis opciju na Auto,0 ili upaljena svjetla? Edited by kalme

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je tako onda cu uzeti taj prekidac od 15eura.Ostavis opciju na Auto,0 ili upaljena svjetla?

Ja sam prekidač sa auto funkcijom,4x prekidača za prozore platio 20 eura ;)

 

Svjetla na off-iskljucena i pali nevezano sva svjetla prilikom otključavanja,ajde iskodiram sutra-prekosutra opet pa ti javim ako treba.

 

Poslano sa mog Redmi Note 4 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam prekidač sa auto funkcijom,4x prekidača za prozore platio 20 eura ;)

 

Svjetla na off-iskljucena i pali nevezano sva svjetla prilikom otključavanja,ajde iskodiram sutra-prekosutra opet pa ti javim ako treba.

 

Poslano sa mog Redmi Note 4 koristeći Tapatalk

Dobro kod nas u BiH je to malo skuplje al ovo sto ja sam nasao je nova.Nije ni bitno.Provjeri ako nije problem.

 

 

Sad sam citao u knjizi i prije izlaska iz vozila blicnut jednom i tad radi comming home.Isprobao sam to i stvarno radi.Sad kao sto ti kazes za leaving home da radi na AUTO trebam provjerit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeli mislis na modul? Kako mogu provjeriti to ?

 

VCDS-om s kojim si sve i kodirao, svaki modul ima svoj kataloski pa prema tom broju mozemo vidjeti sto sve podrzava...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemojte mjesat g5 i g6. Skroz je drugacije. Na g5 radi jel imao senzor ili ne

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam recimo full povjerenje u dokija

 

On dosad sto god je rekao, bilo je tocno

 

Neka me netko ispravi ako lazem

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2