0
dzinn16v

Passat 1.8t 4Motion

Recommended Posts

Evo nakon duze potrage za passatom B6 tdi, sasvim slucajno naletim na jedan primjerak koji niisam imao u planu kupiti ali nisam mogao ni da odustanem od njega :rolleyes:


Passat 2005g 1.8t 125kw 4motion za Kanadsko trziste sa 68.000KM

Prva vlasnica gospodja starijih godina koja ga je uvezla iz kanade 2005g da bi imala sto voziti dok je na godisnjem odmoru na moru.

Na autu je sve original osim ulja koje je promjenjeno cak 2 puta :zid

Odmah su stavljene sve 4 nove gume jer je bio na tvornickim i nemoguce je bilo doci s njim uopce iz Opatije za Zagreb.

Planovi su prvo izmjena svih tekućina i remenja,zatim dobar detailing jer je 2 godine bio pod ceradom vani pa je dosta prljav, a nakon toga nadam se nekim vecim felgama za ljeto i malo spustanje.Nista posebno jer ce se auto voziti svaki dan.


33ygcvr.jpg


v2y3qb.jpg


2m2jpxh.jpg


hsl4d0.jpg


ejzcwn.jpg


Toliko za sada



Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo za vikend sam uspio promjenuti ulje,filter ulja,filter klime i filter goriva..na njemu su jos bili svi original...Te sam oprao motor i motorni prostor

Izvadio sjedala i pocistio malo unutrasnjost,iako nije ni bilo previse posla oko toga...Volan zanemarite jedva cekam da ga zamjenim koznim trokrakim.


Sljedece u planu je ciscene odvoda vode ispod akumulatora te promjena dihtunga na kucistu filtera klime prije nego se zastopaju jer sam vec saznao da im je to standardna boljka.Te nakon toga raskopavanje vozacevih vrata jer me jebe mikroprekidac u bravi.


Zaomi je zbog lose kvalitete slika...mob mi je skroz sj... biggrin

122n7z7.jpg

2808w0n.jpg

maut0z.jpg

23vn5li.jpg

16l0hdu.jpg

2v80f9s.jpg

oix6w1.jpg

oix6w1.jpg

34phwlk.jpg

20gy2df.jpg

ic0aaf.jpg


Share this post


Link to post
Share on other sites
0