6 6
Valentino007

Zupcasti remen.

Recommended Posts

Mjenjam komplet zupcastog remenja pa me zanima sta uzeti?

Te koja su iskustva sa skf kompletom,ina kompletom i contitech i gdje je to sve najpovoljnije?Automobil je golf 5 2.0tdi 16v 103kw 2006g..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lageros.... kolega Anđelko radi i sve objasni a nece uvalit kart.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzmi Dayco zupčasti remen jer i sam ćes vidjeti razliku.

Edited by VWTDI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao set za 2.0tdi nedavno

1300 kuna conti set sa rabatom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao set za 2.0tdi nedavno

1300 kuna conti set sa rabatom

Imas akciju u trgovina jozic u pleternici, mislim da ti je conti set do maksimalno 1000 kn

 

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel to onaj sto prodaje i za traktore dijelove...nisam nikad bio kod njega ali cujem da je daleko najjeftiniji u siroj okolici po svemu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel to onaj sto prodaje i za traktore dijelove...nisam nikad bio kod njega ali cujem da je daleko najjeftiniji u siroj okolici po svemu

Da da, to ti je on, ima i za auta dijelove, radio je s tokicem i inter carsom ali sad radi sam, odnosno uvozi direktno, mislim cak da ti je sad conti set oko 100 eura, nisam siguran, ali manje od 1000 kn je sigurno

 

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dayco jeftiniji od kontija! Imas hevi djuti i obicni...

Jeste jeftiniji je od Conti. nekoliko kuna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da da, to ti je on, ima i za auta dijelove, radio je s tokicem i inter carsom ali sad radi sam, odnosno uvozi direktno, mislim cak da ti je sad conti set oko 100 eura, nisam siguran, ali manje od 1000 kn je sigurno

 

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk

Jel to onaj kod kruznog toka kad se ide prema Brodu ili?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel to onaj kod kruznog toka kad se ide prema Brodu ili?

Ne, to ti je kad krenes iz pleternice prema pozegi s lijeve strane nekih 500 metara od parka

 

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, to ti je kad krenes iz pleternice prema pozegi s lijeve strane nekih 500 metara od parka

 

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk

Aha. Ok hvala Edited by jooka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo kopam po websop-u jednog od najvecih distributera auto dijelova pa evo cisto demant za sirine remena... Ovdje je uzet bkd motor....

2z3vvwk.png

24y8i75.png

200uqnl.png

b6rk0p.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sto je taj remen siri kojeg kolega VWTDI promovira ne znaci uopce da je bolji i dugotrajniji od npr uzeg conti remena(koji je sigurno provjerena roba)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega ti stavi sta god hoces ali samo znam da se Dayco bar meni pokazao dobro i da se dosta trazi u BIH,ali ako si i prije imao Conti i ako si zadovoljan sa njim ti ga stavi opet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako ti se pokazao dobar?...imas interval izmjene i tad ga mjenjas i to je to, nema tu nekog odrzavanja pa da to tako gledas...osim ako ti se neki remen raspao prije intervala izmjene ali tu moze biti jos drugih uzrocnika, ne mora bit do remena jel tako?

imas racing remenje npr gdje remen kosta sam 100e pa i on ima interval izmjene i vjerujem da bi na obicnom autu trajao 100g

Kad si stavio taj remen da ti se pokazao toliko dobar i po cemu je dobar osim sto je siri?

Ja nisam rekao da je conti najbolji ali je provjeren a za taj dayco iskreno prvi put cujem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da tako je upravu si sto se tice intervala zamjene,nema tu nekog odrzavanja samo stavis novi set i vozi dalje,nije mi se jos raspao nijedan prije intervala zamjene a ne bih to sebi ni dozvoli jer kontroliram remen cesto ,moze biti i drugi uzrocnik tako je sve sto si napisao je tacno.Ali remen najcesce strada vremenom,vrelina motora pa poslije 4-5 godina on je sazrio za zamjenu ali to se ne vidi na njemu ali ja to zamjenem da budem miran poslije da ne mislim o njemu.Ali kada sam kupio auto bio je na njemu Conti remen, malo sam se raspitivao i svi su mi rekli stavi Dayco,a cak sam prije toga zvao ovlasteni da se raspitam i rekli su mi najbolje je da dodjete da pogledate sta imaju u ponudi i otisao sam u VW ovlasteni servis i oni su mi ga ponudili taj Dayco remen i ja sa pristao da ga stave jer ima i zig VW na remenu i kazu da su stavljali na desetine G5 i G4 i nije se niko zalio na taj remen evo i mom remenu je 2 godine i ovo mi je drugi remen u 7 godina koliko je auto u mom vlasnistvu ,i nemam zamjerke nigdje nije poceo da daje znake pucanja a imao sam prosli 5 godina punih i mogao je jos koliko hoces ali nisam htjeo da rizikujem.

Meni je Conti isto dobar remen imao sam ga VW T3 1,6D i nikad nije bilo problema.Uzeo sam Dayco remen zbog sirine i ojacanja po zubima pa zato mi se svidio,a i ovlasteni ga nudi i garantuje za njega a i to mi je ispala odlicna ponuda.Hehe nije moj motor za racing remenja ima samo 90PS.Za sve ima prvi put a naravno ako ti odluci sta ces staviti Dayco,Conti,Gates svi su oni kvalitetni ja to ne osporavam svako stavi sta god hoce.

pol_pl_Zestaw-rozrzadu-038198119A-1278_4

Share this post


Link to post
Share on other sites

ti opet o sirini a ja gore okacim slike sa svim istim sirinama.... Dayco u ovl i dayco u slob prdaji nije isti.... u ovl je po viđenome kvalitetniji...

 

U setu od kontija imas litens skf i inu i tako je kod drugih.. sve su to kombinacije nji tri

U org setu prva ugradnja nailazim na dayco ina litens...contitech...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A vidio sam da su svi 30mm siroki ,a sigurno je da Dayco u ovlastenom i u slobodnoj prodaji nije isti,kolega iznad me je pitao zasto mislim da je dobar taj remen ,pa malo je opsirnije objasnjeno,ma sirina mi nije ni bitna toliko koliko ciljam na kvalitet.

Edited by VWTDI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li ko da je stavljao SKF set zupcastog i miko remena na ove CR motore? Kakva su iskustva? SKF je nesto jeftiniji od Continentala ali koliko znam Continental ne radi spanere i remenice nego ih uzima od INE. Sta uzeti???

Share this post


Link to post
Share on other sites

U contiu se nadje litens i ina al u zadnje vrijeme vidim i conti rolice u setu. Preferiram konti eto čisto jer je i u orginalu pa...

vanj remen konti.... natezac moze snr / ina remenica alternatora takodjer snr  /  ina

Share this post


Link to post
Share on other sites

@AUTOFREAK

Znam zato i pitam u Continental setu je samo ramenje Continental a sve ovo ostalo je uzeto od INE.  Dok kod SKF-a je sve komplet SKF. Mada i nema ovde neki velik izbor toga kod nas. Ja bih najprije uzeo komplet set zupcasti i mirko remen od SKF-a. Koliko znam nije isti OEM  Continental u ovlastenom i ovaj zamjenski koji meni nude.  Kakvi su setovi Gates i Meteli?

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 6